M jak miłość odcinek 1643: Kinga całkiem straci wzrok. Załamany Misiek ucieknie z domu - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1643: Kinga całkiem straci wzrok. Załamany Misiek ucieknie z domu - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1643: Kinga całkiem straci wzrok. Załamany Misiek ucieknie z domu - ZDJĘCIA

W 1643 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) całkiem przestanie widzieć. Dramatyczne sceny w szpitalu, gdzie syn będzie patrzył, jak matka traci kontakt z rzeczywistością, przejdą do historii najsmutniejszych w "M jak miłość". Mały Misiek (Olek Bożyk) nie udźwignie tego ciężaru. Kiedy wróci z Piotrkiem (Marcin Mroczek) do domu, natychmiast spakuje mały plecak i ucieknie! Jak zakończy się wielki dramat w rodzinie Zduńskich? Zobacz GALERIĘ NOWYCH ZDJĘĆ z 1643 odcinka serialu!

"M jak miłość" odcinek 1643 - poniedziałek, 7.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1643 odcinku "M jak miłość" stan Kingi znacznie się pogorszy. Zduńska zupełnie przestanie widzieć i znów znajdzie się w szpitalu. Piotrek będzie zupełnie załamany i z trudem znajdzie siły, aby wesprzeć żonę i syna. Misiek będzie koniecznie chciał być przy mamie i zrobi dla niej, absolutnie wszystko, żeby wyzdrowiała. Kiedy do dziecka dotrze, że z Kingą, pomimo jego usilnych starań, jest jednak coraz gorzej, nie wytrzyma napięcia i ucieknie z domu!

Dramatyczne sceny w szpitalu u Kingi w 1643 odcinku "M jak miłość" zostawią trwały ślad na dziecięcej psychice. Załamany Piotrek sam będzie potrzebował pocieszenia, nie będzie więc w stanie dodać otuchy synowi. Co się stanie z Miśkiem, który wyruszy w miasto sam w zimną, grudniową noc? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1640: Ula ujawni Bartkowi tajemnicę prawdziwej rodziny. Po śmierci babci ojciec pijak oddał ją do domu dziecka - ZDJĘCIA

Kinga w 1643 odcinku "M jak miłość" sama się załamie i straci chęć do życia. Kompletna utrata wzroku to dla niej koniec wszystkiego - jako najlepsza matka w "M jak miłość" nie będzie w stanie opiekować się Miśkiem i bliźniaczkami. I nigdy nie zobaczy już Lenki (Marysia Głowacka)!

Jak widać na ZDJĘCIACH z nowych odcinków "M jak miłość" przy Kindze, Piotrku i dzieciach będą czuwali także Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Paweł (Rafał Mroczek). Na pewno znajdą dobre słowa wsparcia dla załamanych Zduńskich. Trzeba mieć nadzieję, że szybko też zorganizują akcję poszukiwawczą Miśka i dziecko wróci do domu całe i zdrowe.    

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1638: Szczęście Pawła i Franki nie potrwa długo! Po ślubie zmierzą się z ciężką chorobą - ZDJĘCIA

M jak miłość. Smutne święta u Zduńskich. Kinga przestanie widzieć? Nie tylko córki Lenki zabraknie przy wigilijnym stole
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze