M jak miłość, odcinek 1622: Radosna nowina u Chodakowskich! Ta ciąża zmieni wszystko w życiu Marcina i Olka - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość, odcinek 1622: Radosna nowina u Chodakowskich! Ta ciąża zmieni wszystko w życiu Marcina i Olka - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1622: Radosna nowina u Chodakowskich! Ta ciąża zmieni wszystko w życiu Marcina i Olka - ZDJĘCIA

W 1622 odcinku "M jak miłość" wybuchnie radosna nowina w rodzinie Chodakowskich! Ta niespodziewana ciąża zmieni i wszystko w życiu najbardziej ulubionych małżeństw w "M jak miłość"! Wiadomość o dziecku spowoduje, że Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie długo rozmawiał z Olkiem (Maurycy Popiel) o tym, co jest w życiu najważniejsze. Tak poważnie jak nigdy wcześniej, a przecież przeżyli już razem wiele! Który Chodakowski zostanie szczęśliwym tatą w 1622 odcinku "M jak miłość"? Zakochany na nowo w Izie (Adriana Kalska) Marcin, czy mąż Anety (Ilona Janyst)? Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość". Nowe dziecko u Chodakowskich! Wszystko się zmieni u Marcina i Olka

W 1622 odcinku "M jak miłość" u Chodakowskich nastąpi wielki przełom. Marcin i Iza spędzą ze sobą mnóstwo czasu i detektyw po porostu zakocha się na nowo w pięknej, silnej żonie! Pierwszy pocałunek Chodakowskich po długiej rozłące wzruszy wszystkich fanów serialu! Ale na trzymaniu się za rączkę nie kończy się i Iza i Marcin ustalą coś bardzo ważnego... Tymczasem Aneta i Olek znów znajdą się na skraju kryzysu, do tego stopnia, że pan doktor znów zostanie wyrzucony za drzwi swojego domu!

Można śmiało stwierdzić, że u obu małżeństw Chodakowskich w 1622 odcinku "M jak miłość" wybuchnie radosna nowina. Marcin nareszcie zgodzi się na terapię dla par, gotów zrobić absolutnie wszystko dla swojej rodziny! Iza będzie znów naprawdę szczęśliwa. Za to Aneta będzie wściekła jak nigdy dotąd! Olek będzie musiał dużo zrozumieć i mocno się postarać, aby móc cieszyć się dalej swoim małżeństwem.   

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1619: Ostatnia scena Kurdej-Szatan zdradza wszystko. Joasia nigdy nie wyjdzie za Leszka. Wyjadą w podróż przed ślubem i słuch o nich zaginie - ZDJĘCIA

Olek i Marcin w 1622 odcinku "M jak miłość" odbędą niezwykle ważną rozmowę dwóch dorosłych braci. To co sobie powiedzą będzie miało wpływ na ich całe życie! Skąd taka nagła potrzeba u Chodakowskich?  

To właśnie pani doktor Aneta Chodakowska w 1622 odcinku "M jak miłość" pochwali się światu radosną nowiną! Ale, że zrobi to swoim stylu, a Olek wykaże się delikatnością "słonia w składzie porcelany", do akcji będzie musiał wkroczyć Marcin. 

- Ten gówniarz mnie dzisiaj wykończył... Taki rozpuszczony bachor to żywa reklama antykoncepcji! Wolałbym sobie rękę odgryźć, niż się użerać z takim synalkiem... czy w ogóle z dziećmi! O co chodzi z tą całą histerią na rodzicielstwo?! - wyrzuci z siebie Olek po wejściu do domu. Tłumaczy go tylko to, że nie będzie jeszcze wiedział, że jego temperamentna żona właśnie dowiedziała się o swojej ciąży!

Na efekt nie trzeba będzie długo czekać w 1622 odcinku "M jak miłość" - Aneta wystawi męża za drzwi i będzie się zanosiło na koniec małżeństwa. I wtedy Olek uda się do starszego brata. 

- Co to, kurczę, jest? - zapyta Olek Marcina w 1622 odcinku "M jak miłość".

- To ty skończyłeś medycynę, ale na moje oko... to chyba będziesz ojcem! - stwierdzi Marcin i postawi młodszego braciszka do pionu!

Finał będzie taki w 1622 odcinku "M jak miłość", że Olek wróci do Anety z wielkim pluszakiem i para będzie razem cieszyć się swoim szczęściem. A Iza i Marcin wybiorą się na terapię. czy to już koniec dramatów u Chodakowskich? 

Zobacz koniecznie: Ilona Janyst z M jak miłość urodziła! Zdradziła płeć dziecka i pokazała wyjątkowe zdjęcie. Aneta też zostanie matką - ZDJĘCIE

M jak miłość. Szokujący zwrot u Izy i Marcina. Znów się zakochają! Takiego pożądania nigdy nie czuł
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze