M jak miłość, odcinek 1632: Wieczór kawalerski Pawła skończy się bójką! Tak Zduński będzie bronił Franki - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1632: Wieczór kawalerski Pawła skończy się bójką! Tak Zduński będzie bronił Franki - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1632: Wieczór kawalerski Pawła skończy się bójką! Tak Zduński będzie bronił Franki - ZDJĘCIA

2022-01-25 21:27

W 1632 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) na swoim wieczorze kawalerskim zostanie brutalnie pobity, a wszystko dlatego, że stanie w obronie Franki (Dominika Kachlik) i jej przyjaciółek imprezujących na panieńskim w bistro! Horror zacznie się kiedy do lokalu Kingi (Katarzyna Cichopek) w 1632 odcinku "M jak miłość" spróbują się wedrzeć agresywni pseudokibice po meczu. Magda (Anna Mucha) wezwie na pomoc Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), więc ten od razu zgarnie ze sobą Pawła, Piotrka (Marcin Mroczek) i Kamila (Marcin Bosak). Uratują swoje kobiety, ale Zduński boleśnie oberwie!

"M jak miłość" odcinek 1634 - wtorek, 25.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Wieczór kawalerski Pawła, który w 1632 odcinku "M jak miłość" urządzi mu Kamil tylko z założenia będzie miał być szaloną imprezą Zduńskiego w gronie przyjaciół. Gryc zaplanuje wszystko tak, żeby Zduński do końca życia pamiętał ostatnią noc przed ślubem, zanim Franka zakuje go w małżeńskie kajdany. Co ciekawe to Piotrek będzie najbardziej cieszył się na to, że szaleje w stylu "hulaj dusza"! Ale w 1632 odcinku "M jak miłość" plan Kamila nie wypali, bo Adam Werner (Jacek Kopczyński) wszystko zniszczy. I skończy się na tym, że Paweł z bratem i przyjaciółmi wyląduje w domu Zduńskich przy Deszczowej, gdzie panowie będą pić piwo i oglądać mecz przed telewizorem.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1634: Ostra bójka na ślubie Pawła i Franki! Zduński oberwie za wszystkie zdrady – ZDJĘCIA

Jeden telefon od Magdy w 1632 odcinku "M jak miłość" z błaganiem o pomoc sprawi, że Budzyński z Pawłem, Piotrkiem i Kamilem ruszą w stronie bistro "Nasz Zielony Sad", żeby ratować swoje kobiety przed zagrożeniem. Do lokalu gdzie Franka z przyjaciółkami będą się bawić w najlepsze na panieńskim zaczną się dobijać kibice wracający ze stadionu. - Sorry, panowie, ale bistro jest już dziś zamknięte, to impreza prywatna... - grzecznie wyprosi ich Kinga. Ale agresywni kibole w 1632 odcinku "M jak miłość" nie odpuszczą. - Ej, no! Laska, nie zamykaj! Mecz chcemy opić! Jedno piwo i spadamy! Otwieraj, bo wywalimy drzwi!

Sprawdź też: Wypadek Rafała Mroczka na planie M jak miłość. Z samochodu aktora została miazga! - ZDJĘCIA

Drużyna Pawła w 1632 odcinku "M jak miłość" błyskawicznie zjawi się przed bistro. - Panowie, przepraszam bardzo co jest grane?! - rzuci Budzyński na powitanie- Spadaj stąd! - przywódca kibiców od razu zaatakuje Andrzeja, a Paweł podejdzie do innego chuligana. - Lokal zamknięty, dociera?! - Spieprzaj, stąd - krzyknie inny kibic, a Zduński nie zauważy jak kolejny wymierzy mu potężny cios w twarz. Od razu w 1632 odcinku "M jak miłość" dojdzie do ostrej bójki, którą Franka z przyjaciółkami będą oglądać przed okna bistro.

Na szczęście w 1632 odcinku "M jak miłość" skończy się na jednym ciosie dla Zduńskiego! - Paweł, kochanie żyjesz? Bardzo boli? - zapyta zaniepokojona Franka.

- Nie wcale, bo jestem cholernie szczęśliwy... W niedzielę żenię się z kobietą mojego życia i mogę to jeszcze świętować w towarzystwie najlepszych przyjaciół - ogłosi pobity Paweł. Finał wieczoru panieńskiego Franki i kawalerskiego Pawła będzie bardzo romantyczny.

M jak miłość. Szalona noc przed ślubem Pawła i Franki! Ten wieczór kawalersko-panieński przejdzie do historii
Najnowsze