M jak miłość, odcinek 1664: Barbara okłamie Mateusza! Zrobi to tylko raz w życiu, żeby go ratować - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1664: Barbara okłamie Mateusza! Zrobi to tylko raz w życiu, żeby go ratować - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1664: Barbara okłamie Mateusza! Zrobi to tylko raz w życiu, żeby go ratować - ZDJĘCIA

W 1664 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) podejmie jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu! Będzie musiała okłamać swojego ukochanego wnuka Mateusza (Krystian Domagała)! Barbara zrobi to tylko po to, aby ratować życie Mateusza, a w decyzji wesprze ją Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Barbara jeszcze nie będzie miała pełnej wiedzy, jak wielkie niebezpieczeństwo grozi jej wnukowi, ale przeczucia będzie miała właściwe. Jak dojdzie do tego w 1664 odcinku "M jak miłość" , że głowa rodziny Mostowiaków zacznie kłamać, aby ocalić Mateusza? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1664 odcinku "M jak miłość" Marysia poinformuje Barbarę o pewnym mocno kłopotliwym wydarzeniu w Grabinie. To ona jako pierwsza spotka na przystanku najgorszą osobę w życiu Mateusza! Do domu wróci Lilka, która skrzywdziła męża, jak nikt wcześniej i wygląda na to, że znowu to zrobi! Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ Lilka znów wszystkich okłamie i nie wiadomo, co jeszcze kombinuje! Co zrobi w tej sytuacji Barbara?

Mateusz w "M jak miłość" już od wielu miesięcy nie pojawił się w Grabinie. Zdradzony i porzucony przez Lilkę w niezwykle dramatycznych okolicznościach rozważał poważnie samobójstwo, a następnie zniknął. Zrozpaczona Barbara szukała wnuka wszędzie, w końcu Mostowiakowie dowiedzieli się, że zaciągnął się na statek i popłynął w rejs dookoła świata. W 1666 odcinku serialu Mateusz znów skontaktuje się z babcią, pokaże jej jak teraz wygląda i napiszę, że czas, aby dopłynął na południowy kraniec Afryki. Przy tej okazji wyjdzie na jaw wielka tajemnica młodego Mostowiaka i dotyczyć ona będzie Lilki! I wtedy Barbara podejmie dramatyczną decyzję, żeby Mateusza okłamać! 

Zobacz koniecznie: Koniec M jak miłość. Magda nie przeżyje zdrady Andrzeja. Wstrząsające wyznanie Budzyńskiej w ostatnim 1665 odcinku – ZDJĘCIA 

Mamo, musisz o czymś wiedzieć - zacznie Marysia w 1664 odcinku "M jak miłość". - Lilka wróciła. Sama, bez tego mężczyzny. 

 - Zostawił ją? No, można się było tego spodziewać... 

 - Myślę, że nie powinnyśmy mówić o tym Mateuszowi.... - zaproponuje Marysia. 

- Ostatnio wypytywał co u nas w Grabinie... - zamyśli się Barbara.

I w tym momencie 1664 odcinka "M jak miłość" Barbara podejmie jedną z najtrudniejszych w życiu decyzji. Mostowiakowa okłamie wnuka, aby nie zrobił czegoś głupiego i nie wracał odzyskać Lilkę. Tym samym Barbara poświęci swoją wielką tęsknotę za Mateuszem na szali jego życia!

- Trudno mi powiedzieć, czy gdyby Mateusz wrócił i zastał Lilkę tu w Grabinie, stosunki ułożyły się dobrze czy źle? - mówiła Teresa Lipowska w "Kulisach M jak miłość". - Czy on na tyle ją kocha, żeby jej wybaczył, czy za duża to drzazga w sercu? Jak będzie zobaczymy. Oby przyjechał, oby wrócił! 

- Masz rację, nie będę wspominać, nie wiadomo jak na to zareaguje... On ją ciągle kocha. W jego kajucie jest jej zdjęcie - zadecyduje Barbara w 1664 odcinku "M jak miłość". 

- Ja jestem babcia chyba dobrą - mówiła Teresa Lipowska w "kulisach M jak miłość". - Mam bardzo dobrą relację ze swoim wnukiem Mateuszem. Przez cały czas kibicowałam mu, chciałam mu pomóc w pewnych sprawach. W niektórych nie dałam rady.  - wyznała gwiazda "M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość. Kiedy 1666 odcinek nowego sezonu po przerwie wakacyjnej? Krystian Wieczorek ujawnił datę premiery! - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1664 ZWIASTUN. Powrót Lilki sprowadzi kłopoty na Mostowiaków! Ula nie znajdzie testamentu ojca
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze