M jak miłość, odcinek 1660: Łukasz po urodzeniu Jasia przypomni sobie o Natalce. Przerośnie go związek z Patrycją? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1660: Łukasz po urodzeniu Jasia przypomni sobie o Natalce. Przerośnie go związek z Patrycją? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1660: Łukasz po urodzeniu Jasia przypomni sobie o Natalce. Przerośnie go związek z Patrycją? - ZDJĘCIA

W 1660 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) znajdzie więcej czasu dla swojej nowej rodziny, ale to sprawi, że zatęskni za córką Natalką (Lena Dałek). Smutna twarz Wojciechowskiego będzie mówiła jedno: co ja tu robię, skoro moje dziecko jest tak daleko? Patrycja (Alżbeta Lenska) zauważy zmianę w zachowaniu Łukasza i domyśli się o co chodzi. Czy Argasińska w 1660 odcinku "M jak miłość" zdoła powstrzymać nadciągającą katastrofę?

"M jak miłość" odcinek 1660 - poniedziałek, 16.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1660 odcinku "M jak miłość" Łukasz postanowi wesprzeć Patrycję w opiece nad małym Jasiem. Codzienne życie rodzinne obudzi jednak wspomnienie, że jego córka Natalka z nim tego nie doświadczyła.  

- Przychodzi tu tylu ojców, a tak się zachowują, jakby w ogóle nie uczestniczyli w życiu swoich dzieci - zauważy Marysia (Małgorzata Pieńkowska) w 1660 odcinku "M jak miłość" , kiedy Łukasz pojawi się z Patrycją w przychodni na szczepieniu ich synka Jasia.  

Zobacz też: Koniec M jak miłość. Magda spotka się z ciężarną Julią w ostatnim 1665 odcinku! Kochanka Andrzeja ujawni, że urodzi jego dziecko?

Po powrocie do domu w 1660 odcinku "M jak miłość" Łukasz usiądzie samotnie przy komputerze i będzie ze smutną kiną przeglądał swoje zdjęcia z Natalką i Katią (Joanna Jarmołowicz). 

- Kochanie, ja wiem, że nie jest ci łatwo, i że tęsknisz za swoją córeczką - przyłapie na tym ukochanego Patrycja. 

- Zauważyłaś... - Odkąd pojawił się Jasio dotkliwie poczułem fakt, że jestem dla Natalki tylko ojcem na odległość... 

I wtedy Patrycja zrobi coś niesamowitego w 1660 odcinku "M jak miłość". Okaże się, że już połączyła się z Gruzją, aby Natalka poznała swojego braciszka! Ale czy to wystarczy, aby Łukasz zapomniał o swojej straconej rodzinie i cieszył się swobodnie dzisiejszym szczęściem?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1660: Argasiński po zawale ostatecznie załatwi Łukasza? Wystarczy jeden telefon od bandyty Hermana - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość odcinek 1660 ZWIASTUN. Argasiński po zawale ostatecznie załatwi Łukasza? Nie przyzna się, że go uratował!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany