M jak miłość, odcinek 1641: Ania okradnie Budzyńskich, a później wyżyje się na Magdzie! Już do reszty jej odbije

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1641: Ania okradnie Budzyńskich, a później wyżyje się na Magdzie! Już do reszty jej odbije

M jak miłość, odcinek 1641: Ania okradnie Budzyńskich, a później wyżyje się na Magdzie! Już do reszty jej odbije

2022-02-25 14:48

W 1641 odcinku „M jak miłość” Ania (Gabriela Świerczyńska) przejdzie samą siebie! Wojciechowska najpierw okradnie Magdę (Anna Mucha), aby mieć pieniądze na narkotyki, a następnie jeszcze zaatakuje ją w bardzo chamski sposób! W 1641 odcinku „M jak miłość” Budzyńska nie powie nic złego, a córka Marty (Dominika Ostałowska) i tak się na niej wyżyje, gdyż ciągle nie będzie mogła jej darować, że to w niej zakochał się polonista Adam Warecki (Wojciech Świeściak)! Zachowanie Ani będzie tak skandaliczne, że Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie musiał ostro zareagować!

"M jak miłość" odcinek 1641 - poniedziałek, 28.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1641 odcinku „M jak miłość” Ani już do reszty odbije. Wydawało się, że córka Marty już dawno zapomniała o poloniście Adamie Wareckim, w którym zakochała się bez pamięci, ale nic bardziej mylnego! Po stracie ukochanego, który po świństwie, jakie zrobił mu Damian (Oliver Proctor), Ania wpadła w złe towarzystwo i zaczęła opuszczać się w nauce. Co więcej, całkowicie zmieniła swój wygląd i przestała słuchać się rodziców! W 1641 odcinku „M jak miłość” Ania będzie tak zdesperowana, że postanowi sięgnąć po narkotyki! W ten sposób postanowi odzyskać Adama, którego ciągle darzy chorą miłością!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1645: Barbara uratuje życie siostrzenicy Modrego! Tak ocali ją przed zemstą mafii

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Ania okrada Budzyńskich i naskakuje na Magdę w 1641 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1641 odcinku „M jak miłość” miły poranek Ani przerwie SMS od jej nowej przyjaciółki Zuzy (Amelia Zawadzka), którą poprosiła o załatwienie narkotyków! Okaże się, że Wojciechowska będzie musiała zapłacić za towar o wiele więcej niż ustalały, a ona nie będzie miała dodatkowej gotówki.

- Będzie trochę drożej. Sorry – przeczyta wiadomość od Zuzy.

W tej sytuacji w 1641 odcinku „M jak miłość” Ania bez żadnych skrupułów sięgnie do marynarki Andrzeja, a gdy nie znajdzie w niej portfela, przerzuci się na torebkę Magdy, z której wyciągnie grubą gotówkę! Oprócz tego, zwędzi Budzyńskiej jej błyszczyk, aby jeszcze bardziej przypodobać się Adamowi, o którym z myślą, kupuje narkotyki!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1645: Marysia uratuje związek Basi i Dawida! Nie pozwoli, aby Jaszewska wywiozła syna do USA

Oczywiście, Ania w 1641 odcinku „M jak miłość” nie przyzna się do kradzieży, mimo iż Magda przy wszystkich powie o zaginięciu błyszczka. Swojej przyszywanej siostry nie wyda również Maciek (Franciszek Przanowski), który będzie świadkiem całego zdarzenia! W zamian tego postanowi obsypać swoją matkę komplementami, ale na Ani nie zrobi to żadnego wrażenia! Wręcz przeciwnie, Wojciechowska zepsuje miłą atmosferę i naskoczy na swoją macochę kompletnie bez powodu!

- A zapomniałam, mama dzwoniła. Powiedziała, że cię odbierze po hiszpańskim – przekaże jej Magda.

- Nie chodzę już na hiszpański – oznajmi Ania.

- Od kiedy? – zdziwi się Andrzej.

- Od dzisiaj – skwituje.

- Ale przepraszam cię bardzo. Sama chciałaś się zapisać na ten kurs i to intensywny, a z mamą opłaciliśmy cały semestr – przypomni jej.

- Spróbowałam i po prostu mi nie podpasowało. Odmiany czasowników są denne – rzuci na odczepne.

- Czyli co zrobiło się trudno, to się poddajesz? – spyta wyraźnie niezadowolony Budzyński.

- Ja to akurat mogę zrozumieć – wtrąci się Magda.

- Akurat twoje zdanie na ten temat mnie nie interesuje – odpowie jej chamsko Ania, czym aż wbije Magdę w krzesło!

Ani Magda ani Andrzej w 1641 odcinku „M jak miłość” nie będą mogli uwierzyć w to, co przed chwilą usłyszeli! Budzyński rozczarowany zachowaniem córki od razu da jej szlaban, jednak ona znajdzie już sobie wymówkę jak go obejść, dlatego poczuje się taka bezkarna! Wojciechowska oświadczy, że wybiera się do matki, ale nie przewidzi tego, że jej przybrany ojciec również ją zagnie i o jej bezczelnym zachowaniu powie Marcie! Dopiero wtedy jej mina nieco zrzędnie!

- Masz szlaban na cały miesiąc! – od razu zarządzi Andrzej.  

- To nie będzie problem, bo wieczorem wynoszę się do matki – powie pewna swego.

- Ale to nic nie da, bo z nią porozmawiam – zapewni ją.  

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1642: Iza załatwi szefa Marcina. Wciągnie też Kisielową w szpiegowską akcję - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1641 ZWIASTUN. Ania zamieni życie Budzyńskich w koszmar. Weronika podejdzie Anitę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany