M jak miłość, odcinek 1662: Wróżka Elwira potwierdzi ciążę Julii. Andrzej dostanie dowód na ojcostwo?! - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1662: Wróżka Elwira potwierdzi ciążę Julii. Andrzej dostanie dowód na ojcostwo?! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1662: Wróżka Elwira potwierdzi ciążę Julii. Andrzej dostanie dowód na ojcostwo?! - ZDJĘCIA

2022-05-23 20:25

W 1662 odcinku "M jak miłość" Werner (Jacek Kopczyński) stanie przed najtrudniejszą decyzją. Będzie musiał zastanowić się, czy wreszcie wydać Budzyńskiego (Andrzej Wieczorek) i powiedzieć Magdzie (Anna Mucha) prawdę o zdradzie. Adam w 1662 odcinku "M jak miłość" uda się do wróżki Elwiry (Beata Zarembianka), która powie mu o ciąży Malickiej (Marta Chodorowska). Werner stanie przed trudnym wyborem. Zniszczy małżeństwo Budzyńskich, bo powie Magdzie prawdę o seksie Julii i Andrzeja czy zachowa sekret dla siebie i nie puści pary z ust?

"M jak miłość" odcinek 1662 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1662 odcinku "M jak miłość" Adam skorzysta z wiedzy i pomocy wróżki, która już wcześniej doradzała mu w życiowych wyborach i kierunku postępowania. Werner musi nosić w sobie tajemnicę zdrady Andrzeja i będzie borykał się z trudnym pytaniem czy powiedzieć Magdzie prawdę. Tylko Kamil (Marcin Bosak) jest absolutnie pewien, że Budzyńska nigdy nie powinna dowiedzieć się o zdradzie, bo to zniszczy jej życie i zagrozi choremu sercu. Adam dozna szoku, kiedy usłyszy z ust Elwiry, jak wielkie problemy będzie miał Andrzej.

- Pogubiłem się trochę, bo… mój przyjaciel, w którego wierzyłem bardziej niż w siebie samego, zawiódł bliską mu osobę. Nie wiem, jak i czy w ogóle z nim o tym rozmawiać. Powinienem robić dobrą minę do złej gry? Nadal kłamać dla wyższego celu? - zapyta się Werner Elwiry w 1662 odcinku "M jak miłość", a wróżka rozstawi karty, w których sporo wyczyta. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1662: Magda nie wybaczy Andrzejowi zdrady. Smutny koniec Budzyńskich! Nie będą już razem nawet pracować

Elwira w 1662 odcinku "M jak miłość" zaintryguje się problemem Adama i spróbuje wywnioskować dobrą dla niego drogę. - Ciekawy z pana gość… No, nic - zobaczymy, czy karty mają dla pana jakąś radę - oznajmi wróżka i faktycznie przestudiuje ułożenie kart. Od razu zauważy, że sytuacja jest jasna, ale zarazem bardzo skomplikowana. Chyba nie to zechce usłyszeć Werner w 1662 odcinku "M jak miłość". - (...) Układ jest prosty: dwie kobiety i dziecko. Pana przyjaciel będzie miał ciężki dylemat… - oznajmi Elwira, a prawnik oniemieje. 

Przeczytaj: M jak miłość. Smutek u Zduńskich po powrocie nowej Lenki. Kinga wyleje morze łez w nowym sezonie - ZDJĘCIA

Zdrada Andrzeja w "M jak miłość" to jedno, ale dziecko?! Budzyński tego samego dnia, w którym Werner uda się do wróżki, oznajmi Kamilowi, że nie ma siły dłużej kłamać. - Muszę o wszystkim powiedzieć Magdzie... - powie zestresowany Andrzej do Gryca w 1662 odcinku "M jak miłość", ale Kamil zabroni mu mówić prawdy. Nie przewidzi, że Julia poprosi Andrzeja o spotkanie i faktycznie przekaże mu wieści o ciąży.

- Co chciałaś mi powiedzieć? Co jest takie ważne? - zapyta Budzyński w 1662 odcinku "M jak miłość". - Strasznie mi przykro, Andrzej... Jestem w ciąży - powie wprost Malicka, a Andrzej ledwo ustoi na nogach. Elwira dobrze przewidzi przyszłość, a Werner póki co nie wyjawi Magdzie prawdy o zdradzie i tym bardziej ciąży. Wiadomo już, że pod koniec tego sezonu "M jak miłość" Magda dostanie od Julii zaproszenie na rozmowę, o czym dokładnie pisaliśmy TUTAJ. 

Nagły zwrot w M jak miłość! Magda i Andrzej razem przeciwko Julii.
Najnowsze