M jak miłość, odcinek 1674: Ostateczny upadek Andrzeja. Po skandalu z Julią i stracie Magdy Andrzej zacznie pić

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1674: Ostateczny upadek Andrzeja. Po skandalu z Julią i stracie Magdy Andrzej zacznie pić

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1674: Ostateczny upadek Andrzeja. Po skandalu z Julią i stracie Magdy Andrzej zacznie pić

Czy w 1674 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ostateczny upadek Andrzeja (Krystian Wieczorek)? Budzyński będzie zmierzał do tego momentu po równi pochyłej i doskonale o tym wie. Niestety, Andrzej zastosuje najgorsze, za to popularne "lekarstwo" na znękaną poczuciem winy duszę - zacznie pić! Z tego powodu Budzyński w 1674 odcinku "M jak miłość" zacznie popełniać niewybaczalne błędy i prawdopodobnie stoczy się na samo dno! Czy to już naprawdę koniec Andrzeja, który straci wszystko przez jedną noc, której nawet nie pamięta?

"M jak miłość" odcinek 1674 - poniedziałek, 3.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1674 odcinku "M jak miłość" Andrzej upije się tak, że nabierze odwagi na szczerą rozmowę z Magdą (Anna Mucha). Wcześniej dojdzie do jego awantury z kochanką Julią (Marta Chodorowska), która zacznie naciskać, aby "dla ich dziecka" zostawił żonę. Potem Budzyński samotnie wypije w barze o kilka  drinków za dużo i wróci do domu ledwo trzymając się na nogach. finałem tego wieczoru będzie to, że Magda zostawi go samego i ucieknie do Pawła (Rafał Mroczek)! Czy może być jeszcze gorzej? 

Dlaczego Andrzej w "M jak miłość" nie potrafi powiedzieć Julii NIE? 

Andrzej w 1674 odcinku "M jak miłość" nie będzie umiał przyznać się Julii do tego, że kocha żonę i to ona jest dla niego najważniejsza. Z litości dla ciężarnej kochanki będzie kręcił i mataczył, ale prawniczka sama się domyśli o co tu chodzi. Rozmowę kochanków przytoczył swiatseriali.interia.pl.  

To twoje życie, twoje sprawy, ale sądząc po twoim zachowaniu, chcesz ratować swoje małżeństwo... Ale w ten sposób na pewno go nie uratujesz... Jak ty to sobie wyobrażasz? Jeśli Magda dowie się, że tak długo ją okłamywałeś, nigdy ci tego nie wybaczy. Prawda i tak wyjdzie na jaw. Musisz jej powiedzieć i to jak najszybciej!

- Dość! To są moje sprawy i, cokolwiek postanowię, dziecko na pewno na tym nie ucierpi. Dostaniesz alimenty, będę uczestniczył w jego życiu... Ale o moim małżeństwie nigdy więcej nie będę z tobą rozmawiał! - wybuchnie Andrzej. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1670: Paweł wyda sekret Kingi! Wyjawi Piotrkowi, co wyprawia jego ukochana żona – WIDEO

M jak miłość. Andrzej wreszcie przyzna się Magdzie do zdrady. Dostanie wyniki testów na ojcostwo i nie będzie już odwrotu

Jednak po tej awanturze w 1674 odcinku "M jak miłość" Andrzej nie będzie w stanie wrócić spokojnie do domu. Słowa Julii wywrą jednaka na nim tak ogromne wrażenie, że z każdym drinkiem będzie coraz bardziej pewien, że czas na szczerość wobec Magdy. Ale ona okaże się mądrzejsza i kiedy zobaczy pijanego męża zada mu tylko jedno pytanie

Andrzej po raz pierwszy w "M jak miłość" sam jak palec 

Po wszystkim Magda uda się do Pawła, a Andrzej po raz pierwszy od dawna w 1674 odcinku "M jak miłość" zostanie sam na sam ze swoimi myślami. Nie będzie przy nim naciskającej lub cierpiącej z bólu Julii, zabraknie pełnych spojrzeń kochającej Magdy. To być może to dno, do którego Andrzej od początku afery ze zdradą zmierza. Czy się od niego odbije?  Przekonamy się już 3-go października o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap zabawy: QUIZ. Najgorsze zdrady polskich seriali. Zszokowana Polska wstrzymywała oddech! Pamiętasz to?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze