M jak miłość, odcinek 1616: Marcin wróci do Izy, ale pod jednym warunkiem! Zaczną wszystko od nowa w Gródku? - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1616: Marcin wróci do Izy, ale pod jednym warunkiem! Zaczną wszystko od nowa w Gródku? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1616: Marcin wróci do Izy, ale pod jednym warunkiem! Zaczną wszystko od nowa w Gródku? - ZDJĘCIA

2021-11-23 21:07

W 1616 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) ostatecznie się pogodzą i dadzą się ponieść miłości. Tęsknota za żoną i dziećmi sprawi, że Marcin pojedzie do Gródka, żeby znów być z rodziną. Mimo separacji na jaką się zdecydowali w dniu rozwodu. Wróci do Izy w 1616 odcinku "M jak miłość" tuż po tym jak ona rozprawi się z ich prześladowcą Bosackim (Dariusz Kordek)! Uczucie Marcina do Izy zwycięży nawet chorobliwą zazdrość Chodakowskiego! Tyle tylko, że para nie będzie jeszcze razem mieszkać. Marcin poprosi Izę o chwilę czasu. Po co skoro kocha żonę i nie może bez niej żyć? Poznajcie szczegóły i zobaczcie romantyczne ZDJĘCIA!

"M jak miłość" odcinek 1616 - wtorek, 23.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin w 1616 odcinku "M jak miłość" będą szczęśliwi jak dawniej i patrząc na nich nie będzie widać już żadnego kryzysu, który omal nie skończył się rozwodem. Dzieci Chodakowskich, 6-letni Szymek (Staś Szczypiński) i 4-letnia Maja (Laura Jankowska), także zauważą, że rodzice mocno się kochają mimo tego, że nie mieszkają już całą rodziną. Przyjazd Marcina do Gródka w 1616 odcinku "M jak miłość" będzie dowodem na to, że coraz bardziej tęskni za żoną i dziećmi i zwyczajnie nie może bez nich żyć. Już podczas serdecznego powitania przed nowym domem Izy w Gródku Szymek poleci rodzicom, żeby zaczęli się całować, zamiast tracić czas na rozmowy.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1620: Pogrzeb Marzenki i Andrzejka. Na cmentarzu zjawi się Jaszewski, który ich zabił - ZDJĘCIA

A później w 1616 odcinku "M jak miłość" Marcin spełni obietnicę daną Szymkowi i zacznie go uczuć jazdy na rolkach. Choć sam nie będzie miał o tym pojęcia. Śmiechu będzie co niemiara kiedy Chodakowski z synem w kaską ruszą do wyścigu. Skończy się spektakularnym upadkiem Marcina w 1616 odcinku "M jak miłość" i zbitą tylną częścią ciała. Pierwszy raz od dawna Iza i Marcin będą naprawdę szczęśliwi, a ich miłość, która nigdy się nie wypaliła do końca w 1616 odcinku "M jak miłość" wybuchnie z nową siłą.

Do tego stopnia, że zakochani w 1616 odcinku "M jak miłość" z trudem powstrzymają się, żeby nie rzuć się sobie w ramiona przy dzieciach. Kiedy zostaną sami Marcin zapyta Izę jak jej się wiedzie w Gródku i lokalnej gazecie, gdzie pracuje jako dziennikarka. - Jak ty tam sobie radzisz? Jak tam z szefową? Mówiłaś, że masz z nią problem?

- Ciszej... Wydaje mi się, że już go rozwiązałam... - wyjaśni Iza, czule spoglądając na męża. Zbliży się do Marcina, jakby chciała go pocałować. On od razu odczyta jej intencje i w 1616 odcinku "M jak miłość" będzie chciał objąć ukochaną. Nagle Iza odejdzie i pozwoli Marcinowi wrócić do Warszawy.

Zobaczcie w naszej GALERII wyjątkowe ZDJĘCIA Izy i Marcina z 1616 odcinku "M jak miłość" jak znów będą razem >>>

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1616: Iza nigdy nie powie Marcinowi jak załatwiła Bosackiego? - ZDJĘCIA

Chodakowski będzie już w drodze do stolicy kiedy w 1616 odcinku "M jak miłość" nagle zawróci. Rozpamiętując chwile spędzone z Izą, to czego nie zrobił, bo się mu wymknęła wróci do żony. A kiedy zobaczy Izę w ogrodzie padną sobie w ramiona i zaczną się namiętnie całować.  Para znów będzie razem, lecz tylko przez krótki moment. - Ja też bardzo za tobą tęsknię, ale potrzebuję jeszcze trochę czasu... Jeszcze tylko chwilę...

- Rozumiem... - szepnie Iza, a Marcin w 1616 odcinku "M jak miłość" tę noc spędzi jeszcze bez żony, w ich mieszkaniu w Warszawie.

M jak miłość. Siostra Anety pokaże prawdziwą twarz! Karolina wyżyje się nawet na Olku
Najnowsze

Materiał sponsorowany