M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Magda usłyszy, że Andrzej będzie miał dziecko z Julią! Los okrutnie z niej zadrwi - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-17 21:05

W 1678 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) dowie się, że Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie ojcem dziecka Julii (Marta Chodorowska). W jednej chwili serce Magdy rozpadnie się na kawałki. Jakby sama zdrada Andrzeja i kłamstwa przyjaciół nie były wystarczającym ciosem. Na wieść o tym, że Julia jest w ciąży z jej mężem, że urodzi Budzyńkiemu dziecko w 1678 odcinku "M jak miłość" Magda poczuje jakby los okrutnie z niej zadrwił. Przecież ona tak marzy, żeby mieć dziecko z ukochanym. Pogrążona w rozpaczy Magda zada Kindze (Katarzyna Cichopek) najważniejsze pytanie. Zwątpi już zupełnie nie tylko w męża... Zobacz ZDJĘCIA z tej sceny z 1678 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1678 odcinku "M jak miłość" nastąpi wstrząsający koniec Magdy i Andrzeja! Tuż po tym jak Magda odsłucha wreszcie na poczcie głosowej wiadomość od Sylwii (Hanna Turnau), w której przyjaciółka Julii zawiadomi ją, że Budzyński zostanie ojcem, jak bańka mydlana pryśnie ostatnia szansa na to, żeby małżonkowie się pogodzili. Co prawda w 1678 odcinku "M jak miłość" Andrzej na wezwanie Magdy przyjedzie do niej do siedliska w Grabinie, ale tylko po to, żeby usłyszeć, że to koniec, że nigdy już nie będą razem. Jeszcze bardziej zraniona, zrozpaczona Magda przekaże mężowi wiadomość o dziecku Julii i zaraz potem odwróci wzrok. Nie pozwoli, żeby Budzyński przytulił ją lub choćby dotknął.

Magda nigdy nie wróci do Andrzeja w "M jak miłość"?

- Nie wracam do domu. Maciek zrobi co uzna za stosowne. Albo zostanie z tobą, albo dojeżdżał. Ja nie wracam do kancelarii... Andrzej, to jest koniec... - powie, a po policzkach będą jej ściekały łzy.  - Popatrz na mnie, proszę cię popatrz na mnie - zacznie błagać niewierny mąż i w jednej chwili Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" spojrzy Andrzejowi głęboko w oczy. - Idź już, wyjdź... - powie stanowczo, więc Budzyńskiemu nie pozostanie nic innego jak odejść.

Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" zapyta Kingę czy wiedziała o ciąży Julii

Po pożegnaniu z Andrzejem w 1678 odcinku "M jak miłość" Magda pogrąży się w jeszcze większej rozpaczy. Nie znajdzie w sobie nawet siły, by podnieść się z łóżka. Cały czas będzie przy niej Kinga, która dopiero teraz pozna całą prawdę o zdradzie Andrzeja i ciąży Julii.

- Andrzej będzie miał z nią dziecko... Wiedziałaś? - zapyta Magda przyjaciółkę, jakby w 1678 odcinku "M jak miłość" wątpiła w szczerość Kingi. - Możesz mi powiedzieć dlaczego życie jest takie okrutne? - to pytanie sprawi, że Zduńska nie znajdzie żadnych słów, które byłyby w stanie pocieszyć Magdę. Przecież od tak dawna pragnie mieć dziecko z Andrzejem, a teraz jej marzenie "spełni" Julia.

M jak miłość odcinek 1678 ZWIASTUN. Magda pokaże Andrzejowi wiadomość o dziecku Julii! Maciek znienawidzi Budzyńskiego
Najnowsze