M jak miłość, odcinek 1642: Patrycja odnaleziona! Argasiński dopadnie ją pierwszy. To nie do wiary, kto ją dla niego wytropi!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1642: Patrycja odnaleziona! Argasiński dopadnie ją pierwszy. To nie do wiary, kto ją dla niego wytropi!

M jak miłość, odcinek 1642: Patrycja odnaleziona! Argasiński dopadnie ją pierwszy. To nie do wiary, kto ją dla niego wytropi!

Już w 1642 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) zostanie odnaleziona. Argasińska będzie w szpitalu na drugim końcu Polski, ale znajdzie się ktoś, kto ją tam wytropi. Aż trudno uwierzyć, że ta osoba okaże się bardziej skuteczna, niż mafiozo Herman (Piotr Łukawski) i detektyw Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) razem wzięci! Przykro będzie patrzeć, jak cała bohaterska ucieczka zda się na nic i już w 1642 odcinku "M jak miłość" Patrycja obudzi się w szpitalu obok czuwającego przy jej łóżku "stęsknionego" męża (Karol Strasburger). Jak do tego dojdzie? Sprawdź!

"M jak miłość", odcinek 1641 - poniedziałek, 28.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1642 odcinku "M jak miłość" nastąpi przełom w poszukiwaniu Patrycji. Niestety, fani miłości Łukasza (Jakub Józefowicz) i żony ordynatora będą zawiedzeni - wszystko wskazuje na to, że pierwszy dopadnie ją Argasiński. To właśnie jemu wyzna prawdę kobieta, która nie spocznie, dopóki nie sprowadzi Patrycji do domu!

Bogna (Katarzyna Skolimowska), okrutna "opiekunka" Patrycji aż do 1642 odcinka "M jak miłość" będzie żyła w poczuciu winy, że przez nią żona profesora zniknęła. Ale kobieta nie załamie się, będzie zacznie tropić ślady, niczym najlepszy pies gończy. I okaże się bardziej skuteczna, od mafii i detektywów razem wziętych! Jako pierwszy poinformował o tym fakcie "Świat seriali". 

Najbliżej odnalezienia Patrycji w 1642 odcinku "M jak miłość" będzie Jakub. To on dowie się, że ostatnio widziano Patrycje w Gdańsku, ale tam ślad się urwie. A Bogna dowie się znacznie więcej...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1641: Piotrek odkryje co łączy Budzyńskiego z synem sąsiadki Reni. Wyjdzie na jaw zbrodnia sprzed lat - ZDJĘCIA

Jak informuje "Świat seriali" - Bogna w 1642 odcinku "M jak miłość" wręczy Argasińskiemu adres kliniki i bilet na samolot do Gdańska. Poda mu także wszystkie szczegóły na temat żony. 

- Panie profesorze, nieważne jak się dowiedziałam i niech mnie pan o to nie pyta... Pani Patrycja leży w szpitalu, w Gdańsku, na patologii ciąży - zamelduje Bogna.

- Jest pani pewna? - zapyta ordynator.

- Sprawdziłam, wszystko się zgadza. Akurat pracuje tam koleżanka mojej sąsiadki... Tu ma pan adres kliniki i numer sali.

- Dziękuję, nie wiem, co bym bez pani zrobił - powie Argasiński.

- Dla pana wszystko, profesorze...

- Zaraz zarezerwuję najbliższy lot do Gdańska, może uda się nawet na jutro rano... - zdecyduje Argasiński.

- A ja przygotuję pokój. Wszystko będzie gotowe na powrót pani Patrycji do domu - obieca Bogna złowieszczym tonem.

Jak będzie wyglądało pierwsze spotkanie Patrycji i Argasińskiego po ucieczce? Przekonamy się już w 1642 odcinku "M jak miłość". 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1641: Anita po zdradzie Kamila straci pracę? Zapłaci wszystkim za oddanie Poli wyrodnej matce

M jak miłość, odcinek 1637: Tak Argasiński dowie się gdzie się ukryła Patrycja? Wyciągnie od Łukasza całą prawdę
Najnowsze