M jak miłość, odcinek 1654: Budzyński po zdradzie będzie unikał Magdy! Sam przyzna się, że spędził noc z Julią?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1654: Budzyński po zdradzie będzie unikał Magdy! Sam przyzna się, że spędził noc z Julią?

M jak miłość, odcinek 1654: Budzyński po zdradzie będzie unikał Magdy! Sam przyzna się, że spędził noc z Julią?

W 1654 odcinku "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) po nocy spędzonej z Julią (Marta Chodorowska) zacznie unikać swojej żony! Magda (Anna Mucha), zapewne wiedziona przeczuciem, zacznie szukać męża już o świcie, ale on spróbuje wszystkim uciec. Z łóżka kochanki Andrzej wymknie się niepostrzeżenie, a kiedy Julia spróbuje go zatrzymać potraktuje ją jak nic niewartą panienkę do towarzystwa. Wstyd i poczucie winy Budzyńskiego w 1654 odcinku "M jak miłość" każą mu także ukrywać się przed Magdą. Czy kiedykolwiek przyzna jej się do winy?

"M jak miłość" odcinek 1654 - wtorek, 19.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1654 odcinku "M jak miłość" Budzyński obudzi się po seksie z prawniczką Julią. I według "Świata seriali" wcale nie będzie dumny, ani zadowolony. Andrzej będzie miał wymalowane na twarzy poczucie winy i wtręt, szczególnie do kochanki. Potraktuje ją jak zwykłą prostytutkę i ucieknie. Co gorsze, zacznie uciekać też przed Magdą. 

Budzyński w 1654 odcinku "M jak miłość" udowodni wszystkim, że prawdziwe jest powiedzenie "na złodzieju czapka gore". Kiedy wypadnie o świcie z pokoju Julii natknie się na korytarzu hotelowym prosto na Kamila! A Gryc od razu domyśli się, co się wydarzyło i Andrzej wpadnie w poważne kłopoty. 

Nie przegap: M jak miłość. Szybki koniec sielanki Łukasza i Patrycji. Zatęskni za luksusem Argasińskiego i będzie po miłości – WIDEO, ZDJĘCIA

Tak dojdzie w 1654 odcinku "M jak miłość" między Budzyńskim a Kamilem do ostrej awantury zakończonej bijatyką! I właśnie w tym momencie na telefon Andrzeja zadzwoni Magda. 

Wściekły Budzyński jednak odrzuci w 1654 odcinku "M jak miłość" połączenie żony. I pozostaje pytanie, kiedy w ogóle odważy się z nią porozmawiać. I czy powie jej prawdę? Przekonamy się już 13 kwietnia w TVP2.  

Zobacz też: M jak miłość. Gdzie jest Lenka? Oszukują wszystkich, bo córka Kingi i Piotrka nigdy do nich nie wróci? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowe romanse u Mostowiaków. Zdrada zniszczy nie jeden szczęśliwy związek
Najnowsze