M jak miłość, odcinek 1650: Samobójstwo Argasińskiego? Po wyjściu z więzienia nie będzie mógł żyć bez Patrycji. Tylko ona mu zostanie - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1650: Samobójstwo Argasińskiego? Po wyjściu z więzienia nie będzie mógł żyć bez Patrycji. Tylko ona mu zostanie - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1650: Samobójstwo Argasińskiego? Po wyjściu z więzienia nie będzie mógł żyć bez Patrycji. Tylko ona mu zostanie - ZDJĘCIA

W 1650 odcinku "M jak miłość" z więzienia wyjdzie Argasiński (Karol Strasburger). Ale podły ordynator zmieni się nie do poznania! Argasiński będzie autentycznie załamany stratą Patrycji (Alżbeta Lenska) i nie będzie chciał bez niej żyć! Takiego go jeszcze nigdy nie widzieliśmy - do tej pory kłamał, szantażował, więził żonę i knuł plany zabójstwa Łukasza (Jakub Józefowicz) z mafią. W 1650 odcinku "M jak miłość" zobaczymy załamanego człowieka, który okrutnie tęskni za kobietą, którą kocha. Czy Argasiński popełni samobójstwo?

"M jak miłość" odcinek 1650 - poniedziałek, 4.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1650 odcinku "M jak miłość" załamany Argasiński nie będzie miał pojęcia, co robić. Właśnie wyjdzie z więzienia i będzie sprawiał wrażenie, że jego świat się skończył. Co więcej, Argasiński w tym stanie wyzna, że nie chce bez Patrycji żyć! Czy ordynator targnie się na swoje życie? 

Argasiński w 1650 odcinku "M jak miłość" wyzna Bognie, że ani nie ma pomysłu na dalsze życie, ani ochoty żeby je kontynuować. Oddana bezgranicznie profesorowi pielęgniarka zaniepokoi się stanem swojego chlebodawcy, ale nic nie będzie mogła zrobić. Bo czy zapewnienia Bogny o jej oddaniu, obiadki i sprzątanie mogą poprawić stan psychiczny załamanego stratą żony Argasińskiego? 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1654: Serce Budzyńskiego po zdradzie nie wytrzyma! Rogowski będzie musiał go ratować

- I co teraz? Co pan zamierza? - zapyta Bogna Argasińskiego w 1650 odcinku "M jak miłość". 

- Nie wiem - wyzna ordynator. - Po prostu nie mogę się jakoś skoncentrować. Wie pani, ja po prostu nie mogę żyć bez Patrycji. Po prostu mi się nie chce - doda załamanym głosem. 

- Tak... Może nie teraz, ale za jakiś czas, niech pan spróbuje ją odzyskać - Bogna przestraszy się o stan szefa.. - A ja jeśli będzie trzeba znów we wszystkim panu pomogę!

Argasiński w 1650 odcinku "M jak miłość" podziękuje Bognie za słowa otuchy i odeśle ją do domu. Bo czy może być coś bardziej smutnego, niż fakt, że tylko oddana pielęgniarka mu została jako jedyna kobieta w pięknym domu? Czy wtedy Argasiński spróbuje targnąć się na swoje życie?

Kiedy Argasiiński zostanie całkiem sam w 1650 odcinku "M jak miłość" zacznie wpatrywać się w zdjęcie Patrycji, stojące na jego biurku. Wtedy na jego twarzy pojawi się cień podłego uśmieszku, z którego tak dobrze go znamy. Ale nie będzie jasne, czy to uśmiech do wspomnień, czy do planów, jakie tak naprawdę ma wobec żony.   

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1654: Budzyński po zdradzie zaleje się łzami. Mąż Magdy zostanie z tym sam

M jak miłość. Nowe życie Patrycji z Łukaszem w Grabinie szybko ją rozczaruje! Będzie po miłości?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze