M jak miłość, odcinek 1664: Barbara okłamie Mateusza! Zrobi to tylko raz w życiu, żeby go ratować - ZDJĘCIA

2022-05-27 10:25
M jak miłość, odcinek 1664: Barbara okłamie Mateusza! Zrobi to tylko raz w życiu, żeby go ratować - ZDJĘCIA
Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1664: Barbara okłamie Mateusza! Zrobi to tylko raz w życiu, żeby go ratować - ZDJĘCIA

W 1664 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) podejmie jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu! Będzie musiała okłamać swojego ukochanego wnuka Mateusza (Krystian Domagała)! Barbara zrobi to tylko po to, aby ratować życie Mateusza, a w decyzji wesprze ją Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Barbara jeszcze nie będzie miała pełnej wiedzy, jak wielkie niebezpieczeństwo grozi jej wnukowi, ale przeczucia będzie miała właściwe. Jak dojdzie do tego w 1664 odcinku "M jak miłość" , że głowa rodziny Mostowiaków zacznie kłamać, aby ocalić Mateusza? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1664 odcinku "M jak miłość" Marysia poinformuje Barbarę o pewnym mocno kłopotliwym wydarzeniu w Grabinie. To ona jako pierwsza spotka na przystanku najgorszą osobę w życiu Mateusza! Do domu wróci Lilka, która skrzywdziła męża, jak nikt wcześniej i wygląda na to, że znowu to zrobi! Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ Lilka znów wszystkich okłamie i nie wiadomo, co jeszcze kombinuje! Co zrobi w tej sytuacji Barbara?

Mateusz w "M jak miłość" już od wielu miesięcy nie pojawił się w Grabinie. Zdradzony i porzucony przez Lilkę w niezwykle dramatycznych okolicznościach rozważał poważnie samobójstwo, a następnie zniknął. Zrozpaczona Barbara szukała wnuka wszędzie, w końcu Mostowiakowie dowiedzieli się, że zaciągnął się na statek i popłynął w rejs dookoła świata. W 1666 odcinku serialu Mateusz znów skontaktuje się z babcią, pokaże jej jak teraz wygląda i napiszę, że czas, aby dopłynął na południowy kraniec Afryki. Przy tej okazji wyjdzie na jaw wielka tajemnica młodego Mostowiaka i dotyczyć ona będzie Lilki! I wtedy Barbara podejmie dramatyczną decyzję, żeby Mateusza okłamać! 

Zobacz koniecznie: Koniec M jak miłość. Magda nie przeżyje zdrady Andrzeja. Wstrząsające wyznanie Budzyńskiej w ostatnim 1665 odcinku – ZDJĘCIA 

Mamo, musisz o czymś wiedzieć - zacznie Marysia w 1664 odcinku "M jak miłość". - Lilka wróciła. Sama, bez tego mężczyzny. 

 - Zostawił ją? No, można się było tego spodziewać... 

 - Myślę, że nie powinnyśmy mówić o tym Mateuszowi.... - zaproponuje Marysia. 

- Ostatnio wypytywał co u nas w Grabinie... - zamyśli się Barbara.

I w tym momencie 1664 odcinka "M jak miłość" Barbara podejmie jedną z najtrudniejszych w życiu decyzji. Mostowiakowa okłamie wnuka, aby nie zrobił czegoś głupiego i nie wracał odzyskać Lilkę. Tym samym Barbara poświęci swoją wielką tęsknotę za Mateuszem na szali jego życia!

- Trudno mi powiedzieć, czy gdyby Mateusz wrócił i zastał Lilkę tu w Grabinie, stosunki ułożyły się dobrze czy źle? - mówiła Teresa Lipowska w "Kulisach M jak miłość". - Czy on na tyle ją kocha, żeby jej wybaczył, czy za duża to drzazga w sercu? Jak będzie zobaczymy. Oby przyjechał, oby wrócił! 

- Masz rację, nie będę wspominać, nie wiadomo jak na to zareaguje... On ją ciągle kocha. W jego kajucie jest jej zdjęcie - zadecyduje Barbara w 1664 odcinku "M jak miłość". 

- Ja jestem babcia chyba dobrą - mówiła Teresa Lipowska w "kulisach M jak miłość". - Mam bardzo dobrą relację ze swoim wnukiem Mateuszem. Przez cały czas kibicowałam mu, chciałam mu pomóc w pewnych sprawach. W niektórych nie dałam rady.  - wyznała gwiazda "M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość. Kiedy 1666 odcinek nowego sezonu po przerwie wakacyjnej? Krystian Wieczorek ujawnił datę premiery! - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1664 ZWIASTUN. Powrót Lilki sprowadzi kłopoty na Mostowiaków! Ula nie znajdzie testamentu ojca
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze