M jak miłośc, odcinek 1613: Argasiński zamknie Patrycję w psychiatryku?! Uroi sobie, że dziecko Łukasza będzie takie jak on - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłośc, odcinek 1613: Argasiński zamknie Patrycję w psychiatryku?! Uroi sobie, że dziecko Łukasza będzie takie jak on - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1613: Argasiński zamknie Patrycję w psychiatryku?! Uroi sobie, że dziecko Łukasza będzie takie jak on - WIDEO

2021-11-09 20:02

W 1613 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) odkryje, że Patrycja (Alżbeta Lenska) chce od niego uciec, ale za nic w świecie nie pozwoli żonie uciec. Okrutny ordynator będzie zdolny nawet do tego, żeby zamknąć ciężarną Patrycję w psychiatryku, zrobić z niej chorą psychicznie kobietę, która zagraża sobie i nienarodzonemu dziecku! Jakby tego było mało w 1613 odcinku "M jak miłość" wmówi Patrycji, że ma zaniki pamięci i musi się leczyć! Dla Argasińskiego będzie się liczyło tylko to, żeby dziecko Łukasza (Jakub Józefowicz), które urodzi niewierna żona było takie jak on i by Patrycja należała tylko do niego! Nieobliczalny tyran nie cofnie się przed niczym. Zobaczcie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1613 - wtorek, 9.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Argasiński w 1613 odcinku "M jak miłość" wścieknie się kiedy dowie się, że ciężarna Patrycja po wyjściu ze szpitala w dalszym ciągu widuje się z Martą (Dominika Ostałowska) oraz że chce od niego odejść, a nawet wystąpić o rozwód. Bezwzględny ordynator zwróci się o pomoc do zaprzyjaźnionego psychiatry, by w ten sposób zatrzymać żonę przy sobie. Bez większego trudu przekona lekarza, że Patrycja cierpi na depresję, że dla dobra jej i dziecka najlepszy będzie pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Właśnie w psychiatryku Argasiński będzie chciał zamknąć Patrycję, żeby mu nie uciekła!

Nie przegap: M jak miłość. Nowa czołówka z Izą, Marcinem i dziećmi. Nareszcie się pogodzą i będą znów razem - WIDEO

Sprawdź też: Nowa Basia w M jak miłość! Paweł zszokowany zmianą przybranej córki – ZDJĘCIA

Ale to dopiero początek podłego podstępu Argasińskiego w 1613 odcinku "M jak miłość". Wmówić też żonie, że ma zaniki pamięci, że dzieje się z nią coś złego i nie chodzi wcale o zagrożoną ciążę. Po kryjomu wyleje z wazonu z kwiatami wodę, którą Patrycja wcześniej tam wleje, żeby zrobić z "ukochanej" wariatkę. Ordynator będzie tak zdesperowany i skupiony na jedynym celu, czyli zatrzymaniu Patrycji i jej dziecka przy sobie, że w 1613 odcinku "M jak miłość" wykorzysta wszystkie możliwości. Pomoże mu w tym nawet bandyta Herman (Piotr Łukawski), który będzie śledził każdy krok Patrycji. Doniesie Jerzemu, że Marta Wojciechowska odwiedza jego żonę w ich domu, a Patrycja wybrała z banku sporo pieniędzy i kupiła bilet do Gdańska.

W 1613 odcinku "M jak miłość" Patrycja zwierzy się Marcie, że chce odejść od Jerzego, wyjechać do Gdańska do kuzynki i tam urodzić dziecko Łukasza, a potem wystąpić o rozwód z Argasińskim. Ten plan jednak się nie powiedzie, bo ordynator będzie sprytniejszy. Nie pozwoli Patrycji odejść za nic w świecie!

- Patrycja może próbować uciec od Jerzego, zadbać o siebie, ale jak widać ona przez wiele lat nie umiała tego robić. Nie potrafi wierzyć w siebie, być silna i konkretnie powiedzieć Jerzemu, że odejdzie- ujawniła Alżbeta Lenska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Z kolei Karol Strasburger ocenił, że Argasiński w "M jak miłość" uroi sobie, że dziecko Patrycji i Łukasza należy do niego, że żona i tak z nim zostanie, bo przyzwyczaił ją do życia w luksusie, a ktoś taki jak Wojciechowski nie może jej nic dać.

- Chciałoby się, żeby urodziło się dziecko zdrowe, piękne i podobne do tatusia, którym nie jestem. Ale tak nie będzie. Argasiński walczy o jakąś tam miłość, o jakieś prawa, których tak ogólnie nie ma... Emocji, miłości nie da się kupić za żadne pieniądze - stwierdził Strasburger w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Łukasz nie zapomni Patrycji! Będzie walczył o nią i dziecko, a Marta załatwi Argasińskiego
Sonda
Czy Patrycja w "M jak miłość" uwolni się kiedyś od Argasińskiego?
Najnowsze