M jak miłość, odcinek 1663: Poważny kryzys Anety i Olka po przylocie do Polski. Nie chodzi o syna Borysa, a Izę i Marcina!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1663: Poważny kryzys Anety i Olka po przylocie do Polski. Nie chodzi o syna Borysa, a Izę i Marcina!

M jak miłość, odcinek 1663: Poważny kryzys Anety i Olka po przylocie do Polski. Nie chodzi o syna Borysa, a Izę i Marcina!

2022-05-17 8:26

W 1663 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) wrócą do Warszawy, ale nie wszystko potoczy się tak, jakby sobie tego życzyli. Dużo zmieniło się podczas ich nieobecności w Polsce, a Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) mają dom pełen dzieci, bo przecież przygarnęli Amelkę (Ninel Kos) i Hanię (Marta Stefaniak). W 1663 odcinku "M jak miłość" lekarz i jego żona nie zostaną przywitani tak, jak sobie to wyobrażali. Będą musieli zacząć wszystko od nowa ze swoim pierwszym synkiem Borysem.

"M jak miłość" odcinek 1663 - wtorek, 24.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1663 odcinku "M jak miłość" Olek jako pierwszy wróci do Warszawy. O ile lekarz pojawiał się w Polsce podczas ciąży Anety, tak kobieta dawno nie widziała nikogo z bliskich. Teraz Chodakowski znów przyleci do kraju, by przeprowadzić ważną operację. Zatrzyma się u Izy i Marcina, ponieważ w poprzednich odcinkach "M jak  miłość" wspominał, że ich mieszkanie zostało wynajęte. Lekarz będzie miał dobrą wiadomość dla brata i jego żony. 

- Olek? Co tu robisz? Masz już dosyć Wiednia? Wróciłeś do naszej pięknej Warszawy? - zapyta się Iza w 1663 odcinku "M jak miłość". - Tylko na kilka dni. Jutro operuję, ale przyleciałem już dziś, żeby nadrobić zaległości towarzyskie i rodzinne. Bardzo jesteście zajęci? Mogę się do was wprosić na kolację? - wyjaśni Olek. - Oczywiście! - Mam też dla was specjalną niespodziankę. Ale to dopiero wieczorem... - zapowie lekarz, a dopiero potem okaże się, że niespodzianką jest Aneta i malutki Borys, którzy wreszcie przylecą z Austrii! Iza i Marcin stęsknieni powitają kobietę i pierwszy raz zobaczą jej synka. 

- Myślisz, że puściłabym tu męża samego? Świeżo upieczonego, wyposzczonego tatusia? Do tych pięknych polskich pielęgniarek?! Nigdy w życiu! - powie Aneta w swoim stylu w 1663 odcinku "M jak miłość". - Kurczę, naprawdę się cieszę, że was widzę... - powie Marcin i doda: - Cześć, młody... Ale masz piękne oczy... - zachwyci się detektyw. - Po tatusiu! Po mamusi! - krzykną jednocześnie Aneta i Olek.

Przeczytaj: Stulecie Winnych 5 sezon. Kiedy nowe odcinki w TVP1? Premiera już ogłoszona

Niestety nie wszystko pójdzie dobrze w 1663 odcinku "M jak miłość". Nie da się ukryć,  że w domu Chodakowskich zrobiło się niemałe zamieszanie. Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) długo dzielili mieszkanie z koleżankami, przygarniętymi przez Izę i Marcina. Chodzi oczywiście o Amelkę i Hanię, których ojciec znęca się nad matką i dlatego Chodakowscy postanowili przejąć opiekę nad dziewczynkami.

W 1663 odcinku "M jak miłość" Aneta i Olek przejdą pierwszy, mały kryzys, bo w domu Chodakowskich zapanuje prawdziwy harmider. Rozentuzjazmowani Szymek i Maja będą biegać i krzyczeć, a Iza ledwo zapanuje nad dziećmi. Aneta będzie trochę przytłoczona całą sytuacją, szczególnie że pierwszy raz stała się mamą i dopiero uczy się macierzyństwa. Dom Chodakowskich zamieni się w prawdziwy harmider, a Iza i Marcin ledwo nad wszystkim zapanują. Na szczęście póki co nie dojdzie do afery między Anetą i Olkiem.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Franka skończona! Małżeństwo z Ameryki zniknie z jej synem Adamem w ostatnim 1665 odcinku

M jak miłość. Argasiński weźmie Patrycję na litość! Zniknie na zawsze z jej życia?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze