M jak miłość, odcinek 1637: Aneta i Olek nie wyjadą sami z Polski! Wyprowadzą się z siostrą Chodakowskiej -  ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1637: Aneta i Olek nie wyjadą sami z Polski! Wyprowadzą się z siostrą Chodakowskiej - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1637: Aneta i Olek nie wyjadą sami z Polski! Wyprowadzą się z siostrą Chodakowskiej - ZDJĘCIA

2022-02-14 20:41

W 1637 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) weźmie sprawy w swoje ręce, a Olek (Maurycy Popiel) nie będzie miał nic do gadania w sprawie przeprowadzki do Wiednia. Wyjazd Chodakowskich do Austrii będzie się zbliżał wielkimi krokami, lecz Olek nie podejmie jeszcze ostatecznej decyzji czy chce przyjąć propozycję pracy w renomowanej klinice ortopedii. Ciężarna żona niemal zmusi Olka do wyprowadzki z kraju. Wszystko dlatego, że w 1637 odcinku "M jak miłość" do Anety dotrze wiadomość, że wyjazd z Polski planuje także jej przyrodnia siostra Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska). Nie tylko Chodakowscy wyjadą i odejdą z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1637 - poniedziałek, 14.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta i Olek w 1637 odcinku "M jak miłość" ostatecznie zdecydują się na wyjazd do Wiednia, gdzie na Chodakowskiego czeka bajeczna praca chirurga ortopedy w jednej z najlepszych klinik. Oczywiście za ogromne pieniądze! Kontrakt Olka będzie zaplanowany na pół roku. A to oznacza, że Aneta już w Austrii urodzi dziecko. Bo jeśli teraz w zaawansowanej ciąży wyjedzie z Polski, to na pewno nie wrócą do porodu. Mimo, że Olek będzie pełen obaw czy przeprowadzka do Wiednia to dobry pomysł, żona podejmie decyzję za ich dwoje. I to w momencie kiedy w ich małżeństwie zacznie źle się dziać, dopadnie ich spory kryzys, a zdrada będzie wisiała w powietrzu!

Nie przegap: M jak miłość. Rozstanie Olka i Anety po wyjeździe do Wiednia. Chodakowski wróci już bez żony i dziecka - ZDJĘCIA

Zadziorny charakter Anety, wybuchowy temperament w 1637 odcinku "M jak miłość" znów dadzą o sobie znać nawet w sytuacji kiedy Olek będzie przykładnym mężem, troskliwym odpowiedzialnym ojcem dbającym o dietę ciężarnej żony i dzieci. Akurat tego wieczoru Chodakowscy zajmą się dziećmi Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), którzy pójdą na upojną randkę. Olek przygotuje dla rodziny zdrową kolację, czym narazi się Anecie, którą dopadną ciążowe zachcianki. Skończy się na tym, że w 1637 odcinku "M jak miłość" ukochana zamówi pizzę dla siebie, dzieciaków i Karoliny, a Chodakowski będzie musiał sam zjeść gotowane warzywa! A przy okazji Aneta trochę go wyśmieje, że zachowuje się jak kwoka.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1641: Anita wyda Polę jej matce Weronice. Tak ukochana Gryca załatwi go za jego plecami - ZDJĘCIA

Temat wyjazdu Chodakowskich w 1637 odcinku "M jak miłość" powróci kiedy Karolina wspomni Anecie, że dostała ofertę gry w klubie piłkarskim w Bratysławie. Przyrodnia siostra Anety nie będzie chciała jednak wyjechać do stolicy Słowacji, szczególnie teraz, kiedy ma się urodzić dziecko Chodakowskich. - Chodzi o ciebie. Tak dawno nie miałam rodziny, kogoś, kto by się o mnie troszczył, komu mogłabym działać na nerwy... A tam znowu będę sama jak palec...- Karola, spokojnie, nie martw się niczym, coś wymyślimy, obiecuję... - zapewni ją Aneta.

Olek w 1637 odcinku "M jak miłość" będzie zaskoczony, że Aneta  za jego plecami coś knuje z siostrą. - Kochanie, a właściwie co wymyślimy?

- Aż taki słaby jesteś z geografii? Bratysława jest godzinę drogi od Wiednia...

- Kochanie, rozmawialiśmy o tym. To naprawdę nie jest najlepszy czas na przeprowadzkę

- Ale ty jeszcze znaków potrzebujesz? To jest dla ciebie niesamowita szansa. Już nie mówiąc o tym ile kosztuje dziecko. Te wszystkie foteliki, wózeczki, wanienki, kurteczki, buciki...

- Już wystarczy. Wygrałaś! - tym samym w 1637 odcinku "M jak miłość" Olek zgodzi się na wyjazd do Wiednia, który nastąpi za kilka dni.

M jak miłość. Aneta po porodzie zmieni się nie do poznania! Dziecko Chodakowskich wywróci ich życie do góry nogami
Najnowsze