M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1677: Magda dopyta się Kingi o ciążę Julii! Zduńska nie będzie wiedziała, co ma mówić - ZDJĘCIA

2022-10-11 20:48

W 1677 odcinku "M jak miłość" intuicja Magdy (Anna Mucha) zrobi swoje i Budzyńska od razu wyczuje, że zdrada Andrzeja (Krystian Wieczorek) to jedno, ale za tym musi stać coś więcej! Po aferze z mężem oraz przyjaciółmi, tylko Kindze (Katarzyna Cichopek) postanowi zwierzyć się ze swoich przemyśleń. W 1677 odcinku "M jak miłość" Magda zada przyjaciółce najważniejsze pytanie, a po tym jak Zduńska okłamała ją w sprawie zdrady, dostanie szansę, by się zrehabilitować. Niestety, Kinga nie przybędzie z satysfakcjonującymi informacjami.

"M jak miłość" odcinek 1677 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1677 odcinku "M jak miłość" Magda skłóci się właściwie ze wszystkimi, bo wpadnie w szał, że nikt z przyjaciół nie powiedział jej o zdradzie męża. Urządzi w kancelarii Budzyńskiego i Wernera (Jacek Kopczyński) niezłą aferę, ale największa kłótnia odbędzie się pomiędzy Budzyńską a Zduńską. Magda ledwo zacznie się zwierzać, a niemal natychmiast zorientuje się, że przyjaciółka o wszystkim wie! Żona Piotrka (Katarzyna Cichopek) spróbuje się wytłumaczyć, że działała tak a nie inaczej, bo chciała chronić przyjaciółkę. - Czyli oszukiwaliście mnie dla mojego własnego dobra, tak? - zapyta Magda, szlochając, ale Kinga sama wpadnie w histerię i nie będzie potrafiła złożyć sensownego zdania. - Kim ona jest? Chcę wiedzieć... - Wrocław - wykrztusi Kinga, a Budzyńska nie powstrzyma łez i natychmiast zrozumie, że kochanką męża jest Julia (Marta Chodorowska). Magda i Zduńska bardzo się pokłócą, ale tego samego dnia żona Piotrka dobije się wreszcie do przyjaciółki w siedlisku i tam już bardziej na spokojnie porozmawiają.

Magda w 1677 odcinku "M jak miłość" przeczuje ciążę Malickiej. Zada Kindze najważniejsze pytanie

- Jest jeszcze coś, o czym powinnam wiedzieć? - zapyta się wprost żona Andrzeja Kingi, kiedy siądą na tarasie i rozmowa przybierze nieco spokojniejszy obrót. Magda wręcz wyczuje pod skórą, że seks to nie wszystko i wcale się nie pomyli! - Nie wiem, od tamtej pory z nikim o niczym nie rozmawiałam. Powinnaś porozmawiać z Andrzejem - odpowie Kinga. - Nie mam ochoty się z nim spotykać, nie mam ochoty z nim rozmawiać, w ogóle nie chcę go widzieć - ostro zakomunikuje Magda. - Rozumiem, ale prędzej czy później będziesz musiała skonfrontować się z nim. Rozmowa was nie ominie - Zduńska poda rzeczowe argumenty, ale Budzyńska nie będzie w stanie nawet myśleć o rozmowie ze zdradzieckim mężem. 

Kiedy w 1677 odcinku "M jak miłość" nadejdzie wieczór, zła, zrezygnowana i dobita Magda położy się spać, ale zdąży jeszcze pomyśleć, że Andrzej pewnie odchodzi od zmysłów, co właściwie się z nią dzieje. Poprosi Zduńską o poinformowanie męża, że żyje. - Jestem z Magdą. Zostanę z nią tak długo, jak będzie trzeba - Kinga napisze wiadomość do Budzyńskiego, a on nagra jej się na skrzynkę pocztową. - Kinga, dziękuję ci bardzo, naprawdę bardzo ci dziękuję - powie załamany Andrzej. Wkrótce w "M jak miłość" Magda dowie się o ciąży Julii, a tę wiadomość przekaże jej Sylwia (Hanna Turanu). Budzyńska zacznie myśleć o rozwodzie z mężem. 

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze