M jak miłość, odcinek 1661: Bistro Kingi już nigdy nie będzie takie samo! Zduńska zrobi wielką rewolucję - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1661: Bistro Kingi już nigdy nie będzie takie samo! Zduńska zrobi wielką rewolucję - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1661: Bistro Kingi już nigdy nie będzie takie samo! Zduńska zrobi wielką rewolucję - ZDJĘCIA

2022-05-16 21:49

W 1661 odcinku "M jak miłość" bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) przejdzie rewolucję, a Zduńska nie pozna własnej knajpy! Żona Piotrka (Marcin Mroczek) dokona dużych zmian, a bistro nie będzie już takie jak wcześniej. Nawet Franka (Dominika Kachlik) nie przewidzi, że wkrótce wszystko stanie na głowie. Niebawem w "M jak miłość" załoga "Naszego Zielonego Sadu" mocno się zmieni, a Zduńska postanowi dać szansę osobom, które znajdą się w potrzebie. Niestety nie będzie miała gwarancji na to, że podjęta decyzja jest słuszna, a wręcz może się okazać, że wszystko zmieni się na gorsze!

"M jak miłość" odcinek 1661 - wtorek, 17.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1661 odcinku "M jak miłość" bistro Kingi zmieni się nie do poznania, a to dopiero początek rewolucji, którą przeprowadzi Zduńska. Niebawem załoga "Naszego Zielonego Sadu" się powiększy i wiadomo już, że żona Piotrka da szansę osobom, które naprawdę znajdą się w potrzebie. To sprawa z Otarem (David Gamtsemlidze) nie da spokoju Zduńskiej. Mężczyzna straci swój bar, który jest dla niego niemal wszystkim!  - Piotrek, jeżeli niczego nie zrobimy Otar straci swój bar! Naprawdę jest ci wszystko jedno? - zapyta Kinga w 1661 odcinku "M jak miłość". - Kinga, on praktycznie już go stracił... - powie dobitnie Zduński, ale żona nie odpuści i poprosi go o dokonanie niemożliwego i ponowne sprawdzenie, czy da się jakoś pomóc Otarowi. Szybko się okaże, że prawnik niewiele może zdziałać, a Kinga zobaczy cierpienie przyjaciela, który traci dorobek życia. 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Magda spotka się z ciężarną Julią w ostatnim 1665 odcinku! Kochanka Andrzeja ujawni, że urodzi jego dziecko?

Kinga osobiście porozmawia z załamanym Otarem i zobaczy, że jest z nim bardzo źle. - Jak może się czuć ktoś, kto stracił dorobek całego życia? - rzuci załamany mężczyzna. Niebawem w "M jak miłość" Otar zostanie bez pracy, więc Kinga zaproponuje mu posadę w swoim bistro! Wiadomo już, że mężczyzna będzie pracował razem z kelnerami w knajpce Zduńskiej i stanie się najlepszym przyjacielem Marszałka (Emilian Kamiński). To nie jedyna zmiana, bo "Nasz Zielony Sad" zyska jeszcze jednego pracownika! Będzie to Lilka (Monika Mielnicka), która niebawem wróci do Grabiny i z powrotem poprosi o zatrudnienie w bistro. O szczegółach tego zwrotu akcji pisaliśmy TUTAJ. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1660: Argasiński po zawale ostatecznie załatwi Łukasza? Wystarczy jeden telefon od bandyty Hermana - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1661 odcinku "M jak miłość" Kinga nie pozna własnego lokalu również dlatego, że Paweł (Rafał Mroczek) postanowi zrobić imprezę urodzinową France (Dominika Kachlik) i przemieni wnętrze "Naszego Zielonego Sadu" w przestrzeń do dużej imprezy. Zgromadzi najbliższych góralki, a nawet pojawi się orkiestra! Kinga ucieszy się, że urodziny Franki odbędą się właśnie u niej w bistro, ale sama solenizantka nie będzie zachwycona. - Hej, co się dzieje? Znowu czymś się martwisz? - zapyta Paweł w 1661 odcinku "M jak miłość", który stanie na głowie, żeby uszczęśliwić żonę. - Nic, jest cudnie, naprawdę. Tylko… chyba jestem już trochę zmęczona. Za dużo wrażeń jak na jeden dzień… - oznajmi góralka, a potem ucieknie z własnej imprezy! 

Smutny los 17-letniej gwiazdy M jak miłość. Gabriela Świerczyńska przez nienawiść do Ani trafiła na terapię!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze