M jak miłość, odcinek 1626: Operacja Anity. Olek zrobi wszystko, żeby ukochana Kamila przez to przeszła  - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1626: Operacja Anity. Olek zrobi wszystko, żeby ukochana Kamila przez to przeszła - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1626: Operacja Anity. Olek zrobi wszystko, żeby ukochana Kamila przez to przeszła - ZDJĘCIA

2021-12-30 22:11

W 1626 odcinku „M jak miłość” Anita (Melania Grzesiewicz) odczuje skutki pobicia, do którego dojdzie przy porwaniu Poli (Hanna Nowosielska). Laskowska straci wtedy przytomność i pomyśli, że wszystko z nią w porządku, a okaże się, że potrzebuje specjalisty. W 1626 odcinku „M jak miłość” to Olek (Maurycy Popiel) będzie w stanie pomóc kobiecie, a sprawa nie okaże się taka prosta, jak ta sądziła. Laskowska wyląduje na szpitalnym oddziale, a tam nie czekają ją miłe informacje. Okaże się, że problem jest poważny, a Chodakowski stwierdzi, że może być potrzebna operacja.

"M jak miłość" odcinek 1626 - wtorek, 4.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1626 odcinku „M jak miłość” Anita odczuje skutki szarpaniny, która będzie miała miejsce w domu Gryca (Marcin Bosak). Kobieta zostanie popchnięta i straci przytomność, a w 1626 odcinku „M jak miłość”  dostanie niepokojącą wiadomość od Olka o jej stan zdrowia.

- Anita, mam rezonans twojego barku. Przyjedź jak najszybciej do kliniki i weź rzeczy na zmianę. Potrzebne są dodatkowe badania. Olek. – Napisze Chodakowski do ukochanej Kamila, która faktycznie stawi się na oddziale. – Coś czuję, że nie obejdzie się bez operacji. Już strasznie się boję, jestem straszną panikarą, jeśli chodzi o takie rzeczy – wyzna Anita Chodakowskiemu.

Przeczytaj: M jak miłość. Poruszająca spowiedź Marzenki. Olga Szomańska zdradziła kulisy odejścia z TVP

- Po pierwsze nie ma się czego bać, a bark naprawimy, będzie jak nowy  - Olek pocieszy Laskowską w 1625 odcinku „M jak miłość” i doda jej otuchy. W tym czasie Kamil nie będzie mógł wesprzeć Anity, bo da z siebie wszystko, by dotrzeć do córki. Policja nie będzie mogła ustalić, gdzie aktualnie przebywa Pola. W końcu to Marcin (Mikołaj Roznerski) zajmie się poszukiwaniami. Marcin przyjdzie na szpitalny oddział, by wreszcie zobaczyć się z Anitą. Tam czeka go niezbyt przyjemna rozmowa. Okaże się, że Laskowska ukrywała przed nim swój stan zdrowia.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1625: Koszmarny wypadek u Zduńskich! Marysia uratuje dzieci, ale szkody będą poważne - ZDJĘCIA

Anita w 1626 odcinku „M jak miłość” zwierzy się ukochanemu, że nie chciała go martwić i dlatego nie zdecydowała się opowiedzieć mu o problemach z barkiem. Kamil mocno się zdziwi na wieści o tym, że Laskowska ma mieć operację. Na prawnika spadnie tona problemów. Zaginiona córka i ukochana, która potrzebuje opieki medycznej. W 1626 odcinku „M jak miłość” sytuacja stanie się poważna, ale Kamil wesprze Anitę. Niedługo sprawa się wyjaśni, a Marcin pomoże koledze odzyskać dziecko.

M jak miłość, odcinek 1625, ZWIASTUN: Pola porwana! Kamil znajdzie nieprzytomną Anitę, a Budzyński zmierzy się z zabójcą
Najnowsze