M jak miłość, odcinek 1644: Patrycja po ucieczce wróci do więzienia! Łukasz dowie się, że zrobiła to dla niego, ale będzie już za późno

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1644: Patrycja po ucieczce wróci do więzienia! Łukasz dowie się, że zrobiła to dla niego, ale będzie już za późno

M jak miłość, odcinek 1644: Patrycja po ucieczce wróci do więzienia! Łukasz dowie się, że zrobiła to dla niego, ale będzie już za późno

2022-02-14 8:37

W 1644 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) sprowadzi Patrycję (Alżbeta Lenska) do domu. To on odnajdzie ją w szpitalu w Gdańsku, gdzie będzie leżała na oddziale podtrzymania ciąży. Tak zakończy się wielka ucieczka Patrycji, której uda się długo ukrywać przed wszystkimi, ale wytropi ją okrutna pielęgniarka! Łukasz (Jakub Józefowicz) dowie się o wszystkim, zrozumie też, że ukochana to wszystko robiła dla niego! Wojciechowski będzie chciał ją znów uratować, ale w 1644 odcinku "M jak miłość" będzie już za późno. Jak Argasiński sprowadzi żonę do domu? Czy zgodzi się z nim przyjechać czy ordynator znów użyje podłego kłamstwa? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość", odcinek 1644 - wtorek, 8.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1644 odcinku "M jak miłość" Argasiński ściągnie Patrycję do domu. Czy zrobi to za jej zgodą, czy wbrew jej woli? Pierwszy o znalezieniu Patrycji w Gdański napisał "Świat seriali". To okrutna Bogna (Katarzyna Skolimowska), gnębiona poczuciem winy po ucieczce Argasińskiej, odnajdzie żonę ordynatora w szpitalu w Gdańsku. Argasiński natychmiast tam poleci i tak nakłamie, że ściągnie nieszczęsną Patrycję do domu! Jak tego dokona?

Argasiński w 1644 odcinku "M jak miłość" urządzi wielki raban w gdańskim szpitalu. Nawrzeszczy na wszystkich, że jego żona jest chora psychicznie i musi natychmiast znaleźć się pod opieką warszawskich psychiatrów! Przerażony personel "wyda" pacjentkę mężowi, nie zważając na jej protesty - wszyscy uznają, że Patrycja to wariatka! Nikt w szpitalu nie zorganizuje konsultacji psychiatrycznej, aby potwierdzić problemy psychiczne, o których mówi "szanowany, warszawski ordynator". To wbrew prawu i zdrowemu rozsądkowi, ale niestety, Argasińskiemu znów oszustwo się uda. 

Łukasz w 1644 odcinku "M jak miłość" dowie się o wszystkim. Okaże się, że kuzynka Patrycji okłamała Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), poszukującego w jego imieniu Patrycji. Jednak, kiedy podły Argasiński zabierze Patrycję do domu, kobieta zacznie mówić prawdę. Łukasz natychmiast będzie chciał ukochaną ratować, ale wygląda na to, że będzie już za późno!  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1638: Ojciec Magdy załamie się, że córka nigdy nie wyzdrowieje. Piotrek ukryje przed wszystkimi chorobę Kingi - ZDJĘCIA

Jak informuje "Świat seriali" do Karskiego w 1644 odcinku "M jak miłość" zadzwoni Dominika Krakowska (Magdalena Bocianowska), kuzynka Patrycji. O)każe się, że w międzyczasie okłamała detektywa i tym samym doprowadziła do tragedii. Dominika spróbuje to naprawić, ale będzie już za późno! 

- Przede wszystkim muszę przeprosić - nie byłam z panem szczera... Wtedy, kiedy pan jej szukał... Patrycja była u mnie - zdradzi Dominika.

- A w takim razie gdzie jest teraz? - zapyta Jakub.

- Pojawiły się komplikacje z ciążą, leżała w klinice na podtrzymaniu... I nagle, trzy dni temu, wypisała się na własne żądanie. Zerwała kontakt, nie odbiera ode mnie telefonów... - przyzna kuzynka Argasińskiej.

- Bardzo dziwne. Nie domyśla się pani, gdzie może być?

- Dowiedziałam się, że to Jerzy przyjechał, przekonał lekarzy, że Patrycja leczy się psychiatrycznie, pokazał im dokumentację i zabrał ją do domu. 

Dominikę będzie dręczyło w 1644 odcinku "M jak miłość" poczucie winy, więc przyjedzie do Warszawy i uda się do domu Argasińskich. Będzie chciała porozmawiać z kuzynką, ale oczywiście ordynator "pogoni ją jak psa"! 

- Wiem, że ona tu jest!

- Oczywiście, a gdzie ma być? Wróciła ze mną do domu - odpowie Argasiński.

- Więc nie zaprzeczasz, że byłeś w Gdańsku i zabrałeś ją ze szpitala?

- Mówiłem ci kiedyś, że Patrycja jest pod opieką psychiatry. Ten jej wyjazd... I to, że ukryłaś przede mną, że się u ciebie zatrzymała - to było skrajnie nieodpowiedzialne! Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak mogłaś jej zaszkodzić...

- Chcę rozmawiać z Patrycją! - zażąda Dominika.

- Wybacz, ale jako lekarz i mąż nie mogę się na to zgodzić. Patrycja jest w tak złej kondycji psychicznej, że nie ma siły ani ochoty z nikim się spotykać - odmówi jej Argasiński i zamknie drzwi.

Dominika w 1644 odcinku "M jak miłość" postanowi spotkać się z Łukaszem i namówić go na działanie, aby uratować Patrycję. Wtedy Łukasz dowie się o wszystkim, ale wygląda na to, że na wszystko będzie już za późno. 

- Patrycja nie mówiła o panu zbyt wiele, ale zdążyłam się zorientować, że jest pan dla niej kimś bardzo ważnym, najważniejszym... - wyzna kuzynka.

- Raczej... byłem. Kiedyś... - odpowie smutny Łukasz.

- Myli się pan. Patrycja... O, Boże... Nie mogę panu powiedzieć zbyt wiele, ale... ona robi to wszystko ze względu na pana... Ona... boi się o pana. Jerzy, jej mąż to bardzo niebezpieczny człowiek. Pan sobie nawet nie zdaje sprawy... Jestem pewna, że Patrycja nie wróciła do domu z własnej woli... - wyrzuci z siebie Dominika. 

Ujawniamy: Łukasz rzuci się w 1644 odcinku "M jak miłość" na ratunek Patrycji, ale wygląda na to, że będzie już za późno. Argasiński będzie doskonale przygotowany na kolejny szwindel pod hasłem "moja żona jest wariatką" i ciężko będzie udowodnić, że tak nie jest.  

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2575: Aldona i Borys pożegnają się z Zenkiem i Basią! Duże zmiany w rodzinie Grzelaków - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1637: Tak Argasiński dowie się gdzie się ukryła Patrycja? Wyciągnie od Łukasza całą prawdę
Najnowsze