M jak miłość, odcinek 1621: Anita i Kamil zaręczeni?! Dopiero teraz odkryje o co naprawdę chodzi Grycowi - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1621: Anita i Kamil zaręczeni?! Dopiero teraz odkryje o co naprawdę chodzi Grycowi - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1621: Anita i Kamil zaręczeni! Dopiero teraz odkryje o co naprawdę chodzi Grycowi - WIDEO

2021-12-10 21:04

W 1621 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) przejrzy Kamila (Marcin Bosak) i nareszcie zrozumie, że ich z pozoru idealny związek, rodzina, którą stworzyli dla Poli (Hania Nowosielska) nie mają żadnej przyszłości. Dla dobra córki Kamila zakochana Anita będzie gotowa na szybki ślub. To ona w 1621 odcinku "M jak miłość" wpadnie na pomysł zaręczyn, żeby oszukać sąd. Ale reakcja Kamila na ślub i zaręczyny otworzy Anicie oczy. Zrozumie, że ukochany ją wykorzystuje, że to facet, który nigdy się z nią nie ożeni i nie myśli o niej poważnie. Zobaczcie SCENĘ WIDEO z 1621 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1621 - poniedziałek, 13.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1621 odcinku "M jak miłość" Anita będzie gotowa na ślub z Kamilem, żeby tylko Pola została z nimi! W domu Gryca i jego córki pojawi się psycholog sądowa  Dagmara (Marianna Janczarska), która będzie miała ocenić, czy samotny nadaje się na ojca. Walka Kamila z Weroniką (Ewelina Kudeń-Nowosielska) o prawo do Poli! wkroczy w decydującą fazę. Nie dość, że bezwzględna Weronika w 1621 odcinku "M jak miłość" znów odwiedzi córkę, udając idealną, stęsknioną mamusię, to jeszcze Kamil będzie musiał przekonać biegłą sądową, że sprawdza się jako ojciec Poli, że z nim 5-latka jest bezpieczna i szczęśliwa.

Nie przegap: Magda i Olek z M jak miłość znów razem! Annę Muchę i Maurycego Popiela połączy gorący romans

Ponieważ w 1621 odcinku "M jak miłość" pogrąży się podczas rozmowy z psycholog, a Dagmara oceni, że Kamil ma spore braki jeśli chodzi o opiekę nad córką, ale łączy go z dzieckiem silna wieź, której nie można od tak zerwać.

- Bardzo kocham Polę. Anita, moja partnerka jest dla mnie ogromnym wsparciem. Pola ją uwielbia. Zresztą z wzajemnością. Gdybym wiedział, że ona będzie szczęśliwsza z matką, to zgodziłbym się, żeby wróciła z nią do Londynu. Pewnie w jakiś sposób zawaliłby mi się przez to świat... Po prostu nie jestem w stanie przewidzieć co jej matka tym razem wymyśli. Bo to, że jej złamie serce, to jestem tego pewien... - wyzna Gryc ze łzami w oczach.

To Pola w 1621 odcinku "M jak miłość" zawiadomi Anitę, że pani z sądu odwiedziła ich wcześniej, a tata w ogóle sobie nie radzi. Anita będzie właśnie wracała z lotniska po wizycie u rodziny we Frankfurcie i ruszy Kamilowi na pomoc. Przekona psycholog Dagmarę, że ona i Kamil są zaręczeni, za dwa miesiące wezmą ślub i będą oficjalnie rodziną.

M jak miłość, odcinek 1621: Kamil i Anita wezmą ślub dla Poli. Oszukają sąd, żeby zatrzymać córkę

Sprawdź też: M jak miłość. Koszmarny wstyd Andrzejka. Dopiero po odejściu przyznał się, co musiał robić z Marzenką - WIDEO

Ale Kamil w 1621 odcinku "M jak miłość" nie będzie chciał ślubu z Anitą. Po wizycie psycholog wpadnie w paskudny nastrój. Będzie zły na siebie i Anitę, że w walce o Polę muszą posunąć się do kłamstwa. Kochanka Gryca uzna jednak, że dobrze im poszło i mogą dalej udawać, że są zaręczeni i wezmą ślub za dwa miesiące.

- Powiedzieliśmy tej psycholożce, że się pobieramy. Naprawdę jest aż tak źle, że w sprawie przyszłości i szczęścia mojego dziecka muszę kłamać... - powie Kamil, a jego słowa bardzo zabolą Anitę. W tej jednej chwili zrozumie, że jej związek z Kamilem nie ma przyszłości, że nigdy nie będzie jego żoną i matką Poli, bo Gryc nie dorósł do poważnych deklaracji. Zaskoczona wyznaniem Kamila w 1621 odcinku "M jak miłość" zakończy ich związek? Na razie nie, bo zakochała się i uwielbia Polę...

M jak miłość, odcinek 1621 ZWIASTUN. Patrycja wpadnie w obłęd przez Argasińskiego! Łukasz będzie miał romans z Kasią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze