Wypadek Rafała Mroczka na planie M jak miłość. Z samochodu aktora została miazga! - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl/ Instagram Wypadek Rafała Mroczka na planie M jak miłość. Z samochodu aktora została miazga! - ZDJĘCIA

Wypadek Rafała Mroczka na planie M jak miłość. Z samochodu aktora została miazga! - ZDJĘCIA

2022-01-22 9:25

Przerażający wypadek w "M jak miłość"! Rafał Mroczek wystraszył wszystkich zdjęciem z planu serialu, na którym pokazał zupełnie roztrzaskany samochód. Nie wszyscy od razu zorientowali się, że zniszczone auto Mroczka to tak naprawdę kadr z "M jak miłość", a wypadek wydarzył się tylko w ekranowym życiu jego bohatera Pawła Zduńskiego. Aktor z "M jak miłość" w dosłownie kilka minut po publikacji zdjęcia rozbitego samochodu dostał wiadomości z wyrazami troski swoich fanów. Ujawniamy kulisy wypadku w serialu, w którym nie tylko Paweł będzie poszkodowany!

Wypadek Rafała Mroczka w "M jak miłość". Paweł cudem to przeżyje!

Na planie "M jak miłość" właśnie nakręcono zdjęcia tragicznego wypadku, który rozegra się w jednym z nowych odcinków w serialu późną wiosną. Od ślubu Pawła i Franki miną zaledwie trzy miesiące, ale szczęście Zduńskich zostanie nagle przerwane. Fatalnym zrządzeniem losu Paweł i Franka będą mieli wypadek. Na razie Rafał Mroczek ujawnił tylko kilka szczegółów tragedii swojego bohatera i jego nowej żony. Na profilu Mroczka na Instagramie pojawiło się jedno zdjęcie roztrzaskanego na miazgę samochodu Pawła, a rozmiar zniszczeń wskazuje na to, że wypadek może mieć fatalne skutki dla Zduńskich.

Nie wszyscy jednak zorientowali się, że aktor z "M jak miłość" pokazał rozbite auto z planu serialu. Wielu na widok tego strasznego ujęcia zapewne pomyślało, że Mroczek naprawdę miał wypadek. Stąd jego komentarz na Instastory, by uciąć wszelkie spekulacje na temat tego, że mogło mu się stać coś złego. - To był tylko kadr, ale dzięki za troskę - napisał do swoich fanów.

Nie przegap: M jak miłość. Chora Lenka nie wróci do Kingi i Piotrka. Wszyscy zapomną o najstarszej córce Zduńskich

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1634: Ostra bójka na ślubie Pawła i Franki! Zduński oberwie za wszystkie zdrady – ZDJĘCIA

Póki co szczegóły wypadku Pawła i Franki w "M jak miłość" owiane są tajemnicą. Ale na pewno w tym dramatycznym momencie w życiu Zduńskich będą mogli liczyć na wsparcie rodziny. Na profilu Marcina Mroczka na Instagramie pojawiło się nagranie jak serialowy Piotrek wiezie już swoim autem brata bliźniaka i bratową. Oboje wyglądają na całych i zdrowych, ale patrząc na wrak samochodu trudno podejrzewać, że Zduńscy wyjdą z tego wypadku bez szwanku. Kręcone właśnie sceny tragedii w "M jak miłość" widzowie zobaczą w telewizji najwcześniej w maju tego roku, tuż przed finałem obecnego sezonu serialu.

M jak miłość. Tak będzie wyglądał ślub Pawła i Franki! To nie może się udać
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze