M jak miłość, odcinek 1677: Kinga w tajemnicy przed Magdą wyśle wiadomość do Andrzeja! Nie wybaczy jej, że spiskuje z Budzyńskim

i

Autor: tvp/vod m-jak-milosc-odcinek-1677-kinga-w-tajemnicy-przed-magda-wysle-wiadomosc-do-andrzeja-nie-wybaczy-jej-ze-spiskuje-z-budzynskim

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1677: Kinga w tajemnicy przed Magdą wyśle wiadomość do Andrzeja! Nie wybaczy jej, że spiskuje z Budzyńskim

Szokujący zwrot akcji w 1677 odcinku "M jak miłość"! Najpierw Kinga (Katarzyna Cichopek) zrobi wszystko, aby odnaleźć załamaną Magdę (Anna Mucha) i porozmawiać z nią. Kiedy Zduńskiej uda się pokonać wszystkie przeszkody i przytuli przyjaciółkę, w finale odcinka skontaktuje się z niewiernym Andrzejem (Krystian Wieczorek)! Kinga wykona ten dziwny ruch, kiedy Magda ukojona obecnością najbliższej przyjaciółki zaśnie. Dlaczego Kinga będzie spiskowała w 1677 odcinku "M jak miłość" z Budzyńskim? Przecież, jeżeli Magda się o tym dowie, to będzie ostateczny koniec tej pięknej przyjaźni.

"M jak miłość" odcinek 1677 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 20.55

Tego w 1677 odcinku "M jak miłość" nikt nie będzie się spodziewał. To będzie przełomowy moment - załamana zdradą Andrzeja i wszystkich przyjaciół Magda ucieknie do Grabiny i odetnie się od całego świata. Kinga będzie bardzo martwić się o przyjaciółkę i o to, co zostanie z ich przyjaźni po tym wszystkim. Dzięki zdecydowanej interwencji Marysi (Małgorzata Pieńkowska) Kinga nabierze odwagi i pojedzie do siedliska. Czemu na koniec tego wszystkiego skontaktuje się ze zdrajcą Andrzejem?

Kinga ledwo dostanie się do Magdy w "M jak miłość"

W 1677 odcinku "M jak miłość" Kinga nie będzie miała łatwego zadania. Magda nie będzie chciała jej widzieć nawet na oczy i nawet nie otworzy drzwi. A jednak, jak informuje portal swiatseriali.interia.pl dojdzie do rozmowy i pojednania przyjaciółek. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1677: Maciek po zdradzie załatwi Budzyńskiego! Syn Magdy jeszcze nigdy czegoś takiego nie zrobił!

M jak miłość, odcinek 1673: Julia sfałszuje testy na ojcostwo? Pokaże Andrzejowi wyniki, ale nie przemyśli jednej rzeczy

- Musi tu być, bo przed domem stoi jej samochód... Ale dzwonię, walę w drzwi, a ona nie otwiera... - Kinga będzie informowała telefonicznie Piotrka (Marcin Mroczek) co się dzieje u Magdy. 

- To jeszcze raz do niej zadzwoń... - Zduński będzie doradzał żonie w 677 odcinku "M jak miłość" .

- Nie, bo ile można! Będę dobijać się aż do skutku, tylko, Piotruś... trzeba ogarnąć dom i dzieciaki... bo ja tu wiesz... - poprosi Kinga męża i zacznie dobijać się do drzwi siedliska.

- Magda, otwórz, proszę!

- Wracaj do Warszawy! Wynocha, chcę być sama! - krzyknie Budzyńska.

- Ale ja się stąd nie ruszę!

- Twoja sprawa. I tak nie będą z tobą rozmawiać! 

- Trudno... Będę tu czekała, choćby całą noc - nie da za wygraną Kinga.

 No i upór Kingi w 1677 odcinku "M jak miłość" zaprocentuje. Kiedy Magda otworzy w końcu drzwi przyjaciółki padną sobie w ramiona, a Kinga powie jedno bardzo ważne zdanie: - Bo cię kocham, wiesz? 

Takiego numeru Kingi nikt się nie spodziewa

Zduńska z Budzyńską w 1677 odcinku "M jak miłość" będą wspominały stare, dobre czasy i ostatecznie Magda podziękuje przyjaciółce, że jest z nią w tej strasznej chwili. A potem, ukojona rozmową i bliskością Kingi zaśnie. I wtedy Zduńska wykona nieoczekiwany ruch. 

W finale 1677 odcinka "M jak miłość" widzowie zobaczą, jak Kinga wysyła do Andrzeja sms. Poinformuje go, że cały czas jest z jego żoną i ma sytuację pod kontrolą. Dlaczego Kinga to zrobi? Czy Magda dowie się, że niewierny mąż i najbliższa przyjaciółka spiskują za jej plecami? Dowiemy się już we wtorek 11.10 o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość. Anna Mucha ujawnia, jak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i co o tym myśli - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze