M jak miłość, odcinek 1643: Decydująca operacja Kingi. Przerażony Piotrek dostanie ataku przy Marysi - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1643: Decydująca operacja Kingi. Przerażony Piotrek dostanie ataku przy Marysi - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1643: Decydująca operacja Kingi. Przerażony Piotrek dostanie ataku przy Marysi - ZDJĘCIA

2022-03-07 21:13

W 1643 odcinku "M jak miłość" Zduńscy przeżyją koszmar, a choroba Kingi (Katarzyna Cichopek) gwałtownie zaatakuje. Dojdzie do tego, że Piotrek (Marcin Mroczek) będzie zmuszony wieźć żonę na SOR, bo Zduńska oślepnie na lewe oko! W szpitalu wyjdzie na jaw, że bez operacji się nie obejdzie. W 1643 odcinku "M jak miłość" Zduński zostanie bezradny, kiedy specjaliści zawalczą o wzrok kobiety. Właśnie wtedy Piotrek dostanie ataku, a na pomoc będzie musiał wezwać Marysię (Małgorzata Pieńkowska)! W takim stanie Zduński chyba jeszcze nie był.

"M jak miłość" odcinek 1643 - poniedziałek, 7.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1643 odcinku "M jak miłość" wydarzy się to, czego tak bardzo boją się Zduńscy. Kinga oślepnie na lewe oko! Zacznie się skarżyć na bóle głowy, a potem przestanie widzieć, więc Piotrek natychmiast stanie na wysokości zadania i pojedzie z żoną na SOR. Na miejscu zaczną działać specjaliści, ale szybko się okaże, że niezbędna jest operacja. Zduński w 1643 odcinku "M jak miłość" nie poradzi sobie ze strasem i nerwami, bo przecież doskonale wie, że całkowita utrata wzroku przez Kingę zwiastuje ogromną tragedię. Piotrek dostanie ataku w szpitalu, gdzie straci nerwy i zdolność logicznego myślenia. Zacznie się trząść i wszystko wskaże na atak paniki! Piotrek postanowi zwrócić się do pomoc do Marysi, która nie zostawi syna samego i jak najszybciej stawi się w szpitalu, by go uspokoić i wesprzeć. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1646: Łukasz podpali dom Argasińskich! Nie będzie się liczyło, że w środku jest ciężarna Patrycja

Rogowska nie przybędzie do szpitala sama w 1643 odcinku "M jak miłość", a na miejscu stawi się też zaalarmowany Paweł (Rafał Mroczek). Piotrek się nieco uspokoi, a atak minie. Nerwy podczas operacji Kingi wezmą górę i nic zresztą dziwnego. Zduński nie wyobraża sobie, żeby żona oślepła na zawsze. W 1643 odcinku "M jak miłość" pojawi się jeszcze jedna komplikacja, ponieważ Misiek (Aleksander Bożyk) ucieknie z domu i nagle pojawi się w szpitalu! Nie pozwoli, by mama została sama i będzie myślał, że w ten sposób ją wesprze. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1641: Magda przyzna Andrzejowi, że już dłużej nie wytrzyma! Dla niej to będzie już koniec - ZDJĘCIA

Wiadomo już, że Kinga w 1643 odcinku "M jak miłość" obudzi się po operacji, która doprowadzi Piotrka do ataku. Kobieta będzie osłabiona, ale specjaliści zrobią wszystko, by ratować wzrok. Właśnie wtedy Misiek i Piotrek wkroczą do sali i to będzie niezwykle wzruszający moment. Misiek osobiście pójdzie do mamy i podzieli się z nią przyszykowaną niespodzianką. Powie jej, że zrobił dobry uczynek, a jak wiadomo, dobro wraca, więc Kinga może być spokojna o swoje zdrowie.

- Ale tylko dzięki tobie, więc tak naprawdę to ty go zrobiłaś... - powie Misiek w 1643 odcinku "M jak miłość".  - Nie rozumiem... - zdziwi się Zduńska. - Kazałaś mi oddać te pieniądze, a one były na lekarstwa dla pani Reni... A ona powiedziała, że dobro wraca... Więc będzie dobrze i znów będziesz mnie widzieć... - wyjaśni chłopczyk, a Zduńska nie powstrzyma wzruszenia. 

M jak miłość. Nowy romans Tadeusza. Piękna blondynka zastąpi mu Olę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze