M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1677: Magda wyprowadzi się od Andrzeja! Nie zatrzyma żony w żaden sposób - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-10-04 10:43

W 1677 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zostawi Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)! Boleśnie zraniona zdradą Andrzeja wyprowadzi się od niewiernego męża, który tak długo ją okłamywał. Nie zniesie widoku ukochanego, wciąż nie będzie chciała rozmawiać z nim o zdradzie z Julią (Marta Chodorowska). Dlatego w 1677 odcinku "M jak miłość" Budzyński nie zdoła żonie nic wyjaśnić, opowiedzieć o tym jak niby po pijaku spędził noc z Julią i nic z tego nie pamięta. Magda podejmie ostateczną decyzję - spakuje się i ucieknie przed Andrzejem do siedliska. Zerwie też kontakt z mężem. Zobacz ZDJĘCIA z 1677 odcinka "M jak miłość" i sceny z "Kulis serialu".

"M jak miłość" odcinek 1677 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej w 1677 odcinku "M jak miłość" nie będą już razem! Co prawda z ust Budzyńskiego nie padło żadne słowo, które potwierdzałoby podejrzenia Magdy, że mąż ją zdradził, ale ona i tak domyśliła się prawdy. Ciąg dalszy nastąpi dopiero po kilku dniach, kiedy Magda zrozumie, że to koniec jej małżeństwa, że nigdy nie wybaczy Andrzejowi, że przespał się z Julią. Oczywiście wątek zdrady Andrzeja w 1677 odcinku "M jak miłość" wciąż pozostanie niewyjaśniony - pijany Budzyński nie był w stanie stać na nogach, a co dopiero uprawiać seks z Julią, więc Malicka najpewniej zaciągnęła go do łóżka i do niczego nie doszło. Nic dziwnego, że Andrzej nie będzie w stanie przypomnieć sobie co się wydarzyło w hotelu kilka miesięcy temu.

Magda w 1677 odcinku "M jak miłość" nie będzie chciała słuchać o zdradzie Andrzeja

Mimo to, w 1677 odcinku "M jak miłość" Budzyński spróbuje wyjaśnić Magdzie, że gdyby był trzeźwy, to nigdy nie spędziłby nocy z Julią. Ona jednak wciąż nie zechce słuchać żadnych tłumaczeń. Postawi męża przed faktem dokonanym - zdecyduje, że odchodzi, wyprowadzi się z ich mieszkania, zabierając ze sobą tylko jedną torbę. Budzyński zatrzyma żonę w drzwiach, lecz Magda zdoła się wymknąć, żeby nawet na niego na patrzeć.

- To co się dzieje w tej chwili dla Magdy to jest absolutny koniec świata. Ona się kompletnie tego nie spodziewała. Magda jest niezwykle poraniona. Niezwykle boleśnie to wszystko odczuje. A to jeszcze nie koniec, bo nie wie wszystkiego... - zapowiedziała Anna Mucha w "Kulisach serialu M jak miłość".

Co zrobi Andrzej w 1677 odcinku "M jak miłość", żeby Magda nie odeszła?

Zdesperowany Andrzej w 1677 odcinku "M jak miłość" pozwoli Magdzie odejść, nie zatrzyma jej w żaden sposób przy sobie. Straci żonę, ale nie straci nadziei, że ukochana mu wybaczy, że jeśli pozna okoliczności zdrady to się nad nim zlituje. Naiwnie będzie wierzył, że Magda zaakceptuje też ciążę Julii, pogodzi się z tym, że będzie miał dziecko z kochanką. Oczywiście w 1677 odcinku "M jak miłość" nie przyzna się Magdzie, że zostanie ojcem.

- Andrzej myślał, że będzie miał jakieś argumenty, że coś powie. Nawet najgłupsze, ale tak się nie stało. Oczywiście to jest też naiwnie, że jak opowie o tym, że był pijany, że to trochę przypadkiem, wszystko zostanie wybaczone. Bardziej myślę, że ta rozmowa by spowodowała jakiś ruch, a nie takie zamrożenie w oczekiwaniu na nie wiadomo co właściwie... Andrzej wierzy, że to można jeszcze posklejać, bo kocha Magdę na zabój - ujawnił Krystian Wieczorek w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Magda w 1677 odcinku "M jak miłość" wyjedzie do siedliska w Grabinie. Nie odbierze od Andrzeja żadnego telefonu. Zanim schowa się w Grabinie przed mężem i całym światem urządzi jeszcze konfrontację w kancelarii, gdzie oskarży wszystkich wspólników Budzyńskiego o krycie jego zdrady.

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze