M jak miłość

M jak miłość. Mateusz zdradzony przez najbliższego przyjaciela! Mostowiakowie będą w szoku - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) znów zostanie zdradzony! Tym razem zawiedzie jego zaufanie najbliższy przyjaciel, którego poznał podczas rejsu. Marynarz Rafał (Łukasz Twardowski) pojawi się w Grabinie bez wiedzy Mostowiaka i za jego plecami zdradzi jego największą tajemnicę! Rodzina przyjmie przyjaciela Mateusza po królewsku. Czy młody Mostowiak w "M jak miłość" będzie równie zachwycony, kiedy dowie się o zdradzie przyjaciela? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

M jak miłość. Mateusz znów zostanie zdradzony! Tym razem zawiedzie go najbliższy przyjaciel - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

W 1678 odcinku "M jak miłość" w Grabinie pojawi się podejrzany młodzieniec. Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) już zacznie podejrzewać, że to jeden z mafiozów, którzy nękają Jagodę i będzie chciała wołać policję. Z opresji wybawi marynarza Barbara (Teresa Lipowska), która rozpozna w nim przyjaciela Mateusza. Dlaczego marynarz zacznie się plątać po Grabinie i nie uprzedzi Mostowiaków o planowanej wizycie? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ! 

- Rafał jest marynarzem i łowcą przygód, który pojawia się w Grabinie w takich niecodziennych okolicznościach. Moje pojawienie się w serialu zapowiada przyjazd Mateusza. A jak wiadomo w Grabinie jest już Lilka (Monika Mielnicka), więc to może będzie oznaczało kolejne kłopoty - ujawnił Rafał Twardowski w "Kulisach M jak miłość". 

To jest kolega Mateusza (Krystian Domagała) ze statku! - Barbara ucieszy się na widok Rafała w 1678 odcinku "M jak miłość". - Dzień dobry, pani Basiu - przywita się elegancko Rafał. Zobacz TO w GALERII ZDJEĆ!

I tak przyjaciel Mateusza w "M jak miłość" zasiądzie w słynnej kuchni Mostowiaków, a następnie dostąpi zaszczytu spacerowania po sadzie Lucjana (śp. Witold Pyrkosz). Oprowadzać go będą Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z Basią (Karina Woźniak) - młoda Rogowska znajdzie się natychmiast pod wielkim urokiem nowego znajomego.

Czy Mateusz wie o wizycie Rafała w domu Mostowiaków?   

Marysia skorzysta z okazji, aby wypytać Rafała o Mateusza w rodzinnym sadzie. I najlepszy przyjaciel Mostowiaka zacznie sypać i ujawni wszystkie jego tajemnice! Czy Mateusz dał mu na to zgodę? Czy w ogóle będzie miał pojęcie o wizycie kumpla w w jego rodzinnym domu? 

- A Mateusz? Jak on się trzyma? To już ponad rok z dala od domu, rodziny… - zapyta Rafałą Rogowska. 

- Nigdy nie powiedział tego wprost, ale myślę, że on wciąż nie może zapomnieć o Lilce…– przyjaciel Mostowiaka natychmiast wyda największą tajemnicę. 

- Tego się właśnie obawiałam… Widzieliśmy jej zdjęcie w kajucie… 

Jak zareaguje Mateusz na widok Rafała w swoim rodzinnym domu? Czy marynarz okaże się naprawdę przyjacielem, czy raczej podstępnym wrogiem Mostowiaka? Wszystko wyjaśni się od 1678 odcinka "M jak miłość". 

Zobacz też: M jak miłość. Nie było seksu Julii i Andrzeja, dlatego to nie jego dziecko! Fani rozgryźli intrygę kochanki Budzyńskiego

M jak miłość. Przyjaciel Mateusza ze statku przyjedzie do Grabiny przed Mostowiakiem! Marynarz Rafał weźmie się za Lilkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze