M jak miłość, odcinek 1664: Basia i Dawid rozstaną się?! To będą ich ostatnie chwile razem - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1664: Basia i Dawid rozstaną się?! To będą ich ostatnie chwile razem - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1664: Basia i Dawid rozstaną się?! To będą ich ostatnie chwile razem - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-05-30 21:02

W 1664 odcinku "M jak miłość" Dawid (Iwo Wiciński) nie wybaczy Basi (Karina Woźniak) spoufalania się z Antkiem Nieśpielakiem (Franciszek Szymański). Mało tego, poczuje się zdradzony i oszukany, a w ich młodzieńczym związku dojdzie do poważnego kryzysu! Rozstaną się tuż przed końcem "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną? Basia nie będzie miała wiele na swoją obronę, a Jaszewski dowie się, jak to jest być zwodzonym. Kiedyś sam dał dziewczynie popalić, a teraz to on domyśli się, że jego związek zmierza do rychłego końca. On też nie będzie do końca niewinny. Zobaczcie WIDEO z tych scen z 1664 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1664 odcinku "M jak miłość" relacja między Basią i Dawidem będzie się psuła, a wszystko przez Antka, ale też koleżankę Dawida, Martynę. Rogowska już wcześniej odkryła zdjęcia pięknej brunetki na komputerze chłopaka, ale on wytłumaczył się, że to tylko koleżanka z klasy teatralnej. W 1664 odcinku "M jak miłość" Jaszewski i Basia udadzą się na łąkę, gdzie młody fotograf zrobi dziewczynie kilka zdjęć. 

- A co tam u Martyny? - zapyta niby mimochodem Basia. - Nic, zrobiłem jej portfolio i kontakt się urwał. Chyba nie jesteś zazdrosna? -  zapyta Dawid. - Nie... Jestem! I to bardzo - wyzna w końcu Basia, ale młodzi nie dokończą rozmowy, bo przerwie im Antek, który zauroczył się w Basi od pierwszego wejrzenia. 

Przeczytaj: M jak miłość. Bezpłodny Andrzej nie może być ojcem dziecka Julii! Badania Budzyńskiego nie kłamią. Za szybko uwierzy w cud poczęcia - ZDJĘCIA

- Cześć Basia - krzyknie Nieśpielak w 1664 odcinku "M jak miłość", by przykuć uwagę dziewczyny. - O, nie wiedziałam, że jesteś w Grabinie. - odpowie Basia. - Ojciec się tu wybierał, zabrałem się z nim. Pomyślałem, że miło będzie cię znów zobaczyć. Widzę, że jesteś zajęta, szkoda... - Antek wymownie spojrzy na Dawida, a Jaszewski od razu zrozumie, że ma konkurenta. - Wyglądacie na całkiem zaprzyjaźnionych - skwituje zazdrosny Dawid, a sytuacja na łące da mu do myślenia. Zacznie podejrzewać, że Basia nie jest z nim szczera i go oszukuje! 

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej zostawi Magdę dla Julii i dziecka! Kochanka zażąda, żeby nie wracał już do żony – WIDEO

- No nie mów, że to teraz ty jesteś zazdrosny. Naprawdę nie masz o kogo... - wyjaśni Basia w 1664 odcinku "M jak miłość", by jakoś załagodzić sytuację. - Mam, o ciebie. Myślisz, że mi jest łatwo? Naprawdę myślisz, że mi jest łatwo? Myślisz, że nie chciałbym być codziennie przy tobie, wiedzieć, co się u ciebie dzieje? Kogo poznałaś... Kto ci wpadł w oko... - powie zraniony Dawid w 1664 odcinku "M jak miłość", ale ważną rozmowę przerwie Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która zaprosi ich na protest. Co ciekawe, mieszkańcy Grabiny zaczną sprzeciwiać się powstaniu kliniki Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński), ojca Antka. 

Basia i Dawid przyjdą na protest, a tam wywiąże się afera między Jaszewskim i adoratorem Rogowskiej. Chłopcy zaczną się szarpać, a rozdzieli ich policja! Wygląda na to, że nie polubią się od pierwszego wejrzenia, a potem może być tylko gorzej... Basia i Dawid nie rozstaną się w "M jak miłość" przed wakacjami 2022, ale kto wie jak dalej potoczą się ich losy, skoro w grę wchodzi taka dawka zazdrości i nieporozumień. 

M jak miłość. Basia zdradzi Dawida z podejrzanym chłopakiem?!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze