M jak miłość, odcinek 1623: Bartek uczci pamięć zmarłego Andrzejka w szczególny sposób! Zrobi to dla Kalinki - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1623: Bartek uczci pamięć zmarłego Andrzejka w szczególny sposób! Zrobi to dla Kalinki - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1623: Bartek uczci pamięć zmarłego Andrzejka w szczególny sposób! Zrobi to dla Kalinki - WIDEO

2021-12-20 20:30

W 1623 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) z nie spocznie póki nie odkryje kim był sprawca wypadku Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), kto zabił mu brata i bratową, a teraz ukrywa się przed policją! Tak jak obiecał zmarłemu Andrzejkowi będzie chciał zabić kierowcę, przez którego Lisieccy zginęli. Nie wiedząc, że to ich sąsiad Jaszewski (Tomasz Lulek). W 1623 odcinku "M jak miłość" Bartek na własną rękę rozpocznie śledztwo w sprawie tragicznego wypadku Lisieckich, żeby jak najszybciej odnaleźć sprawcę, pomścić śmierć Marzenki i Andrzejka. Uzna, że w taki sposób uczci także pamięć po zmarłych dla Kalinki (Oliwia Kępka), która straciła rodziców i nigdy więcej ich nie zobaczy. Mamy WIDEO z tymi scenami z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1623 - poniedziałek, 20.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Marzenka i Andrzejek z "M jak miłość" zginęli w wypadku, ale jeszcze długo pogrążona w żałobie rodzina o nich nie zapomni. Tuż przed pogrzebem Lisieckich w 1620 odcinku "M jak miłość" Bartek obieca zmarłemu bratu, że zabije sprawcę wypadku, dopadnie go na własną rękę i wymierzy mu sprawiedliwość. Nie pozwoli na to, że Kalinka dorastała nie wiedząc kto odpowiada za śmierć jej rodziców.

Czy Bartek w "M jak miłość" dowie się kto był sprawcą wypadku Marzenki i Andrzejka?

Już w 1623 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) zacznie bać się o Bartka, który rozpocznie własne śledztwo w sprawie tragicznego wypadku Lisieckich. Zachowanie Bartka przysporzy Uli wiele trosk, bo jej mąż winnych zacznie szukać także wśród osób z bliskiego otoczenia. Będzie miał pretensje do policji w Grabinie, która według niego nie zrobi nic w celu odnalezienia sprawcy wypadku. Niestety w 1623 odcinku "M jak miłość" Bartek jeszcze nie dowie się kto doprowadził do śmierci brata i jego żony. Tymczasem w 1623 odcinku "M jak miłość" Jaszewski, dręczony wyrzutami sumienia, popadnie w depresję. Nadal nie przyzna się do winy, że to on zabił Marzenkę i Andrzejka!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1623: Rogowski odkryje przekręt Beaty ze spadkiem dla Kalinki. Wykradnie dokumenty siostry Marzenki - ZDJĘCIA

W tych trudnych chwilach w "M jak miłość" żal będzie patrzeć także na małą Kalinkę! Córka Marzenki i Andrzejka pozostanie pod opieką Uli i Bartka, którzy postanowią ją adoptować, ale z każdym dniem będzie coraz bardziej tęsknić za rodzicami. Nieświadoma tego, że nigdy już nie zobaczy mamy i taty. Właśnie dla Kalinki pogrążony w żałobie Bartek postanowi odkryć całą prawdę o wypadku.

- Kalinka teraz będzie musiała stać się częścią życia Uli i Bartka... Na pewno przyzwoitością ludzką dla Bartka będzie to, żeby dowieść tego jak to się stało, że taki nieszczęsny wypadek miał miejsce. Kalinka zasługuje na to, żeby znać prawdę - zapowiedziała Iga Krefft w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1623: Bartek wymierzy sprawiedliwość za śmierć Marzenki i Andrzejka, ale zapłaci za to wysoką cenę - ZDJECIA

Życie Bartka w nowych odcinkach "M jak miłość" wypełni realizacja planu zemsty na sprawcy wypadku, obietnicy złożonej Andrzejkowi, że zabije tego, kto odpowiada za ich śmierć. Uzna, że jest to winny starszemu bratu. - Andrzejek dla Bartka był jedyną rodziną, największym wsparciem. Kochał brata, więc teraz stara się czcić tą pamięć o nim - wyjaśnił Arkadiusz Smoleński w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Co będzie z Kalinką w "M jak miłość" po śmierci Marzenki i Andrzejka?

To już pewne, że Kalinka w "M jak miłość" będzie teraz córką Uli i Bartka, że osierocona 2-latka stanie się ważną częścią rodziny Mostowiaków. Wszyscy postarają się o to, żeby Kalinka była szczęśliwa, żeby po śmierci Marzenki i Andrzejka wyrosła na wspaniałą dziewczynkę. W domu w Grabinie znajdzie kochających, nowych rodziców i prababcię Barbarę (Teresa Lipowska).

- Mogę tylko powiedzieć, żeby nie płakać, że Kalinka trafi w najlepsze ręce. Śledźcie dalej losy Kalinki w "M jak miłość". Zobaczycie co się będzie w jej życiu działo. Całuję państwa i dziękuję serdecznie... - wyznała Olga Szomańska w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Pożegnanie Olgi Szomańskiej i Tomasza Oświecińskiego. Zanim Marzenka i Andrzejek zginęli dostali wyjątkowy prezent
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze