M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Andrzej zażąda od Julii, żeby trzymała przyjaciółkę Sylwię z dala od Magdy! Będzie już za późno - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-12 9:37

W 1678 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) nie zniesie dłużej, że Julia (Marta Chodorowska) ze swoją przyjaciółką Sylwią (Hanna Turnau) wtrącają się do jego życia, małżeństwa z Magdą (Anna Mucha) i decydują jak i kiedy jego żona powinna poznać całą prawdę o zdradzie! Na wieść o tym, że Magda już wie o ciąży Julii, dziecku, którego on niby jest ojcem w 1678 odcinku "M jak miłość" Budzyński wścieknie się na kochankę. Zadzwoni do Malickiej z żądaniem, żeby ona i Sylwia trzymały się z daleka od Magdy i jego rodziny, bo gorzko tego pożałują. Wygląda na to, że Andrzej odwróci się od Julii już na dobre. Poznaj szczegóły i sprawdź, co się wydarzy w ZWIASTUNIE 1678 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Wściekłość Andrzeja na Julię w 1678 odcinku "M jak miłość" osiągnie taki poziom, że zupełnie przestanie nad sobą panować! Nie ma się jednak co dziwić Budzyńskiemu, że zacznie unikać ciężarnej kochanki coraz bardziej. Kocha Magdę, nie wyobraża sobie życia bez żony, spróbuje jakoś ratować ich małżeństwo, a Julia ze swoją przyjaciółką mogą wszystko zepsuć jeszcze bardziej. Gniew Andrzeja w 1678 odcinku "M jak miłość" wywoła jednak wiadomość, którą Sylwia zostawi na poczcie głosowej Magdy - "radosna" nowina o ciąży Julii, o tym, że Andrzej jest ojcem tego dziecka, co potwierdziły testy DNA na ojcostwo. Które oczywiście Julia mogła bez większego trudu sfałszować!

Andrzej w 1678 odcinku "M jak miłość" usłyszy od Magdy nagranie Sylwii o ciąży Julii

Kiedy Andrzej w 1678 odcinku "M jak miłość" pojedzie do Magdy do siedliska, żeby przekonać ją do powrotu, ona puści mu nagranie Sylwii o ciąży Julii. Blady strach padnie na Budzyńskiego, który dotąd nie miał odwagi powiedzieć Magdzie o dziecku. Stanie się dla niego jasne, że teraz szanse na to, że Magda do niego wróci, że będzie między nimi jak dawniej, zmalały niemal do zera. Zwłaszcza po słowach, które Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" rzuci niewiernemu mężowi prosto w oczy. Budzyńskiemu nie pozostanie nic innego jak zostawić ukochaną w spokoju, dać jej czas, żeby wszystko przemyślała i zdecydowała czy naprawdę to już koniec.

Andrzej w 1678 odcinku "M jak miłość" nie ochroni Magdy przed Julią i Sylwią

Tuż po tym jak w 1678 odcinku "M jak miłość" Andrzej dowie się od Magdy, że to Sylwia przekazała jej wiadomość o ciąży Julii, Budzyńskiego tak się wkurzy, że od razu zadzwoni do kochanki. Ale nie po to, by zapytać Julię o samopoczucie i dziecko. Uprzedzi Julię, że jeśli ona lub Sylwia dalej będą się wtrącać do jego małżeństwa, kontaktować się z Magdą, to gorzko tego pożałują.

- Nie wiem dlaczego Sylwia uznała, że ma prawo się wtrącać. Zrobiła to z własnej inicjatywy, czy z twojej? Przekaż twojej przyjaciółce, żeby trzymała się od mojej rodziny z daleka - rzuci Budzyński do kochanki. - Dzwoniłam, próbowałam cię uprzedzi - zacznie się bronić Julia, ale on w to nie uwierzy.

Wzburzony Andrzej w 1678 odcinku "M jak miłość" będzie niemal pewny, że to Julia podpuściła Sylwię, żeby doniosła Magdzie o ciąży, skoro on sam tak długo nie powiedział tego żonie. Po rozmowie z kochanką omal nie spowoduje wypadku na drodze z Grabiny do Warszawy.

M jak miłość odcinek 1678 ZWIASTUN. Magda pokaże Andrzejowi wiadomość o dziecku Julii! Maciek znienawidzi Budzyńskiego
M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Najnowsze