M jak miłość, odcinek 1645: Basia okłamie Marysię, żeby Dawid został u Mostowiaków! Barbara jeszcze jej w tym pomoże - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1645: Basia okłamie Marysię, żeby Dawid został u Mostowiaków! Barbara jeszcze jej w tym pomoże - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1645: Basia okłamie Marysię, żeby Dawid został u Mostowiaków! Barbara jeszcze jej w tym pomoże - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-03-14 9:49

W 1645 odcinku „M jak miłość” Dawid (Iwo Wiciński) ucieknie z domu, aby nie wyjechać z Olgą (Małgorzata Lewińska) do USA! Jaszewski znajdzie schronienie u Basi (Karina Woźniak), która będzie ukrywać go przed całym światem, a nawet swoimi najbliższymi! W 1645 odcinku „M jak miłość” 13-letnia Rogowska okrutnie okłamie Marysię (Marysia Pieńkowska), że nie wie, gdzie jest Dawid, a później weźmie się za Barbarę (Teresa Lipowska), która jednak nie da się oszukać i zdemaskuje Basię! Jednak seniorka rodu Mostowiaków przyłączy się do swojej wnuczki i nikomu nie wyda, że wie o jej sekrecie z Jaszewskim! Zobaczcie ZWIASTUN 1645 odcinka "M jak miłość"

"M jak miłość", odcinek 1645 - poniedziałek, 14.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1645 odcinku „M jak miłość” Jaszewska w końcu weźmie się na odwagę i powie synowi, że wyprowadzają się z Polski do USA! Dawid będzie zdruzgotany decyzją matki, która nie dość, że próbuje odizolować go od Mariusza (Tomasz Lulek), który siedzi w więzieniu za zabicie Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) i tylko wizyty z synem utrzymują go jeszcze przy życiu, to również z ukochaną Basią! Jaszewski da matce jasno do zrozumienia, że nigdzie się nie wybiera, po czym ucieknie z domu i nie będzie się z nią kontaktował. W 1645 odcinku „M jak miłość” Olga zacznie odchodzić od zmysłów i zasypywać telefonami Marysię, jednak Rogowska nie będzie wiedziała, gdzie podziewa się jej syn! Nawet przez myśl jej nie przejdzie, że jest on bliżej niż myśli, w pokoju Basi, która również ją okłamuje!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1650: Ula po śmierci Jakubczyka dostanie gigantyczny spadek! Ojciec pijak tylko udawał biedaka - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ podłą intrygę Basi względem Marysi i Barbary w 1645 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1645 odcinku „M jak miłość” Basia będzie ukrywać Dawida w swoim pokoju, ale wcale to nie będzie takie łatwe! Rogowska boleśnie się o tym przekona, gdy zakradnie się do kuchni po coś do jedzenia, a tam spotka Marysię, która teoretycznie powinna być w pracy! Spanikowana Basia będzie chciała jak najszybciej stamtąd uciec, ale matka jej tak łatwo nie odpuści i zacznie dopytywać, przez co Rogowska będzie rzucała kłamstwo za kłamstwem!  

- A co ty tu robisz? Nie jesteś w pracy? Miałaś mieć dyżur – zdziwi się obecnością matki.

- No zamieniłam się z Krysią, bo Ula musiała coś załatwić, ale co ty tutaj robisz, dlaczego nie jesteś w szkole? – odpowie pytaniem na pytanie.

- Odwołali nam dwie ostatnie godziny – skłamie Basia.

- Poczekaj, poczekaj, bo dzwoniła mama Dawida i no wiesz… - Marysi zabraknie słów.

- Tak, rozmawiałam już z nią – znów okłamie matkę.

- Ale jak to przyjęła? – zaciekawi się.

- Źle – skwituje.

Marysia w 1645 odcinku „M jak miłość” nie domyśli się, że córka ją okłamuje i nawet przez myśl jej nie przejdzie, że Basia wie, gdzie ukrywa się Dawid! Poprosi ją tylko, aby skontaktowała się ze swoim chłopakiem i przekazała mu, że Olga już odchodzi od zmysłów!  

- Poczekaj, poczekaj jak będzie do ciebie dzwonił to może powiedz mu, że mama o niego się martwi. Właściwie będzie lepiej jak sama do niego zadzwonisz. Wiesz, to bardzo ważne – poprosi Marysia.

- Dobrze, przekażę – utnie temat Basia.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1645: Tragiczny wypadek Tadeusza po odejściu Oli. Straci wzrok! - ZDJĘCIA

Jeszcze w 1645 odcinku „M jak miłość” Basia podejmie kolejną próbę zdobycia pożywienia dla siebie i Dawida, ale tym razem na jej drodze stanie Barbara! Rogowska będzie przekonana, że uda jej się urobić babcię tak szybko jak matkę, ale mocno się przeliczy! Seniorka od razu domyśli się, że Basia kłamie, gdyż weźmie ze sobą zdecydowanie więcej jedzenia niż byłaby w stanie zjeść!

- Nie obraź się babciu, ale dziś zjem u siebie, bo mam strasznie dużo nauki – Basia będzie brnąć w swoje kłamstwa, ale z Barbarą tak łatwo jej nie pójdzie.

- I strasznie duży apetyt – zauważy.

- No jestem trochę głodna – zaśmieje się.

W 1645 odcinku „M jak miłość” Barbara będzie miała niezły ubaw z kłamstw Basi, gdyż Rogowska na początku nie domyśli się, że właśnie została zdemaskowana. Dopiero po chwili w jej głowie pojawią się pewne wątpliwości, ale seniorka zapewni ją, że nie wyda jej przed najbliższymi i da jej ciche przyzwolenie na ukrywanie Dawida w swoim pokoju!

- Ale weź, weź sobie jeszcze więcej pierogów. Weź, weź. I może ze dwie porcje sernika – doda Barbara, czym bardzo zszokuje Basię!

- No pewnie, wezmę – uzna.

- A co tak na mnie patrzysz? Dbam o ciebie, bo cię bardzo kocham i wspieram we wszystkim – uśmiechnie się babcia.

- Kocham cię babciu – ucałuje ją Basia.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1649: Anita odejdzie od Kamila, bo dowie, że jest w zmowie z matką Poli! Tylko w jeden sposób będzie mógł ją zatrzymać - ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1645: Basia (Karina Woźniak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Kalinka (Oliwa Kępka)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1645: Basia (Karina Woźniak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Kalinka (Oliwa Kępka)
M jak miłość, odc. 1645: Basia (Karina Woźniak), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1645: Basia (Karina Woźniak), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość, odcinek 1645. Basia ukryje Dawida przed matką! Tylko tak będą mogli być razem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze