M jak miłość, odcinek 1656: Julia zakocha się w Budzyńskim. Tylko Werner pozna prawdę od kochanki Sylwii

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1656: Julia zakocha się w Budzyńskim. Tylko Werner pozna prawdę od kochanki Sylwii

M jak miłość, odcinek 1656: Julia zakocha się w Budzyńskim. Tylko Werner pozna prawdę od kochanki Sylwii

2022-04-07 21:02

W 1565 odcinku "M jak miłość" sprawa zdrady Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) zagmatwa się jeszcze bardziej. Werner (Jacek Kopczyński) dowie się, że Julia (Marta Chodorowska) bardzo cierpi po tym, jak Andrzej przespał się z nią i zostawił samą w hotelowym pokoju we Wrocławiu. W 1565 odcinku "M jak miłość" przyjaciółka Malickiej zdradzi Adamowi całą prawdę o życiu Julii, a Werner nadal będzie przekonany, że mówią o Kamilu (Marcin Bosak). Przyjaciółka Julii wyzna, że Malicka zakochała się na zabój i ma złamane serce.

"M jak miłość" odcinek 1656 - wtorek, 26.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1565 odcinku "M jak miłość" Werner pozna tajemnicę Julii. Co prawda, nie od niej, a od przyjaciółki, z którą Adam zacznie się umawiać. Sylwia (Hanna Turnau) nie przyjmie zaproszenia prawnika na sylwestra, a to dlatego, że będzie musiała pocieszać Malicką.

- Muszę zająć się Julią, dziewczyna ma złamane serce... - cytuje "Świat Seriali" słowa Sylwii, a Werner od razu pomyśli, że kobieta cierpi w skutek działań Kamila. Adam nadal nie dowie się, że to Budzyński zdradził Magdę (Anna Mucha), a nie Kamil Anitę (Melania Grzesiewicz). - Bo jakiś palant namieszał jej w życiorysie? Daj spokój! Powinna o nim jak najszybciej zapomnieć - doradzi Werner, ale sprawa będzie o wiele poważniejsza. - To samo jej powtarzam... Ale ona, zdaje się, jest w nim zakochana - wyzna Sylwia w 1565 odcinku "M jak miłość"  i tym samym okaże się, że Malicka naprawdę zakochała się w Andrzeju. Werner będzie jednak myślał, że chodzi o Kamila. - No proszę cię! Po jednej nocy?! - zdziwi się prawnik. - Co mam ci powiedzieć? Serce nie sługa... W dodatku rozwód na karku, podział majątku... A mąż Julii nie ułatwia sprawy... Nie mogę jej tak zostawić, nie chcę, żeby spędzała Sylwestra sama. Ma potwornego doła - doda kobieta. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Gdzie jest dziecko Franki? Porażająca tajemnica Zduńskiej wyjdzie na jaw w szpitalu - ZDJĘCIA

W 1565 odcinku "M jak miłość" Werner nie odpuści i zrobi Kamilowi aferę. Nie będzie mógł patrzeć na to, jak oszukuje Anitę. Kiedy Gryc i Anita zostaną sami, Laskowska pozna wreszcie prawdę.

- To Andrzej zdradził Magdę - wyjawi prawnik ukochanej w 1656 odcinku "M jak miłość". - Andrzej przespał się z Julią. Jak się dowiedziałem, szlag mnie trafił, nawrzucałem mu... - doda Kamil. - Ale dlaczego Adam mówił, że to ty... - zapyta skołowana Anita. - Widział nas, jak o mało się nie pobiliśmy z Andrzejem. Znam Adama, wiedziałem, że nie utrzyma języka za zębami. Musiałem mu coś powiedzieć. I powiedziałem, że to ja "zaliczyłem" Julię... - kobieta usłyszy zagmatwaną historię. - Wybacz. Przepraszam... Nic innego w tamtej chwili nie przyszło mi do głowy - zacznie się kajać Gryc.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2624: Powrót Kajtka! Przeprosi Oliwkę, że zabawiał się w Singapurze z Lilly? – ZDJĘCIA

Nikt oprócz Anity w 1565 odcinku "M jak miłość" nie pozna prawdy. Werner uzna, że Gryc jest okrutny, a Julia zakochała się właśnie w nim. Sylwia nie doprecyzuje, że chodzi o Budzyńskiego i prawda nie wyjdzie na jaw. Anita uzna jednak, że Magda powinna wiedzieć, co stało się we Wrocławiu.

- Kamil, to się nie uda, za dużo osób o tym wie... Mleko się w końcu wyleje i Magda będzie miała potworny żal, że nikt jej o tym nie powiedział. Nie wybaczy wam tego... - oceni sytuację Anita, ale Kamil uzna, że Budzyńska o niczym ma się nie dowiedzieć. 

M jak miłość. Makabryczny wypadek Franki! Żona Franka będzie w aucie zmiażdżonym przez tira
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze