M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1674: Magda zostawi pijanego Andrzeja i ucieknie do Pawła. Kiedyś złożyli sobie ważną obietnicę - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 1674 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zostawi pijanego Andrzeja (Krystian Wieczorek) na pastwę losu i ucieknie do Pawła (Rafał Mroczek)! W środku nocy Budzyńska, przekonana, że mąż ją zdradził wtuli się w opiekuńcze ramiona przyjaciela i gorzko zapłacze. Czy Paweł zostawi Frankę (Dominika Kachlik) w 1674 odcinku "M jak miłość" dla swojej dawnej wielkiej miłości? A może Zduński i Budzyńska zrealizują swoją starą, ważną obietnicę? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i w ZWIASTUNIE z 1674 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1674 - poniedziałek, 3.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda w 1674 odcinku "M jak miłość" będzie miała do pijanego Andrzeja tylko jedno pytanie. Budzyński wróci do domu ledwo trzymając się na nogach z silnym postanowieniem, że wyzna Magdzie prawdę o zdradzie z Julia i ciąży kochanki. Jednak Budzyńska nie dopuści do jego zwierzeń. ona już w głębi serca będzie znała prawdę i interesowało ją będzie tylko jedno.  

Przypomnijmy, że dawno temu Magda i Paweł obiecali sobie w "M jak miłość", że jeżeli nie ułoży im się życie uczuciowe do 40-ki, to wrócą do siebie. Dziś mają 42 lata...  

Zanim w 1674 odcinku "M jak miłość" dojdzie do rozmowy Magdy i Andrzeja, on strasznie się upije. Po rozmowie z Martą będzie już pewien, że nie ma innego wyjścia jak szczere wyznanie grzechów żonie. Jeszcze z baru Budzyński zadzwoni do Magdy i zapowie jej ważną rozmowę. - Tylko jeszcze troche wypiję - doda.    

I tak w 1674 odcinku "M jak miłość" Magda, już przygotowana na najgorsze, zada mężowi tylko jedno pytanie.

- Andrzej, zanim zaczniemy rozmawiać, chcę wiedzieć tylko jedno. Powiedz – czy ty mnie kochasz? 

Andrzej w tym momencie 1674 odcinka "M jak miłość" będzie ledwo trzyma się na nogach, niezdolny do elokwentnych wywodów. Budzyński zareaguje wiec instynktownie.

- Jak nigdy nikogo na świecie... 

Paweł w "M jak miłość" rzuci wszystko dla Magdy

A potem pijany Andrzej w "M jak miłość" zaśnie na kanapie, a Magda wyśle Pawłowi SMS, aby się z nią spotkał. To efekt specjalnego paktu, który dawni kochankowie zawrą tego dnia. W środku nocy Paweł zostawi śpiącą Frankę i spotka się z Magdą nad Wisłą. Czy Zduńska dowie się o ucieczce męża do przyjaciółki? Jaka będzie jej reakcja? Czy to spotkanie Magdy i Pawła będzie miało wpływ na losy małżeństw Budzyńskich i Zduńskich? Przekonamy się śledząc wątek od 1674 odcinka serialu.  

Zobacz też: M jak miłość. Mateusz zdradzony przez najbliższego przyjaciela! Mostowiakowie będą w szoku - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1674 ZWIASTUN. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Odejdzie od męża do Pawła
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze