M jak miłość, odcinek 1649: Magda zzielenieje z zazdrości o Andrzeja. Terapia rodzinna z Martą ją dobije

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1649: Magda zzielenieje z zazdrości o Andrzeja. Terapia rodzinna z Martą ją dobije

M jak miłość, odcinek 1649: Magda zzielenieje z zazdrości o Andrzeja. Terapia rodzinna z Martą ją dobije

2022-03-10 14:21

W 1649 odcinku "M jak miłość" do życia Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) wróci dawno niewidziana koleżanka prawniczka. Piękna Julia (Marta Chodorowska) będzie miała fantastyczny kontakt z Andrzejem, będą rozumieć się bez słów! Magda (Anna Mucha) na ten widok zzielenieje z zazdrości, a później będzie jeszcze gorzej. Marta (Dominika Ostałowska) wpadnie na pomysł, aby dla dobra Ani (Gabriela Świerczyńska), poszli w trójkę z Budzyńskim na terapię rodzinną! Czy wściekła Magda zakończy w 1649 odcinku "M jak miłość" małżeństwo z Andrzejem?

"M jak miłość", odcinek 1649 - poniedziałek, 28.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1649 odcinku "M jak miłość" w kancelarii Andrzeja zjawi się znienacka mecenas Julia Malicka. Prawniczka okaże się Szybko okazuje się, że jest jego dawną przyjaciółką i od drzwi złapie fenomenalny konta z Andrzejem. Magda będzie patrzyła bezradnie, jak jej mąż z przyjaciółką, na jej oczach świetnie się bawią! 

Magda w 1649 odcinku "M jak miłość" z chwili na chwilę stanie się upiornie zazdrosna. I choć zawsze miła i z uśmiechem pani Budzyńska, nie będzie w stanie ukryć swojej złości. A to dopiero początek...

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1650: Patrycja po porodzie wystąpi o rozwód z Argasińskim. Zapłaci za to jej dziecko?

Później w 1649 odcinku "M jak miłość" Budzyńscy pokłócą się z powodu Ani. Nastolatka będzie podsycać konflikt z rodzicami i w zasadzie już się nie da z nią wytrzymać. Andrzej zdecyduje się porozmawiać na ten temat z Martą, która wpadnie na szatański pomysł.

Marta spróbuje przekonać byłego męża w 1649 odcinku "M jak miłość", aby w trójkę poszli się na terapię rodzinną. Wojciechowska będzie przekonana, że to ich rozwód stał się przyczyną dramatu córki i powinni coś z tym zrobić. 

Jak zareaguje Magda w 1649 odcinku "M jak miłość" na taki pomysł? Czy wytrzyma tajemnice męża i słodkie pogaduszki z przyjaciółką i terapię z byłą żoną? A może rzuci to wszystko i pojedzie do czekającego na nią, zakochanego Wareckiego (Wojciech Świeściak)?

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2589: Koniec Renaty i Romanowskiego. Przyzna się Dominice jak szpiegowała Andrzeja na wakacjach w Meksyku - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowe romanse u Mostowiaków. Zdrada zniszczy nie jeden szczęśliwy związek
Najnowsze