M jak miłość, odcinek 1633: Argasiński wpadnie w szał po ucieczce Patrycji! Szybko znajdzie jej wspólnika

2022-01-12 22:05
M jak miłość, odcinek 1633: Argasiński wpadnie w szał po ucieczce Patrycji! Szybko znajdzie jej wspólnika
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1633: Argasiński wpadnie w szał po ucieczce Patrycji! Szybko znajdzie jej wspólnika

W 1633 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) wpadnie w szał, bo Patrycja (Alżbeta Lenska) pokona go jego własną bronią. Zagra w grę, w którą uwikłał ją ordynator, robiąc z niej chorą psychicznie. Ciężarna kobieta postanowi udawać, że jest z nią naprawdę źle, a otumanienie i dezorientacja narastają. W 1633 odcinku "M jak miłość" uśpi czujność męża, a nieuwagę wykorzysta do ucieczki! Wreszcie znajdzie sposób, by wydostać się z więzienia, w którym zamknął ją Argasiński. Niestety Jerzy nie da za wygraną i szybko skontaktuje się z żoną, a nawet odkryje, że ma pomocnika.

"M jak miłość" odcinek 1633 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1633 odcinku "M jak miłość" Argasiński pozwoli sobie na chwilę nieuwagi, która będzie go sporo kosztowała. Będzie przekonany, że nikt nie słyszy jego rozmowy ze znajomym lekarzem, a tymczasem Patrycja przechwyci każde słowo i dowie się prawdy o tym, że mąż robi z niej chorą psychicznie.

- Nikt nie zakwestionuje tej opinii. Doktor Karnowski też ją podpisał... Oczywiście wszystkie dokumenty trzymam w sejfie. Moja żona? Nie, na pewno nie. Nie ma takiej możliwości. Patrycja przebywa w swoim świecie. I robię wszystko, żeby tam została na dłużej. Wczoraj znów zostawiła klucze w drzwiach, za kilka dni sytuacja się powtórzy. Ta, albo jakaś inna... Jestem w kontakcie z kolegą, trochę innej specjalizacji... To się nazywa budowanie legendy - powie śmiało ordynator, a w Patrycji coś pęknie. Od razu postanowi, że koniec tej farsy, więzienia i dawania się mężowi. Postanowi uciec. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1634: Ślub Pawła i Franki. Majka tego nie przeżyje! - ZDJĘCIA

Jerzy w 1633 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał pojęcia, że żona odkryła spisek i nie domyśli się, że tylko udaje zagubioną, roztrzęsioną i nieobecną. Żona specjalnie upuści szklankę z rąk i zatnie się szkłem, by uwiarygodnić, że całkiem nie radzi sobie ze sobą. - Nie wiem, jak to się stało... Boże, nie ogarniam już najprostszych spraw... Chciałam zrobić sobie herbatę, szklanka wypadła mi z ręki. Próbowałam posprzątać, i - powie Patrycja w 1633 odcinku "M jak miłość" i zacznie szlochać, a Argasiński pomyśli, że wszystko idzie zgodnie z planem, a żona jest słaba psychicznie. 

Przeczytaj: Koniec BrzydUla 2. To będzie ostatni sezon! Tak się skończy historia Uli i Marka - ZWIASTUN

To Bogna (Katarzyna Skolimowska) w 1633 odcinku "M jak miłość" poinformuje Jerzego, że Argasińska uciekła. - Byłam pewna, że pani Patrycja będzie spała. Połknęła tabletki nasenne, była oszołomiona, rozbita... Nie mogła daleko uciec... - powie opiekunka, a Jerzy zdenerwuje się na całego. - Chyba, że ktoś jej pomógł... - wysyczy ordynator i spojrzy na Bognę, jakby to ją podejrzewał o to, że wypuściła żonę. Jerzy w 1633 odcinku "M jak miłość" skontaktuje się z Patrycją, a ona odbierze mu telefon, by przedstawić mu fakty. - Mam twoje dokumenty z sejfu. Jeśli będziesz mnie szukał, zaniosę je na policję - zagrozi kobieta. - O czym ty mówisz? Kochanie, martwię się o ciebie. Przecież w twoim stanie... - nie dokończy lekarz. - Daruj sobie. Dobrze wiesz, o czym mówię... - Argasińska będzie nieubłagana. - I jeszcze jedno... Jeżeli Łukaszowi coś się stanie, dokumenty trafią nie tylko na policję, ale i do prasy - ostrzeże zdolnego do wszystkiego Jerzego, po czym się rozłączy. 

Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze