M jak miłość

M jak miłość. Mateusz zdradzony przez najbliższego przyjaciela! Mostowiakowie będą w szoku - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) znów zostanie zdradzony! Tym razem zawiedzie jego zaufanie najbliższy przyjaciel, którego poznał podczas rejsu. Marynarz Rafał (Łukasz Twardowski) pojawi się w Grabinie bez wiedzy Mostowiaka i za jego plecami zdradzi jego największą tajemnicę! Rodzina przyjmie przyjaciela Mateusza po królewsku. Czy młody Mostowiak w "M jak miłość" będzie równie zachwycony, kiedy dowie się o zdradzie przyjaciela? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

M jak miłość. Mateusz znów zostanie zdradzony! Tym razem zawiedzie go najbliższy przyjaciel - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

W 1678 odcinku "M jak miłość" w Grabinie pojawi się podejrzany młodzieniec. Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) już zacznie podejrzewać, że to jeden z mafiozów, którzy nękają Jagodę i będzie chciała wołać policję. Z opresji wybawi marynarza Barbara (Teresa Lipowska), która rozpozna w nim przyjaciela Mateusza. Dlaczego marynarz zacznie się plątać po Grabinie i nie uprzedzi Mostowiaków o planowanej wizycie? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ! 

- Rafał jest marynarzem i łowcą przygód, który pojawia się w Grabinie w takich niecodziennych okolicznościach. Moje pojawienie się w serialu zapowiada przyjazd Mateusza. A jak wiadomo w Grabinie jest już Lilka (Monika Mielnicka), więc to może będzie oznaczało kolejne kłopoty - ujawnił Rafał Twardowski w "Kulisach M jak miłość". 

To jest kolega Mateusza (Krystian Domagała) ze statku! - Barbara ucieszy się na widok Rafała w 1678 odcinku "M jak miłość". - Dzień dobry, pani Basiu - przywita się elegancko Rafał. Zobacz TO w GALERII ZDJEĆ!

I tak przyjaciel Mateusza w "M jak miłość" zasiądzie w słynnej kuchni Mostowiaków, a następnie dostąpi zaszczytu spacerowania po sadzie Lucjana (śp. Witold Pyrkosz). Oprowadzać go będą Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z Basią (Karina Woźniak) - młoda Rogowska znajdzie się natychmiast pod wielkim urokiem nowego znajomego.

Czy Mateusz wie o wizycie Rafała w domu Mostowiaków?   

Marysia skorzysta z okazji, aby wypytać Rafała o Mateusza w rodzinnym sadzie. I najlepszy przyjaciel Mostowiaka zacznie sypać i ujawni wszystkie jego tajemnice! Czy Mateusz dał mu na to zgodę? Czy w ogóle będzie miał pojęcie o wizycie kumpla w w jego rodzinnym domu? 

- A Mateusz? Jak on się trzyma? To już ponad rok z dala od domu, rodziny… - zapyta Rafałą Rogowska. 

- Nigdy nie powiedział tego wprost, ale myślę, że on wciąż nie może zapomnieć o Lilce…– przyjaciel Mostowiaka natychmiast wyda największą tajemnicę. 

- Tego się właśnie obawiałam… Widzieliśmy jej zdjęcie w kajucie… 

Jak zareaguje Mateusz na widok Rafała w swoim rodzinnym domu? Czy marynarz okaże się naprawdę przyjacielem, czy raczej podstępnym wrogiem Mostowiaka? Wszystko wyjaśni się od 1678 odcinka "M jak miłość". 

Zobacz też: M jak miłość. Nie było seksu Julii i Andrzeja, dlatego to nie jego dziecko! Fani rozgryźli intrygę kochanki Budzyńskiego

M jak miłość. Przyjaciel Mateusza ze statku przyjedzie do Grabiny przed Mostowiakiem! Marynarz Rafał weźmie się za Lilkę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze