M jak miłość, odcinek 1622: Iza i Marcin znów zostaną rodzicami! Trzecie dziecko będzie wielką niespodzianką - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1622: Iza i Marcin znów zostaną rodzicami! Trzecie dziecko będzie wielką niespodzianką - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1622: Iza i Marcin znów zostaną rodzicami! Trzecie dziecko będzie wielką niespodzianką - ZDJĘCIA

W 1622 odcinku "M jak miłość" nastąpi wielki wybuch miłości Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! Wszystko wskazuje na to, że cały kryzys w małżeństwie Chodakowskich sprowadzi na świat trzecie dziecko! Jako pierwszy odkryje to 1622 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński), który razem z Mają (Laura Jankowska) nie będzie odstępował na krok szczęśliwych rodziców na spacerze w Gródku. Namiętny pocałunek zakochanych Izy i Marcina, po miesiącach rozłąki, to będzie nie tylko obraz, na który wszyscy czekali. To zapowiedź wielkich zmian w życiu Chodakowskich. Zobacz ZDJĘCIA z 1622 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1622 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin przeżyją od nowa wybuch wielkiej miłości. Rodzinny spacer Chodakowskich w parku w Gródku przejdzie do historii najpiękniejszych scen serialu! Marcin i Iza będą spacerowali, nieśmiało łapiąc się ukradkiem za ręce.  Szymek i maja będą szaleli między drzewami, ale cały czas będą podglądać coraz bardziej szczęśliwych rodziców. Tak dawno tego nie widzieli!  

Wzruszająca scena 1622 odcinka "M jak miłość", w której Iza nieśmiało daje mężowi przyzwolenie na pocałunek, to będzie przełomowy moment w małżeństwie Chodakowskich. Szybko okaże się, że dzieci schowały się za drzewem i cały czas wszystko widzą. I wtedy cała prawda ujrzy światło dzienne!

Zobacz też: Magda i Olek z M jak miłość znów razem! Annę Muchę i Maurycego Popiela połączy gorący romans

- Marcin? Zgadzam się... - zacznie Iza, a kiedy Marcin zdziwi się o co jej chodzi doda: - Możesz mnie pocałować...

W tej chwili 1622 odcinka "M jak miłość" Marcin zrobi to, co każdy prawdziwy mężczyzna - obejmie Izę silnym ramieniem, przyciągnie do siebie wtedy zakochani zaczną się namiętnie całować. 

- Maciek mi mówił, że z tego mogą być dzieci - wyjaśni sytuację Szymek młodszej siostrze.

Czy Iza i Marcin w "M jak miłość" ogłoszą niebawem radosną nowinę?  

Nie przegap: Koniec M jak miłość w 2021 roku! Szokująca decyzja TVP. Ostatni odcinek wcześniej niż wszyscy myśleli

M jak miłość. Szokujący zwrot u Izy i Marcina. Znów się zakochają! Takiego pożądania nigdy nie czuł
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze