M jak miłość, odcinek 1641: Werner zostanie dziadkiem! Jak to możliwe, skoro nie ma dziecka? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1641: Werner zostanie dziadkiem! Jak to możliwe, skoro nie ma dziecka? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1641: Werner zostanie dziadkiem! Jak to możliwe, skoro nie ma dziecka? - ZDJĘCIA

W 1641 odcinku "M jak miłość" w życie mecenasa Wernera (Jacek Kopczyński) wkroczy dziecko, a on sam zostanie dziadkiem! Jak do tego dojdzie, skoro Adamowi nie udał się plan zapłodnienia pięknej kobiety w celu posiadania potomstwa? Ale jednak, Werner stanie się niezwykle aktywny w opiece nad dzieckiem i bardzo szybko zostanie uznany za dziadka! Mecenas, który sam jeszcze nie dorósł, nie będzie z tego powodu zadowolony i będzie próbował wszystkim wmówić, że jest ojcem. Co tam się wydarzy? Niesamowite zmiany w życiu Wernera w 1641 odcinku "M jak miłość" zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość", odcinek 1641 - poniedziałek, 28.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1641 odcinku "M jak miłość" życie Wernera wywróci się do góry nogami, a przy okazji kilku bliskim mu osobom. Adam będzie "okupował" nadal dom Kamila (Marcin Bosak) i Anity (Melania Grzesiewicz) i narobi tam wielkich szkód - Pola w pewnym momencie będzie przerażona o jego życie! Ale to nie wystarczy szalonemu prawnikowi i wywinie jeszcze kilka numerów, na widok których dosłownie ręce opadają. Jednak największym szokiem będzie scena, w której dowiemy się, że Werner jest dziadkiem!

Adam w 1641 odcinku "M jak miłość" będzie się starał zatrzeć złe wrażenie z katastrofalnego poranka. Ale Werner nie byłby sobą, gdyby prawie nie zapomniał, że ma odebrać Polę tego dnia z przedszkola...

Zobacz koniecznie: 16-letnia gwiazda M jak miłość przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia. Gabriela Świerczyńska wylądowała pod opieką specjalisty - ZDJĘCIA

Kiedy prawnik będzie w 1641 odcinku "M jak miłość" podrzucał Polę "na barana" w pewnym momencie coś mu "trzaśnie" w kręgosłupie i będzie musiał natychmiast postawić dziecko na ziemię. A sam Werner z wielkim bólem będzie usiłował się wyprostować.  

- Ale masz fajnego dziadka - usłyszy Pola od przyjaciółki pod przedszkolem, kiedy Werner będzie odbierał ją do domu. - Mój był bardzo stary jak umarł - doda dziewczynka.

- Zdrówka życzę - doda na pożegnanie urocza mama przyjaciółki Poli. 

Werner w 1641 odcinku "M jak miłość" nie puści tej uwagi płazem. - Czy ja wyglądam na czyjegoś dziadka? - zapyta Adam Polę. 

- No tak, bo masz włosy jak dziadek. Musisz je pomalować!

I tak dojdzie do tego, że Adam rzuci wszystkie obowiązki w 1641 odcinku "M jak miłość" i pójdzie z Polą do fryzjera. Tam zasiądzie w fotelu i zadecyduje, żeby to "jego córka" wybrała mu kolor farby. Jaki będzie efekt tego zabiegu? Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ

Ostateczny cios dla wizerunku amanta Wernera w 1641 odcinku "M jak miłość" zada mu Pola. Córka zacznie przekonywać Kamila, żeby pomimo wszystkich trudności i wpadek Adam mógł z nim dalej mieszkać. 

- Tatusiu, pozwól wujkowi dalej mieszkać. Wujek jest super, tylko taki biedny i stary...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1645: Barbara uratuje życie siostrzenicy Modrego! Tak ocali ją przed zemstą mafii 

M jak miłość. Nowy romans Tadeusza. Piękna blondynka zastąpi mu Olę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze