M jak miłość, odcinek 1646: Marcin zdemaskowany jako szpieg. Będzie skończony z zazdrości o Izę - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1646: Marcin zdemaskowany jako szpieg. Będzie skończony z zazdrości o Izę - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1646: Marcin zdemaskowany jako szpieg. Będzie skończony z zazdrości o Izę - ZDJĘCIA

W 1646 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) poniesie sromotną klęskę. Zostanie zdemaskowany jako szpieg! Mikucki (Piotr Kazimierzczak), którego machloje Chodakowski miał śledzić udając informatyka w międzyczasie nabrał apetytu na seks z Izą (Adriana Kalska), więc sytuacja zrobi się podwójnie niebezpieczna. Zdemaskowany Marcin w 1646 odcinku "M jak miłość" nie tylko poniesie porażkę jako detektyw. Chodakowski zyskując potężnego i zazdrosnego wroga może stracić wszystko! Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ z nowego odcinka z Marcinem i Izą!

"M jak miłość", odcinek 1646 - wtorek, 15.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1646 odcinku "M jak miłość" Marcin poniesie sromotną klęskę jako detektyw. Wielka mistyfikacja Chodakowskiego, w której on zatrudnił się jako informatyk do firmy Mikuckiego, zostanie ujawniona! A, żeby było jeszcze gorzej ujawni właśnie szef, którego Marcin miał za zadanie śledzić. A to dopiero początek złych wiadomości.   

W międzyczasie Mikucki w "M jak miłość" zacznie podrywać Izę, którą Marcin przedstawił mu jako swoją kochankę. Wspólne kolacje "firmowe" szybko rozgrzeją napalonego zboczeńca, który zacznie napastować Chodakowską. W dodatku szef Marcina uzna, że podrywanie kochanki pracownika to żaden grzech, więc jak zareaguje, kiedy dowie się, że to jednak żona? 

Nie przegap: M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1642. Marcin (Mikołaj Roznerski),  Agnieszka (Anisa Raik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1642. Marcin (Mikołaj Roznerski), Agnieszka (Anisa Raik)

Ujawniamy jako pierwsi: kiedy Mikucki odkryje w 1646 odcinku "M jak miłość", jak bardzo Marcin "zagrał mu na nosie", poprzysięgnie mu dożywotnią zemstę. Czyżby to on miał w serialu zastąpić innego psychola - Bosackiego (Dariusz Kordek) który prawie doprowadził do rozwodu Izy i Marcina?

Jak będzie wyglądało życie Marcina po porażce w 1646 odcinku "M jak miłość"? Czy znów rozpali się w nim szaleństwo zazdrości o Izę? A może sam padnie ofiarą takiej zazdrości? Przekonamy się śledząc wątek od 15 marca w TVP. 

Zobacz koniecznie: 16-letnia gwiazda M jak miłość przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia. Gabriela Świerczyńska wylądowała pod opieką specjalisty - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1642. Iza (Adriana Kalska), Krzysztof Mikucki (Piotr Kazimierczak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1642. Iza (Adriana Kalska), Krzysztof Mikucki (Piotr Kazimierczak)
M jak miłość, odcinek 1641: Katastrofa u Kamila i Anity! Pola znów zacznie bać się o życie, a na dom spadnie nieszczęście!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze