M jak miłość, odcinek 1637: Aneta zadręczy Olka. Zdradzi żonę przed porodem? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1637: Aneta zadręczy Olka. Zdradzi żonę przed porodem? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1637: Aneta zadręczy Olka. Zdradzi żonę przed porodem? - ZDJĘCIA

2022-02-09 9:01

W 1637 odcinku "M jak miłość" szalejące hormony ciężarnej Anety (Ilona Janyst) ostro dadzą się we znaki Olkowi (Maurycy Popiel)! Choć Chodakowski będzie przykładnym mężem, który zacznie skakać koło ukochanej, by dogodzić jej we wszystkim, to Aneta ubzdura sobie, że Olek chce ją zdradzić i wykorzysta każdą okazję do skoku w bok. Żeby do tego nie dopuścić w 1637 odcinku "M jak miłość" Aneta zacznie kontrolować Olka w pracy, by pokazać wszystkim potencjalnym kochankom męża, że mają się od niego trzymać z daleka. Jak długo udręczony Olek to wytrzyma? Do porodu Anety wciąż daleko, a zdrada to najgorsze co może wybrać...

"M jak miłość" odcinek 1637 - poniedziałek, 14.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża Anety w 1637 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do pierwszego poważnego kryzysu w małżeństwie Chodakowskich. Żona Olka stanie się nie do zniesienia mimo, że on będzie robił wszystko, by nie miała żadnych powodów do wywołania awantury. Olek udowodni jakim jest troskliwym mężem, odpowiedzialnym ojcem, ale to nie wystarczy Anecie, która nie zdoła zapanować nad zazdrością o ukochanego. Ponieważ w ciąży sporo przytyje, a jej ciało przestanie już być atrakcyjne w głowie Anety zrodzi się podejrzenie zdrady Olka. Na tyle silne, że w 1637 odcinku "M jak miłość" podzieli się swoimi przypuszczeniami z Izą (Adriana Kalska).

Nie przegap: M jak miłość. Rozstanie Olka i Anety po wyjeździe do Wiednia. Chodakowski wróci już bez żony i dziecka - ZDJĘCIA

Ciężarna Aneta przestanie nad sobą panować, aż w 1637 odcinku "M jak miłość" wyrzuci z siebie, że zupełnie traci rozum. - Olek chodzi wokół mnie jak kwoka, ale mnie po prostu odbija z zazdrości! Wszędzie tylko te śliczne, młode lekarki, pielęgniarki, pacjentki… A w domu hipopotam! 

- Twoje ciało się zmienia, to naturalne… - pocieszy przyszłą mamę przyjaciółka i szwagierka. Ale Aneta w 1637 odcinku "M jak miłość" przypomni sobie wysoki Olka z przeszłości, kiedy zdradzał ją z innymi kobietami i będzie niemal pewna, że teraz też nawiąże jakiś romans. - Wiem, ja to wszystko wiem, ale nie czuję się już tak pewna siebie jak kiedyś. A Olek jest estetą… Teraz udaje, że wszystko jest ok, ale przecież widzę w jego oczach to „cierpienie"...

Tylko, że w 1637 odcinku "M jak miłość" powód cierpienia Olka będzie zupełnie inny. Chodakowski zwyczajnie nie będzie wiedział co jeszcze może zrobić, żeby nie sprowokować żony do wybuchu złości, żeby jej się nie narazić. Żadne zdrady nie będą Olkowi w głowie. Teraz będzie myślał tylko o żonie i dziecku, które za kilka miesięcy ma się urodzić.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1641: Anita wyda Polę jej matce Weronice. Tak ukochana Gryca załatwi go za jego plecami - ZDJĘCIA

W klinice Olek w 1637 odcinku "M jak miłość" przyzna się Łukaszowi (Jakub Józefowicz), że o innych kobietach wcale już nie myśli. Tylko wciąż nie wie, jak sprawić, żeby żona przestała go posądzać o zdradę. - Tak naprawdę liczy się tylko Aneta. Staram się ją o tym przekonywać, każdego dnia. Od rana do wieczora… Ale jak grochem o ścianę!

Ciężarna Aneta w 1637 odcinku "M jak miłość" postanowi zapobiec nieszczęściu i skontrolować ukochanego, żeby wiedział, że z nią nie ma żartów i żaden romans nie ujdzie mu na sucho. - Z przystojnym facetem nigdy nie masz wolnego… A wersja oficjalna to: byłam w pobliżu i stęskniłam się za mężem!

- I przy okazji chciałaś rozgonić mój pracowy harem? - Olkowi wcale nie będzie do śmiechu, ale ze względu na ciążę Anety w 1637 odcinku "M jak miłość" zrobi dobrą minę do złej gry. Kryzys u Chodakowskich do zdrady raczej nie doprowadzi. Ale to już pewne, że kiedy urodzi im się dziecko i wyjadą z kraju Aneta i Olek się rozstaną. Te sceny zobaczymy jednak dopiero w końcówce tego sezonu "M jak miłość".

M jak miłość. Aneta po porodzie zmieni się nie do poznania! Dziecko Chodakowskich wywróci ich życie do góry nogami
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany