M jak miłość, odcinek 1638: Ojciec Magdy załamie się, że córka nigdy nie wyzdrowieje. Piotrek ukryje przed wszystkimi chorobę Kingi - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1638: Ojciec Magdy załamie się, że córka nigdy nie wyzdrowieje. Piotrek ukryje przed wszystkimi chorobę Kingi - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1638: Ojciec Magdy załamie się, że córka nigdy nie wyzdrowieje. Piotrek ukryje przed wszystkimi chorobę Kingi - ZDJĘCIA

W 1638 odcinku "M jak miłość" ojciec Magdy (Anna Mucha) zapłacze nad zdrowiem swojej córki. Marszałek (Emilian Kamiński) będzie przekonany, że nigdy nie wyzdrowieje, a w dodatku on nie może jej w żaden sposób pomóc. Co gorsze, Piotrek (Marcin Mroczek) ukryje przed wszystkimi, jaki naprawdę jest stan zdrowia jego żony. Kinga (Katarzyna Cichopek) w dramatycznym tempie będzie tracić wzrok, a z sercem Magdy będzie coraz gorzej. Jak sobie z tym poradzą mężczyźni ich życia w 1638 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1638 - wtorek, 15.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1638 odcinku "M jak miłość" Kinga zacznie mieć po raz kolejny w życiu problemy ze wzrokiem. Sprawa zrobi się bardzo poważna i Zduńska znajdzie się w szpitalu na specjalistycznych badaniach. O jej chorobie będą wiedzieli tylko najbliżsi, czyli rodzice i Piotrek. Zduński jednak postanowi ukryć przed wszystkimi chorobę żony, a Marszałek zapłacze nad jej losem.  

 To Magda namówiła Zduńską na wizytę u lekarza, kiedy usłyszała w 1636 odcinku "M jak miłość", że jej przyjaciółka przestaje widzieć. Sama jednak unika lekarzy jak ognia, choć jej serce też nie jest w najlepszej formie. 

Marszałek w 1638 odcinku "M jak miłość" będzie bardzo zmartwiony tym, co się dzieje. Straci nawet ochotę na swoje szalone wybryki na Deszczowej i wycieczki na ryby. Będzie siedział w ogrodzie markotny, aż w końcu tylko jednej osobie wyzna, jaką tragedię przeżywa.  

- Kinga, rozumiesz, ma bardzo poważne kłopoty ze wzrokiem - wyzna Marszałek w 1638 odcinku "M jak miłość" sąsiadowi. 

- W razie czego mogę robić zakupy, chodzić na spacer z dziećmi, albo z psem - pocieszy go sąsiad Wiesiek (Marcin Zarzeczny). - Oczywiście, dopóki Kinga nie wyzdrowieje!

- Jeżeli wyzdrowieje!

- No co ty! Kinga będzie zdrowa, innej opcji nie ma! To jest złota dziewczyna, anioł po prostu...

W tym momencie 1638 odcinka "M jak miłość" Marszałek z trudem pohamuje łzy, które będą cisnąć mu się do oczu.   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1638: Choroba Kingi załamie Piotrka. Tylko Marysi przyzna się, że nie może pomóc żonie - ZDJĘCIA

Tymczasem Piotrek w 1638 odcinku "M jak miłość" będzie samotnie czuwał przy łóżku przerażonej żony. Kinga będzie coraz mniej widziała i będzie w coraz gorszym stanie psychicznym. Zduńska najbardziej będzie bała się o dzieci!  

W końcu w szpitalu w 1638 odcinku "M jak miłość" pojawi się Marysia i tylko jej Piotrek wyzna, jak bardzo jest źle z Kingą. Niestety, lekarze nie będą mieli dobrych wiadomości.

Okaże się, że Kinga ślepnie z powodu guza w mózgu, którego trzeba jak najszybciej usunąć! Jak sobie poradzi rodzina z tragedią "złotej dziewczyny" dowiemy się śledząc wątek od 1638 odcinka "M jak miłość". 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2581: Syn Kępskiego odda mu wątrobę! Iwona straci prawo do wykonywania zawodu?

M jak miłość. Smutne święta u Zduńskich. Kinga przestanie widzieć? Nie tylko córki Lenki zabraknie przy wigilijnym stole
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany