M jak miłość, odcinek 1657: Koniec związku Basi i Dawida?! Rogowska odkryje zdradę chłopaka

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1657: Koniec związku Basi i Dawida?! Rogowska odkryje zdradę chłopaka

M jak miłość, odcinek 1657: Koniec związku Basi i Dawida?! Rogowska odkryje zdradę chłopaka

2022-04-26 21:28

W 1657 odcinku „M jak miłość” nad związkiem Basi (Karina Woźniak) i Dawida (Iwo Wiciński) zawisną czarne chmury! Rogowska odkryje, że Jaszewski kolejny raz nie jest z nią szczery i oszukuje ją tak jak w przypadku jego byłej dziewczyny Kai (Justyna Zielska)! Tylko teraz sprawa będzie o wiele bardziej poważna, gdyż w życiu Dawida pojawi się inna dziewczyna! W 1657 odcinku „M jak miłość” Basia znajdzie niezbite dowody na zdradę swojego chłopaka i mu tego nie daruje! U młodych zakochanych wybuchnie kolejny poważny kryzys, ale tym razem może mieć on zupełnie inny finał, gdyż w życiu Rogowskiej również pojawi się ktoś nowy! Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1657 - poniedziałek, 2.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1657 odcinku „M jak miłość” związek Basi i Dawida przejdzie kolejny kryzys, jednak teraz może on skończyć się zupełnie innym finałem! Przypomnijmy, że Rogowska nie mogła wybaczyć swojemu chłopakowi, że nie powiedział jej prawdy o swojej byłej dziewczynie Kai, nad którą znęcał się psychicznie i o mały włos nie doprowadził do jej samobójstwa! Dopiero wtedy Basia zrozumiała, że ma do czynienia z psycholem, z którym już nie chciała mieć nic więcej wspólnego, ale walka i nieustępliwość Dawida sprawiła, że Basia dała mu drugą szansę! Zakochani cieszyli się swoją miłością, a nawet zaczęli myśleć o ślubie, ale w 1657 odcinku „M jak miłość” marzenia Rogowskiej runą jak domek z kart, gdy odkryje, że Dawid nic się nie zmienił i znów ma przed nią tajemnice!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1657: Prześladowanie Basi! Syn Nieśpielaka zamieni jej życie w koszmar

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ poważne zmiany w związku Basi i Dawida w 1657 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1657 odcinku „M jak miłość” Dawid znów zawiedzie zaufanie Basi. Jak podaje swiatseriali.interia.pl Jaszewski nie przyzna się swojej ukochanej, że w ostatnim czasie spotkał się ze swoją koleżanką z klasy teatralnej i robił jej zdjęcia do portfolio. Jednak jego kłamstwo szybko wyjdzie na jaw, gdyż wszelkie dowody będą w jego aparacie! Rogowska odnajdzie w aparacie chłopaka zdjęcia innej dziewczyny i kolejny raz zawiedzie się na Dawidzie. W 1657 odcinku „M jak miłość” Basia będzie na niego zła i urządzi mu awanturę, która będzie początkiem ich kryzysu, ale tym razem on wcale nie będzie musiał skończyć się happy endem!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1653: Pijany ojciec Amelki zaatakuje Izę na oczach dzieci! Wykorzysta moment, gdy nie będzie Marcina – ZDJĘCIA

W 1657 odcinku „M jak miłość” w życiu Basi również pojawi się ktoś nowy, któremu Rogowska nie będzie obojętna. Na jej drodze stanie Antek (Franciszek Szymański), syn profesora Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński), który zakocha się w niej od pierwszego wejrzenia i nie da jej spokoju! Chłopak zacznie ją śledzić i nachodzić i nie odpuści sobie nawet, gdy dowie się o Dawidzie, a tym bardziej o kryzysie w ich związku. Nieśpielak zauważy w tym swoją szansę i zrobi wszystko, aby zdobyć Basię! Czy mu się to uda? Czy Basia zostawi zakłamanego Dawida dla Antka? A może Jaszewskiemu kolejny raz uda się wkupić w łaski ukochanej i wybłagać o kolejną szansę, gdyż w końcu zrozumiał, że Rogowska jest miłością jego życia. Tego, jak potoczą się dalsze losy nastolatków, dowiemy się już w kolejnych odcinkach „M jak miłość”!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1653: Budzyński wmówi Magdzie, że to Kamil napalił się na Julię! Tak będzie próbował się usprawiedliwić?

M jak miłość. Nieszczęścia u Mostowiaków. Atak na sad Lucjana i koniec Basi i Dawida to dopiero początek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze