M jak miłość, odcinek 1622: Iza i Marcin znów zostaną rodzicami! Trzecie dziecko będzie wielką niespodzianką - ZDJĘCIA

2021-12-14 21:06
M jak miłość, odcinek 1622: Iza i Marcin znów zostaną rodzicami! Trzecie dziecko będzie wielką niespodzianką - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1622: Iza i Marcin znów zostaną rodzicami! Trzecie dziecko będzie wielką niespodzianką - ZDJĘCIA

W 1622 odcinku "M jak miłość" nastąpi wielki wybuch miłości Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! Wszystko wskazuje na to, że cały kryzys w małżeństwie Chodakowskich sprowadzi na świat trzecie dziecko! Jako pierwszy odkryje to 1622 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński), który razem z Mają (Laura Jankowska) nie będzie odstępował na krok szczęśliwych rodziców na spacerze w Gródku. Namiętny pocałunek zakochanych Izy i Marcina, po miesiącach rozłąki, to będzie nie tylko obraz, na który wszyscy czekali. To zapowiedź wielkich zmian w życiu Chodakowskich. Zobacz ZDJĘCIA z 1622 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1622 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin przeżyją od nowa wybuch wielkiej miłości. Rodzinny spacer Chodakowskich w parku w Gródku przejdzie do historii najpiękniejszych scen serialu! Marcin i Iza będą spacerowali, nieśmiało łapiąc się ukradkiem za ręce.  Szymek i maja będą szaleli między drzewami, ale cały czas będą podglądać coraz bardziej szczęśliwych rodziców. Tak dawno tego nie widzieli!  

Wzruszająca scena 1622 odcinka "M jak miłość", w której Iza nieśmiało daje mężowi przyzwolenie na pocałunek, to będzie przełomowy moment w małżeństwie Chodakowskich. Szybko okaże się, że dzieci schowały się za drzewem i cały czas wszystko widzą. I wtedy cała prawda ujrzy światło dzienne!

Zobacz też: Magda i Olek z M jak miłość znów razem! Annę Muchę i Maurycego Popiela połączy gorący romans

- Marcin? Zgadzam się... - zacznie Iza, a kiedy Marcin zdziwi się o co jej chodzi doda: - Możesz mnie pocałować...

W tej chwili 1622 odcinka "M jak miłość" Marcin zrobi to, co każdy prawdziwy mężczyzna - obejmie Izę silnym ramieniem, przyciągnie do siebie wtedy zakochani zaczną się namiętnie całować. 

- Maciek mi mówił, że z tego mogą być dzieci - wyjaśni sytuację Szymek młodszej siostrze.

Czy Iza i Marcin w "M jak miłość" ogłoszą niebawem radosną nowinę?  

Nie przegap: Koniec M jak miłość w 2021 roku! Szokująca decyzja TVP. Ostatni odcinek wcześniej niż wszyscy myśleli

M jak miłość. Szokujący zwrot u Izy i Marcina. Znów się zakochają! Takiego pożądania nigdy nie czuł
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze