M jak miłość, odcinek 1622: Kasia w ciąży?! Łukasz będzie ojcem dziecka byłej kochanki?

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1622: Kasia w ciąży?! Łukasz będzie ojcem dziecka byłej kochanki?

M jak miłość, odcinek 1622: Kasia w ciąży?! Łukasz będzie ojcem dziecka byłej kochanki?

W 1622 odcinku "M jak miłość" Kasia (Paulina Lasota) wpadnie w panikę, że jest w ciąży! Młoda lekarka będzie miała ku temu poważne podstawy, aby obawiać się, że za chwilę zostanie mamą. Czy kolejna kochanka Łukasza (Jakub Józefowicz) urodzi dziecko? Z problemu przerażona Kasia zwierzy się tylko Anecie (Ilona Janyst), która pocieszy ją i pomoże sprawdzić, czy obawy się potwierdzą. Co w 1622 odcinku "M jak miłość" pokaże wynik testu ciążowego ślicznej stażystki? Czy Łukasz mógłby być ojcem dziecka Patrycji (Alżbeta Lenska) i Kasi jednocześnie? Sprawdź co już wiemy i zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1622 odcinku "M jak miłość" Kasia, do niedawna zakochana na zabój w Łukaszu, wpadnie w panikę, że zaszła w ciążę! Czy to możliwe, aby odtrącony przez ciężarną Patrycję Wojciechowski zdradził ją ze śliczną stażystką i po raz kolejny został ojcem?

Kasia w 1622 odcinku "M jak miłość" podzieli się swoją nie do końca "radosną nowiną" z Anetą. Żona Olka, choć sama będzie miała obłędne huśtawki nastrojów zdecyduje się pomóc płaczącej stażystce. To dzięki niej Kasia pozna całą prawdę o ciąży. Czy powie o tym wszystkim Łukaszowi?

Zobacz też: M jak miłość. Koszmarny wstyd Andrzejka. Dopiero po odejściu przyznał się, co musiał robić z Marzenką - WIDEO

Łukasz w 1622 odcinku "M jak miłość" nadal będzie deklarował wobec świata i Patrycji, że kocha ją na zabój i do końca swoich dni. Jednak ciężarna Argasińska, uwięziona w domu przez męża, coraz bardziej zrozpaczona swoim stanem i przerażona przyszłością, nie będzie już dla niego w żaden sposób dostępna. Czyżby Łukasz w międzyczasie pocieszał się w ramionach Kasi i po raz 3 został ojcem?  

- Chyba jestem w ciąży... - wyzna Kasia Anecie w 1622 odcinku "M jak miłość". 

- O! Chyba? Po czym pani wnosi, pani doktor? - zapyta lekko ironicznie Aneta. 

- Mam ponad miesiąc opóźnienia... - odpowie Kasi i zaleje się łzami!

- Ja też, a jakoś nie robię z tego powodu histerii. Jesteś lekarką, nie dojadasz, nie dosypiasz, stresujesz się, takie hormonalne problemy to jest norma. Czego oni was tam uczyli na tych studiach? Robiłaś test, byłaś u ginekologa? 

- Nie, ale wzięłam wszystko, co mieli w aptece... Cholernie się boję!

- Czego się boisz? Idziesz, sikasz, nie ma problemu... - Aneta wręczy młodszej koleżance test i poczeka na wynik. 

Czy Kasia w 1622 odcinku "M jak miłość" będzie w ciąży? Czy domniemanym ojcem okaże się Łukasz? Przekonamy się już we wtorek 14 grudnia o stałej porze w TVP. 

Nie przegap: Magda i Olek z M jak miłość znów razem! Annę Muchę i Maurycego Popiela połączy gorący romans

M jak miłość, odcinek 1622 ZWIASTUN. Ciąża Anety na zawsze zmieni życie jej i Olka! Brutalny napad na Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze