M jak miłość, odcinek 1612: Rodzina Marzenki i Andrzejka się powiększy! Tak wymusi na nim drugie dziecko

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1612: Rodzina Marzenki i Andrzejka się powiększy! Tak wymusi na nim drugie dziecko

M jak miłość, odcinek 1612: Rodzina Marzenki i Andrzejka się powiększy! Tak wymusi na nim drugie dziecko

W 1612 odcinku "M jak miłość" Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Ośiweciński) ogłoszą radosną nowinę! Wszystko wyda się na rodzinnej kolacji, podczas której Lisieckich weźmie na szczere wyznania. Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) będą przysłuchiwać się z niekłamaną zazdrością przekomarzaniom Marzenki i Andrzejka, którzy już zaczną planować drugie dziecko! I choć tylko jedno z nich naprawdę tego będzie chciało, drugie nie będzie miało nic do powiedzenia... Jak Marzenka podejdzie Andrzejka w 1612 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1612 - poniedziałek, 8.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1612 odcinku "M jak miłość" Marzenka i Andrzejek wygadają się na temat swoich planów przy rodzinnym stole. W towarzystwie Uli i Bartka poczują się tak swobodnie, że przestaną się ukrywać. Niestety, przy tej okazji Marzenka niechcący zrani Ulę jednym słowem, ale Bartek stanie na wysokości zadania i rzuci się ratować smutną żonę.

Co dokładnie stanie w siedlisku w 1612 odcinku "M jak miłość"? Okaże się, że marzenia Marzenki o powiększeniu rodziny już w zasadzie stają się ciałem, a delikatna obrona Andrzejka zostanie szybko przełamana. Jak do tego dojdzie?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1610: Wyjątkowa randka Pawła i Magdy. Wypomni jej, że miała z nim wziąć ślub! - ZDJĘCIA

- Na razie dzielnie się broni... - wyśmieje Marzenka upartego małżonka.

- Jak cię znam, to i tak jest na przegranej pozycji... - zaśmieje się szczerze Ula.

Niestety, w tym momencie 1612 odcinka "M jak miłość" Marzenka powie o jedno zdanie za dużo i zetrze uśmiech z twarzy szwagierki. Czy ona nie pamięta, że Ula i Bartek już od dłuższego czasu starają się o dziecko? 

- A wy, kochani? Kiedy planujecie powiększenie rodziny? Bo widzę, że Bartek już chyba nie może się doczekać - dogryzie szwagierce Marzenka.

Ula w jednej sekundzie 1612 odcinka "M jak miłość" straci humor, zaczerwieni się, a z kłopotu będzie musiał wybawić ją Bartek. Na szczęście na niego zawsze może liczyć...

 - No, właśnie, Ula ciągle mnie namawia, a ja co prawda kocham być wujkiem, ale chyba nie jestem jeszcze gotowy, żeby zostać tatą - skłamie Bartek w obronie żony. 

Na szczęście, niedługo po tej kolacji również Ula i Bartek w "M jak miłość" będą mogli cieszyć się dobrą nowiną. Czy dzieci Lisieckich urodzą się w podobnym czasie? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1610: Radosna nowina u Budzyńskich! Andrzej nie przewidzi reakcji Magdy na nowy dom w Grabinie - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1605: Wielka radość u Uli i Bartka! Tak długo na to czekali
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze