M jak miłość, odcinek 1652: Paweł straci żonę?! Na widok wypadku Franki umrze ze strachu - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1652: Paweł straci żonę?! Na widok wypadku Franki umrze ze strachu - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość, odcinek 1652: Paweł straci żonę?! Na widok wypadku Franki umrze ze strachu - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1652 odcinku "M jak miłość" wydarzy się straszny wypadek. Auto Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik) zostanie dosłownie zmiażdżone prze tira! Zduński wpadnie w panikę, bo jego żona nie wysiądzie z nim i najprawdopodobniej będzie w środku, kiedy wydarzy się tragedia! Sceny w 1652 odcinku "M jak miłość" , w których Paweł biegnie do zniszczonego auta, z którego unosi się dym, aż zapierają dech w piersiach! Paweł będzie miał łzy w oczach. Co się stanie z Franką? Zobacz to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ i WIDEO z 1652 odcinka "M jak miłość" ze sceną wypadku Franki,

"M jak miłość" odcinek 1652 - poniedziałek, 11.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1652 odcinku "M jak miłość" Paweł i Franka pojadą do hurtowni po produkty potrzebne do bistro przed świętami. Niestety, choć nie będzie tego zapowiadało, na miejscu wydarzy się wielka tragedia! Kiedy Paweł wysiądzie porozmawiać z szefem, w auto wjedzie tir! Czy Franka zginie na miejscu - zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

O wypadku w 1652 odcinku "M jak miłość" Paweł dowie się w kanciapie szefa hurtowni, Najpierw usłyszy jakiś huk, a potem słowa mężczyzny pozbawią go złudzeń.  

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1655: Nagła choroba Franki przekreśli marzenia Pawła. Zduński nigdy nie pozna prawdy o żonie?

- Tir zmiażdżył komuś auto na zewnątrz. Miazga! Dzwonię po policję. 

W tym momencie 1652 odcinka "M jak miłość" Paweł rzuci wszystko i wybiegnie wołając rozpaczliwie: - Franka! Franka! Jednak oczom Zduńskiego ukaże się jedynie dymiąca kupa złomu na miejscu samochodu z żoną. Czy Franka ulegnie wypadkowi? Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ! 

Ujawniamy: Franka, która zostanie w aucie porozmawiać ze zrozpaczoną zdradą Jaśka (Stanisław Dusza) Basią (Gabriela Raczyńska) wysiądzie zaraz po mężu. Tir zniszczy samochód Zduńskim, ale nikomu nic się nie stanie! Kiedy Paweł będzie wołał żonę, ona zaraz pojawi się za jego plecami. 

- Paweł! - Franka rzuci się w ramiona męża. 

- Nic ci się nie stało?

- Nie, nic mi nie jest, wysiadłam zaraz po tobie...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1655: Gdzie jest dziecko Franki? Porażająca tajemnica Zduńskiej wyjdzie na jaw szpitalu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Makabryczny wypadek Franki! Żona Franka będzie w aucie zmiażdżonym przez tira
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany