M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1677: Zdradzona Magda dostanie kolejny cios od Kingi. Odkryje, że o wszystkim wiedziała - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-10-10 21:39

W 1677 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) postanowi odejść od Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Co będzie dalej z Budzyńskimi i czy to będzie koniec ich małżeństwa? Zdradzona Magda ucieknie od męża do siedliska w Grabinie. Zanim jednak wyjedzie, opuści niewiernego Andrzeja, w 1677 odcinku "M jak miłość" odwiedzi Kingę (Katarzyna Cichopek), żeby zwierzyć się przyjaciółce, jak bardzo cierpi przez ukochanego. Wystarczy, że spojrzy na Zduńską i stanie się dla niej jasne, że Kinga wiedziała o zdradzie Andrzeja. Kłamstwa Kingi, która jest dla niej jak siostra, będzie dla Magdy potężnym ciosem. Nigdy jej tego nie wybaczy? Zobacz WIDEO z tych scen z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1677 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Dramat Budzyńskich zacznie się w 1677 odcinku "M jak miłość", kiedy zraniona, zrozpaczona Magda nie wytrzyma dłużej z Andrzejem i podejmie decyzję o odejściu od męża. Z trudem przeżyje zdradę Andrzeja, nie będzie w stanie pogodzić się z tym, że mąż, którego tak bardzo kocha, który zapewnia, że nadal chce z nią być, dopuścił się niewierności. Przecież byli tak szczęśliwi, stanowili idealną parę, świetni im się układało w związku oraz w pracy w kancelarii. Świat Magdy w 1677 odcinku "M jak miłość" legnie w gruzach, poczuje jakby w jednej chwili straciła wszystko. Nie będzie chciała rozmawiać z Andrzejem o jego zdradzie i kochance Julii (Marta Chodorowska). A do tego zranią ją także najbliżsi ludzie.

Magda w 1677 odcinku "M jak miłość" dowie się, że Kinga kryła zdradę Andrzeja

Zanim w 1677 odcinku "M jak miłość" Magda zostawi Andrzeja i ucieknie do siedliska, o poranku odwiedzi Kingę w domu przy Deszczowej. W tej trudnej chwili będzie liczyła na wsparcie najbliższej przyjaciółki. Po tym jak zwierzyła się Pawłowi (Rafał Mroczek), że Andrzej ją zdradził, teraz postanowi Zduńskiej wyznać, że ukochany mężczyzna złamał jej serce. Dopiero wówczas domyśli się, że Kinga o wszystkim wiedziała, że kryła zdradę Andrzeja. - Wiedziałaś? Dlaczego mi nie powiedziałaś? - zapyta ze łzami w oczach.

Mało tego, w 1677 odcinku "M jak miłość" Magda zrozumie, że w zatajeniu romansu Budzyńskiego pomogli także ich przyjaciele z pracy, na czele z Kamilem Grycem (Marcin Bosak), który wziął zdradę na siebie, przyznał się, że to on spędził noc z Julią na służbowej delegacji. Rozmowa z Kingą będzie dla Magdy kolejnym, bolesnym ciosem. Nie zapanuje nad emocjami, z jej ust padną gorzkie słowa pod adresem przyjaciółki.

- Zawsze byłaś moją najlepszą przyjaciółką, traktuję cię jak siostrę. Jak mogłaś mi o tym nie powiedzieć?! - wykrzyczy jej w twarz zraniona Magda w 1677 odcinku "M jak miłość". Wstrząśnięta tymi oskarżeniami Kinga spróbuje jakoś się wytłumaczyć, że kierowały nią najlepsze intencje, że nie chciała, żeby cierpiała i liczyła na to, że Andrzej wreszcie sam się przyzna. - Więc oszukiwaliście mnie dla mojego dobra?! - zapyta oburzona Budzyńska.

Kinga ze łzami w oczach w 1677 odcinku "M jak miłość" zapewni Magdę, że chciała ją tylko chronić. Ale argumenty Zduńskiej jeszcze bardziej rozwścieczą Budzyńską, która w końcu na pożegnanie rzuci, że nigdy jej tego nie wybaczy! Następnie pojedzie do kancelarii, gdzie w 1677 odcinku "M jak miłość" urządzi konfrontację z Andrzejem i wszystkimi przyjaciółmi - zdrajcami.

Andrzej w 1677 odcinku "M jak miłość" nie odzyska Magdy

Co zrobi Andrzej w 1677 odcinku "M jak miłość"? Zamiast zatrzymać Magdę, walczyć o to, żeby żona z nim została, wybaczyła mu zdradę, zacznie pić w towarzystwie Kamila. Nie pojedzie nawet do siedliska do Grabiny, by przekonać ukochaną do powrotu. Nawet Kinga w 1677 odcinku "M jak miłość" nie przekona Magdy do spotkania z Andrzejem. - Wcześniej czy później będziesz musiała się z tym zmierzyć. Nie uciekniesz od tej rozmowy - doradzi przyjaciółce, która na szczęście padnie jej w ramiona. Bo Magda szybko zrozumie, że tylko w Kindze ma prawdziwe wsparcie.

M jak miłość, odcinek 1677: Magda odkryje, że Kinga wiedziała o zdradzie Andrzeja. Nigdy jej nie wybaczy?
M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Najnowsze