M jak miłość, odcinek 1620: Rafał po pogrzebie Marzenki i Andrzejka wpadnie na trop pijaka Jaszewskiego! Wsadzi go na resztę życia?

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1620: Rafał po pogrzebie Marzenki i Andrzejka wpadnie na trop pijaka Jaszewskiego! Wsadzi go na resztę życia?

M jak miłość, odcinek 1620: Rafał po pogrzebie Marzenki i Andrzejka wpadnie na trop pijaka Jaszewskiego! Wsadzi go na resztę życia?

W 1620 odcinku "M jak miłość" Rafał (Jakub Kucner) wpadnie na trop pijaka Jaszewskiego (Tomasz Lulek)! Zaraz po pogrzebie Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) policjant powie o tym w tajemnicy Uli (Iga Krefft) i Bartkowi (Arkadiusz Smoleński)! Wszystko przez awanturę, jaką urządzi Rafałowi zrozpaczony Lisiecki - będzie miał żal, że policja nic nie robi. Stadnicki zlituje się nad Bartkiem i wyzna mu jak bardzo blisko jest przestępcy, który zabił jego ukochanego brata i bratową. W 1620 odcinku "M jak miłość" będzie wyglądało na to, że Rafał wsadzi pijaka Jaszewskiego za kraty na resztę życia! Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1620 - wtorek, 7.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1620 odcinku "M jak miłość" Rafał i Bartek spotkają się nie jeden raz. Załamany tragiczną śmiercią i pogrzebem Marzenki i Andrzejka mąż Uli będzie próbował szukać pijaka, który zabił jego rodzinę, na własną rękę. Wda się także w wielką bójkę o Kalinkę (Oliwia Kępka), za co Rafa będzie musiał go zatrzymać. W rozpaczy Bartek zarzuci policjantowi, że nic nie robi, aby odnaleźć pijaka. Jaka będzie odpowiedź policjanta? 

Rafał w 1620 odcinku "M jak miłość" przybity pożegnaniem kolegi policjanta uzna, że musi zdradzić Uli i Bartkowi tajemnicę śledztwa. I okaże się, że jest już bardzo blisko pijaka Jaszewskiego!   

Zobacz też: M jak miłość. Dziecko Patrycji poszukiwane! Produkcja serialu ma poważny problem z losami noworodka

M jak miłość, odcinek 1620 ZWIASTUN. Tak śmierć Marzenki i Andrzejka zmieni Bartka i wpłynie na losy Mostowiaków

- Nie powinienem z wami o tym rozmawiać, bo mogę za to polecieć. Ale cholernie zabolało mnie to co powiedziałeś, że odpuściliśmy i nic z tym nie robimy! A przecież to chodzi o jednego z nas, o kumpla!

- Bartek nie miał tego na myśli, prawda? - spróbuje wytłumaczyć męża Ula. 

W tym momencie 1620 odcinka "M jak miłość" Bartek potwierdzi ruchem głowy, że nie chciał kolegi obrazić i zapyta już spokojniej o losy śledztwa. 

- Macie coś?

- Mamy markę i kolor samochodu - zdradzi Lisieckim Rafał. - Bartek, ale musisz mi coś obiecać! Obiecaj, że nic z tym nie zrobisz!

- W porządku - potwierdzi Bartek.  

W 1620 odcinku "M jak miłość" będzie już dla wszystkich jasne, że Rafał nie podaruje tragicznej śmierci Andrzejka - kolegi policjanta - i będzie ścigał pijaka kierowcę dotąd, aż wsadzi go na resztę życia za kratki. 

Czytaj także: Pierwsza miłość, odcinek 3327: Marcin po kłótni z Emilką zginie pod gruzami? Znów wróci do Bartka - ZDJĘCIA

Ostatnia scena Marzenki i Andrzejka w M jak miłość. Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński ze łzami w oczach pożegnali się z serialem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze