M jak miłość, odcinek 1656: Magda i tak dowie się o zdradzie Budzyńskiego! Anita nie pozostawi żadnych złudzeń

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1656: Magda i tak dowie się o zdradzie Budzyńskiego! Anita nie pozostawi żadnych złudzeń

M jak miłość, odcinek 1656: Magda i tak dowie się o zdradzie Budzyńskiego! Anita nie pozostawi żadnych złudzeń

2022-04-07 15:13

W 1656 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Magda (Anna Mucha) i tak dowie się o zdradzie Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)! Werner (Jacek Kopczyński) zadba o to, żeby każdy w "wielkim sekrecie" dowiedział się o rzekomej zdradzie Gryca. Tylko Kinga (Katarzyna Cichopek) uzna, że należy powiedzieć Laskowskiej o tym, co Kamil niby zrobił. W 1656 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Budzyńska i tak dowie się o zdradzie męża z Julią (Marta Chodorowska), a Anita nie pozostawi złudzeń. Pytanie tylko, w jakich okolicznościach dojdzie do ujawnienia okrutnej prawdy.

"M jak miłość" odcinek 1656 - wtorek, 26.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1656 odcinku "M jak miłość" wszyscy będą wiedzieli o zdradzie Kamila, bo Werner zadba, żeby dowiedział się każdy. Magda i Piotrek (Marcin Mroczek) uznają, że nie ma sensu mówić Laskowskiej o zdradzie, a Kinga uzna, że kobieta musi znać prawdę. Niebawem okaże się, że Budzyńska i tak dowie się o zdradzie męża, bo tak naprawdę to Andrzej zdradził ją, a nie Kamil Anitę. Gryc wreszcie wyzna ukochanej, co stało się we Wrocławiu. Wszystko dlatego, że Anita podsłucha kłótnie prawników, w której Adam nie oszczędzi koledze wyzwisk i gorzkich słów. 

- Nie mogę patrzeć na twoje zakłamanie i hipokryzję!... (...) Przekroczyłeś wszystkie granice! Wiesz, co myślę?! Że nie jesteś, cholera, godny czyścić Anicie butów! - cytuje "Świat Seriali", a po tych słowach Kamil zdecyduje się wyznać ukochanej prawdę. 

- To Andrzej zdradził Magdę - wyjawi prawnik ukochanej w 1656 odcinku "M jak miłość". - Andrzej przespał się z Julią. Jak się dowiedziałem, szlag mnie trafił, nawrzucałem mu... - doda Kamil. - Ale dlaczego Adam mówił, że to ty... - zapyta skołowana Anita. - Widział nas, jak o mało się nie pobiliśmy z Andrzejem. Znam Adama, wiedziałem, że nie utrzyma języka za zębami. Musiałem mu coś powiedzieć. I powiedziałem, że to ja "zaliczyłem" Julię... - kobieta usłyszy zagmatwaną historię. - Wybacz. Przepraszam... Nic innego w tamtej chwili nie przyszło mi do głowy - zacznie się kajać Gryc.

Przeczytaj: Wielka mistyfikacja M jak miłość? Budzyński nie zdradzi Magdy! Nie będzie żadnego seksu w 1653 odcinku

W 1656 odcinku "M jak miłość" Anita uzna, że Magda powinna znać prawdę, a całą sytuacja jest nie do pomyślenia.

- Kamil, to się nie uda, za dużo osób o tym wie... Mleko się w końcu wyleje i Magda będzie miała potworny żal, że nikt jej o tym nie powiedział. Nie wybaczy wam tego... - powie sekretarka. - Nie ma innego wyjścia. Trzeba kłamać, przecież Magda ma chore serce... Nie wytrzyma takiego stresu - stwierdzi adwokat. - Nie rozumiem... Dlaczego?... Przecież znam ich, on ją tak kocha... Jak on mógł?! - zdenerwuje się Anita. - Ja też tego nie rozumiem, ale jeśli powie jej prawdę, to będzie koniec tego małżeństwa. A oni naprawdę się kochają, Magda nie widzi poza Andrzejem świata, pracują razem, wychowują dzieci... - doda. - Magda nigdy nie może się o tym dowiedzieć. Nigdy, rozumiesz...? I ja tego dopilnuję - obieca Kamil, ale Budzyńska i tak dowie się o romansie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Gdzie jest dziecko Franki? Porażająca tajemnica Zduńskiej wyjdzie na jaw w szpitalu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Makabryczny wypadek Franki! Żona Franka będzie w aucie zmiażdżonym przez tira
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze