M jak miłość, odcinek 1643: Franka żeby ocalić miłość Basi i Jaśla będzie kryła jego zboczonego ojca Igora - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1643: Franka żeby ocalić miłość Basi i Jaśla będzie kryła jego zboczonego ojca Igora - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1643: Franka żeby ocalić miłość Basi i Jaśka będzie kryła jego zboczonego ojca Igora - WIDEO

2022-02-25 21:33

W 1643 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) nie zapomni o tym, co jej zrobił zboczony, ohydy ojciec Jaśka (Stanisław Dusza)! Nie dość, że nie powie Pawłowi (Rafał Mroczek), że Igor (Bogusław Kudłek) się do niej dobierał podczas pierwszej kolacji gdy poznali rodziców chłopaka Basi (Gabriela Raczyńska), to jeszcze w 1643 odcinku "M jak miłość" zda sobie sprawę, że musi ukrywać prawdę dla dobra córki Pawła. Związek Basi i Jaśka czekają problemy, bo Zduński nie do końca zaakceptuje ukochanego 16-latka. A Franka, by ocalić tę miłość będzie kryła zboczeńca, seksoholika. Zobaczcie WIDEO z tych scen!

"M jak miłość" odcinek 1643 - poniedziałek, 7.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1643 odcinku "M jak miłość" Franka udowodni jak bardzo jej zależy na Basi! Zaprzyjaźniła się z córką Pawła, zastępuje 16-latce matkę i dlatego postawi sobie za cel, by nie dopuścić do cierpienia zakochanej nastolatki. Niestety w związku Basi i Jaśka pojawią się komplikacje. Problemy z rodzicami sprawią, że Jasiek zamknie się w sobie, nie będzie chciał otwarcie rozmawiać z Basią na temat tego, co tak naprawdę dzieje się w jego domu, dlaczego chce, żeby matka Dagmara (Anna Grycewicz) wreszcie odeszła od Igora. Niestety Basia w 1643 odcinku "M jak miłość" nie będzie w stanie wyciągnąć z Jaśka całej prawdy.

- Jasiek nie ma najlepszego kontaktu z rodzicami. Na pewno z ojcem mu się nie układa. Ale nie wiem czy Basia ma taką perspektywę tego, co się tam naprawdę dzieje - powiedziała Gabriela Raczyńska w "Kulisach serialu M jak miłość". A serialowy Jasiek dodał jeszcze. - Jego rodzice się kłócą, są w takiej ciężkiej reakcji, więc Jasiek to przeżywa...

Nie przegap: M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany - WIDEO

Kolejne spotkanie z ojcem Jaśka w 1643 odcinku "M jak miłość" w bistro "Nasz Zielony Sad" będzie dla Franki sporym wstrząsem. Igor zjawi się w lokalu, żeby porozmawiać z synem, który przestanie odbierać od niego telefony. Napięcie między Jaśkiem, a jego ojcem zaniepokoi Basię. Z kolei Paweł, który w 1643 odcinku "M jak miłość" zauważy jak bardzo to wszystko odbija się na jego córce, uzna nawet, że Jasiek nie jest odpowiednim chłopakiem dla Basi. W obronie miłości pary 16-latów stanie Franka. Choć będzie jej trudno znieść obecność Igora. Dla dobra Basi zrobi jednak dobrą minę do złej gry.

Sprawdź też: M jak miłość. Gigantyczna wpadka z ciążą Patrycji i Anety. Widzowie ostro reagują na dziwny scenariusz

- Ta myśl, czemu od razu nie powiedziała Pawłowi jest z nią cały czas. Franka martwi się o to, że to gdzieś skomplikuje sytuację rodzinną i na pewno nie chciałaby, żeby to co się stało zaważyło na relacji Basi i Jaśka, bo ona im po prostu bardzo kibicuje. Ona nie mówi też o tym Pawłowi, bo się wstydzi - wyjaśniła Dominika Kachlik w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Franka w 1643 odcinku "M jak miłość" nie przewidzi jednego! Że wstrętny Igor zaatakuje ją kolejny raz. Zboczony seksoholik rzuci się na żonę Pawła w kuchni bistro. Przerażona Zduńska chwyci za nóż, żeby uniknąć najgorszego. Ojciec Jaśka nie będzie wiedział z kim zadarł. Temperamentna góralka obroni się przed atakiem. Po kolejnej seksualnej napaści zboczeńca Igora wciąż nie powie Pawłowi czego się dopuścił Igor!

M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze