M jak miłość, odcinek 1655: Rodzina Kamila się rozpadnie? Anita mu nie odpuści, a Werner się wyprowadzi  - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1655: Rodzina Kamila się rozpadnie? Anita mu nie odpuści, a Werner się wyprowadzi - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1655: Rodzina Kamila się rozpadnie? Anita mu nie odpuści, a Werner się wyprowadzi - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-04-20 14:17

W 1655 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) boleśnie odczuje skutki kłamstwa w sprawie zdrady Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), bo jego rodzina nagle zacznie się walić! Wmówił Adamowi Wernerowi (Jacek Kopczyński), że to on zdradził Anitę (Melania Grzesiewicz) z Julią (Marta Chodorowska), by chronić Magdę (Anna Mucha), lecz dopiero w 1655 odcinku "M jak miłość" przekona się, że przyjaciel nastawia przeciwko niemu wszystkich. Dojdzie do tego, że o "zdradzie" Kamila dowie się też Kinga (Katarzyna Cichopek), a Anita zacznie podejrzewać najgorsze. Nie odpuści Grycowi, żeby wreszcie przyznał się co się stało. Wyprowadzka Wernera tylko pogorszy sprawę! Zobaczcie ZWIASTUN 1655 odcinka "M jak miłość", ZDJĘCIA i poznajcie szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1655 - poniedziałek, 25.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Kamil w 1655 odcinku "M jak miłość" pożałuje, że wziął na siebie zdradę Andrzeja, że przekonał Wernera, że to on spędził noc z Julią w hotelu we Wrocławiu na służbowym wyjeździe prawników. Życie Kamila pod jednym dachem z Adamem stanie się udręką, bo Werner przy każdej okazji będzie wypominał przyjacielowi, że skrzywdził cudowną Anitę. Oczywiście początkowo tak, by ukochana Gryca nie domyśliła się prawdy.

Jednak Anita w 1655 odcinku "M jak miłość" zorientuje się, że coś jest nie tak, bo kłótnie Kamila z Adamem zburzą ich rodzinną sielankę. A do tego Werner doniesie na Gryca do Kingi, która będzie kolejną, po Magdzie, osobą wtajemniczoną w to, co się wydarzyło we Wrocławiu. Zduńska zamiast zostawić sprawy Kamila i Anity w spokoju, postanowi uświadomić przyjacielowi jakim jest draniem. Złoży mu wizytę i w ogrodzie zacznie robić wykład, że oszukuje Anitę, która nie zasłużyła sobie na taki los. Wówczas w 1655 odcinku "M jak miłość" Kamil wspomni Kindze, że prawda o zdradzie jest zupełnie inna.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1656: Magda nie dowie się o zdradzie Andrzeja, ale weźmie się za Kamila! Kłamstwo Gryca rozwali niejeden związek? - ZDJĘCIA

Przypadkowo w 1655 odcinku "M jak miłość" kłótnię Kamila i Kingi zauważy przez okno w kuchni. Od razu zażąda od ukochanego wyjaśnień. - Kamil, co się z tobą dzieje? Kłócisz się z Wernerem, teraz z Kingą. O co chodzi?!

- A znasz takie powiedzenie - Boże strzeż nie od przyjaciół, bo z wrogami poradzę sobie sam...

Takie tłumaczenie Anicie nie wystarczy, więc w 1655 odcinku "M jak miłość" zacznie naciskać jeszcze mocniej, żeby Kamil przyznał się do wszystkiego co zaszło między nim i Wernerem. Będzie podejrzewała, że Adam coś narozrabiał, ale Kamil może być w to zamieszany.  - Co się stało? Czy na tym wyjeździe coś się wydarzyło? Możesz mi wreszcie powiedzieć?

- Nie zrozumiesz... Przepraszam. Po prostu są takie sprawy, cholera jasna... Możesz mi po prostu zaufać? - zapyta Gryc, który celowo uniknie odpowiedzi na pytania Anity.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1655: Basia w ciąży z Jaśkiem?! Córka Pawła tylko France wyzna całą prawdę - ZDJĘCIA

W tym momencie Werner w 1655 odcinku "M jak miłość" pojawi się z walizkami, gotów do wyprowadzki. Anita nie uwierzy własnym oczom, a Kamil bezradnie rozłoży ręce. - A ty co? Gdzie ty się wybierasz? - zapyta kobieta. - Wyprowadzam się! Nie będę żył dłużej w kłamstwie! - zarzuci Werner przyjacielowi. Wyprowadzka Adama wywoła rozpacz Poli (Hania Nowosielska), która spróbuje zatrzymać ulubionego wujka.

Kamil w 1655 odcinku "M jak miłość" nie zrobi jednak nic, by zatrzymać Wernera. Bo musiałby przecież powiedzieć mu prawdę o zdradzie Andrzeja, naraził Magdę na to, że także dowie się o nocy Budzyńskiego z Julią, a tego za wszelką cenę będzie chciał uniknąć. Nawet kosztem szczęścia własnej rodziny!

M jak miłość, odcinek 1655 ZWIASTUN. Franka urodziła dziecko! Werner doniesie Kindze o zdradzie Kamila
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze