M jak miłość, odcinek 1653: Obrzydliwy zakład o seks z Julią! Budzyński stanie w obronie jej honoru i sam wykorzysta - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1653: Obrzydliwy zakład o seks z Julią! Budzyński stanie w obronie jej honoru i sam wykorzysta - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1653: Obrzydliwy zakład o seks z Julią! Budzyński stanie w obronie jej honoru i sam wykorzysta - ZDJĘCIA

Zdradzamy, że zanim w 1653 odcinku "M jak miłość" dojdzie do rzekomej zdrady z udziałem Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Julii (Marta Chodorowska), prawnicy założą się, który się z nią prześpi! Inicjatorem tego obrzydliwego zakładu będzie Werner (Jacek Kopczyński), który w ten sposób odpowie na wyzwanie Kamila (Marcin Bosak). Kiedy Budzyński trafi na zakładających się kolegów stanie w obronie honoru przyjaciółki. A później spędzi z nią upojny wieczór w barze i prawdopodobnie noc. O co dokładnie Werner założy się z Grycem w 1653 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1653 - wtorek, 12.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1653 odcinku "M jak miłość" piękna Julia już będzie czekała na prawników z Warszawy na konferencji we Wrocławiu. I choć ona wyraźnie będzie miała ochotę na coś więcej z Budzyńskim, pozostali panowie również będą mieli nadzieję. Julia tak rozgrzeje do czerwoności Kamila i Wernera, że założą się o seks z nią! Jak do tego dojdzie?

Wszystko w 1653 odcinku "M jak miłość" zacznie się do Wernera, który napalony do granic możliwości uzna, że to on może mieć Julie. Ale Kamil go wyśmieje i tak powstanie pewien obrzydliwy zakład.    

- Życie jest piękne, patrz... Weźmy taką Julię na przykład. Piękna, inteligentna, mądra. Wiesz jakie to musza być geny? - Werner wróci w 1653 odcinku "M jak miłość" do pomysłu na matkę dla swojego dziecka. 

- Nie masz szans! - wyśmieje go Kamil.

- Kto, ja?

- Phi, najmniejszych!

- Założymy się? Zakład? - Werner wyciągnie dłoń. 

- O co? Że się umówisz z nią dzisiaj?

- Tak!

- Dobra! Ale jak przegrasz to wyprowadzasz się od nas w trybie natychmiastowym! 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1652: Zdrada Jaśka! Basia przyłapie chłopaka na schadzce z Kingą

W tym momencie 1653 odcinka "M jak miłość" do stolika przyjaciół podejdzie Budzyński, który w lot domyśli się o co tu chodzi. I to Andrzej właśnie stanie w obronie honoru Julii, ale w finale to on zostanie z nią sam na sam.  

- Chłopcy, o co tym razem się zakładacie? - zapyta Andrzej. 

- Nie o co, tylko o kogo! - wyjaśni mu Kamil. 

- Chciałem was tylko poinformować, że Julia ma męża - spoważnieje Budzyński. 

Później w 1653 odcinku "M jak miłość" cała trójka prawników będzie się świetnie bawić w hotelowym barze, ale ostatecznie sama na sam zostanie z nią tylko Budzyński. Jednak wcale nie jest pewne, że między Andrzejem i Julią w ogóle do czegoś dojdzie! Jak napisaliśmy pierwsi TUTAJ - cała seks afera Budzyńskiego może być jedną wielką mistyfikacją!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1655: Gdzie jest dziecko Franki? Porażająca tajemnica Zduńskiej wyjdzie na jaw szpitalu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Budzyński zdradzi Magdę z Julią! Tak będzie koniec ich małżeństwa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze