M jak miłość, odcinek 1633: Argasiński wpadnie w szał po ucieczce Patrycji! Szybko znajdzie jej wspólnika

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1633: Argasiński wpadnie w szał po ucieczce Patrycji! Szybko znajdzie jej wspólnika

M jak miłość, odcinek 1633: Argasiński wpadnie w szał po ucieczce Patrycji! Szybko znajdzie jej wspólnika

2022-01-12 22:05

W 1633 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) wpadnie w szał, bo Patrycja (Alżbeta Lenska) pokona go jego własną bronią. Zagra w grę, w którą uwikłał ją ordynator, robiąc z niej chorą psychicznie. Ciężarna kobieta postanowi udawać, że jest z nią naprawdę źle, a otumanienie i dezorientacja narastają. W 1633 odcinku "M jak miłość" uśpi czujność męża, a nieuwagę wykorzysta do ucieczki! Wreszcie znajdzie sposób, by wydostać się z więzienia, w którym zamknął ją Argasiński. Niestety Jerzy nie da za wygraną i szybko skontaktuje się z żoną, a nawet odkryje, że ma pomocnika.

"M jak miłość" odcinek 1633 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1633 odcinku "M jak miłość" Argasiński pozwoli sobie na chwilę nieuwagi, która będzie go sporo kosztowała. Będzie przekonany, że nikt nie słyszy jego rozmowy ze znajomym lekarzem, a tymczasem Patrycja przechwyci każde słowo i dowie się prawdy o tym, że mąż robi z niej chorą psychicznie.

- Nikt nie zakwestionuje tej opinii. Doktor Karnowski też ją podpisał... Oczywiście wszystkie dokumenty trzymam w sejfie. Moja żona? Nie, na pewno nie. Nie ma takiej możliwości. Patrycja przebywa w swoim świecie. I robię wszystko, żeby tam została na dłużej. Wczoraj znów zostawiła klucze w drzwiach, za kilka dni sytuacja się powtórzy. Ta, albo jakaś inna... Jestem w kontakcie z kolegą, trochę innej specjalizacji... To się nazywa budowanie legendy - powie śmiało ordynator, a w Patrycji coś pęknie. Od razu postanowi, że koniec tej farsy, więzienia i dawania się mężowi. Postanowi uciec. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1634: Ślub Pawła i Franki. Majka tego nie przeżyje! - ZDJĘCIA

Jerzy w 1633 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał pojęcia, że żona odkryła spisek i nie domyśli się, że tylko udaje zagubioną, roztrzęsioną i nieobecną. Żona specjalnie upuści szklankę z rąk i zatnie się szkłem, by uwiarygodnić, że całkiem nie radzi sobie ze sobą. - Nie wiem, jak to się stało... Boże, nie ogarniam już najprostszych spraw... Chciałam zrobić sobie herbatę, szklanka wypadła mi z ręki. Próbowałam posprzątać, i - powie Patrycja w 1633 odcinku "M jak miłość" i zacznie szlochać, a Argasiński pomyśli, że wszystko idzie zgodnie z planem, a żona jest słaba psychicznie. 

Przeczytaj: Koniec BrzydUla 2. To będzie ostatni sezon! Tak się skończy historia Uli i Marka - ZWIASTUN

To Bogna (Katarzyna Skolimowska) w 1633 odcinku "M jak miłość" poinformuje Jerzego, że Argasińska uciekła. - Byłam pewna, że pani Patrycja będzie spała. Połknęła tabletki nasenne, była oszołomiona, rozbita... Nie mogła daleko uciec... - powie opiekunka, a Jerzy zdenerwuje się na całego. - Chyba, że ktoś jej pomógł... - wysyczy ordynator i spojrzy na Bognę, jakby to ją podejrzewał o to, że wypuściła żonę. Jerzy w 1633 odcinku "M jak miłość" skontaktuje się z Patrycją, a ona odbierze mu telefon, by przedstawić mu fakty. - Mam twoje dokumenty z sejfu. Jeśli będziesz mnie szukał, zaniosę je na policję - zagrozi kobieta. - O czym ty mówisz? Kochanie, martwię się o ciebie. Przecież w twoim stanie... - nie dokończy lekarz. - Daruj sobie. Dobrze wiesz, o czym mówię... - Argasińska będzie nieubłagana. - I jeszcze jedno... Jeżeli Łukaszowi coś się stanie, dokumenty trafią nie tylko na policję, ale i do prasy - ostrzeże zdolnego do wszystkiego Jerzego, po czym się rozłączy. 

Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze