M jak miłość, odcinek 1652: Franka zapłacze nad stratą rodziny. Potem spisze testament - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1652: Franka zapłacze nad stratą rodziny. Potem spisze testament - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1652: Franka zapłacze nad stratą rodziny. Potem spisze testament - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 1652 odcinku "M jak miłość" do Franki (Dominika Kachlik) dotrze, jak wiele mogła stracić w jednym ułamku sekundy. Wszystko przez groźny wypadek, którego Zduńska uniknie dosłownie cudem! Paweł (Rafał Mroczek) przeżyje chwile grozy na widok zmiażdżonego samochodu, ale na szczęście jego żona pojawi się tuż obok cała i zdrowa. Później do niej dotrze w 1652 odcinku "M jak miłość", jak łatwo może stracić wszystko i zapłacze nad tym. A potem Franka spisze swoją ostatnią wolę. Czy wyzna Pawłowi wszystkie tajemnice? Zobacz ZWIASTUN i GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1652 - poniedziałek, 11.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1652 odcinku "M jak miłość" poznamy kolejne tajemnice Franki. Na początku Zduńska odbierze tajemniczego maila z Nowego Jorku, który będzie wszywał na to, że jako bardzo młoda dziewczyna porzuciła tam dziecko! Wygląda na to, że para która zdecydowała się na adopcję utrzymuje z Franką regularny kontakt. A potem na kilka sekund świat Zduńskich zatrzyma się w miejscu. 

Paweł i Franka w 1652 odcinku "M jak miłość" pojadą do hurtowni, gdzie na chwile się rozdzielą. Zduńska zostanie w samochodzie dokończyć rozmowę z Basią (Gabriela Raczyńska). Za moment Paweł usłyszy huk i od właściciela hurtowni dowie się, że właśnie tir wjechał w jego samochód i kompletnie go zmiażdżył! 

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2613: Agata zdemaskuje morderczynię Jowitę. Wygarnie Patrykowi, co naprawdę zrobiła Jezierska - ZDJĘCIA

- O czym myślisz? - Paweł znajdzie smutną Frankę w kuchni podczas imprezy mikołajowej na Deszczowej. 

- Cały czas o tym samym. Naprawdę niewiele brakowało, mogliśmy stracić wszystko. Dom, Basię, tyle niezrealizowanych planów - wyzna smutno Zduńska w 1652 odcinku "M jak miłość".

- Wiem. Ale takie rzeczy się zdarzają. Nie myśl już o tym, trzeba iść dalej - pocieszy żonę Paweł. 

Jednak ten moment uświadomienia sobie tak bliskiej straty w 1652 odcinku "M jak miłość" nie wyleci France z głowy. Poruszona Zduńska usiądzie w finale odcinka spisać testament, w  którym wyzna wszystkie swoje tajemnice. Ale dopisze, że Paweł może to otworzyć dopiero po jej śmierci. 

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Na pogrzebie Andzi i Stanisława zabraknie ważnych osób. Załamana rodzina pogrąży się w żalu -ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1652 ZWIASTUN. Testament Franki. Paweł dopiero po śmierci żony dowie się co przed nim ukrywa!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze